| Uyumluluk | HP DeskJet D4280/D4270, HP PhotoSmart C4280/C4270/C4340/C4205/C4380/C5280/D5360/C4480/C4580/C4599, HP OfficeJet J6410/J5780/J5730 |
| Ağırlık | 40 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Tip | Orijinal |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 15 - 35 °C |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu markalar | HP |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Paket ağırlığı | 58 g |
| Çalışmama nemi | 5 - 95% |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Palet başına miktar | 2880 adet |
| OEM kodu | CB337EE |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Renk | Evet |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Çoklu paket | Hayır |
| Paket boyutları (GxDxY) | 116 x 36 x 115 mm |
| Palet ağırlığı | 207,1 kg |
| Paletteki karton sayısı | 60 |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 170 Sayfa |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Kutu veya ambalaj ağırlığı | 3,79 kg |
| Sayfa üretim dipnotu | ISO/IEC 24711 |
| Büyük koli boyutları (G x D x Y) | 600 x 200 x 164 |
| Kutu veya ambalaj miktarı | 60 adet |
| Uyumlu mürekkep türleri | Dye-based |
| Mürekkep damlası | 5 pl |
| Palet boyutu (EU) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| BCP balon grafik rengi | Üç renkli |
| Raf ömrü | 1.5 Yıl |
| Baskı kafası alanı (inç) | 8,38 mm (0.33") |
| Ağırlık | 40 g |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Baskı kafası alanı (inç) | 8,38 mm (0.33") |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| BCP balon grafik rengi | Üç renkli |
| Büyük koli boyutları (G x D x Y) | 600 x 200 x 164 |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 5 - 95% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Çoklu paket | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 15 - 35 °C |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Kutu veya ambalaj ağırlığı | 3,79 kg |
| Kutu veya ambalaj miktarı | 60 adet |
| Mürekkep damlası | 5 pl |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | CB337EE |
| Paket ağırlığı | 58 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Paket boyutları (GxDxY) | 116 x 36 x 115 mm |
| Palet ağırlığı | 207,1 kg |
| Palet başına miktar | 2880 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Paletteki karton sayısı | 60 |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 |
| Raf ömrü | 1.5 Yıl |
| Renk | Evet |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 170 Sayfa |
| Sayfa üretim dipnotu | ISO/IEC 24711 |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu mürekkep türleri | Dye-based |
| Uyumluluk | HP DeskJet D4280/D4270, HP PhotoSmart C4280/C4270/C4340/C4205/C4380/C5280/D5360/C4480/C4580/C4599, HP OfficeJet J6410/J5780/J5730 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.923,00 TL | 2.923,00 TL |
| 2 | 1.461,50 TL | 2.923,00 TL |
| 3 | 974,33 TL | 2.923,00 TL |
| 4 | 730,75 TL | 2.923,00 TL |
| 5 | 584,60 TL | 2.923,00 TL |
| 6 | 487,17 TL | 2.923,00 TL |
| 7 | 417,57 TL | 2.923,00 TL |
| 8 | 365,38 TL | 2.923,00 TL |
| 9 | 324,78 TL | 2.923,00 TL |
| 10 | 292,30 TL | 2.923,00 TL |
| 11 | 265,73 TL | 2.923,00 TL |
| 12 | 243,58 TL | 2.923,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.923,00 TL | 2.923,00 TL |
| 2 | 1.461,50 TL | 2.923,00 TL |
| 3 | 974,33 TL | 2.923,00 TL |
| 4 | 730,75 TL | 2.923,00 TL |
| 5 | 584,60 TL | 2.923,00 TL |
| 6 | 487,17 TL | 2.923,00 TL |
| 7 | 417,57 TL | 2.923,00 TL |
| 8 | 365,38 TL | 2.923,00 TL |
| 9 | 324,78 TL | 2.923,00 TL |
| 10 | 292,30 TL | 2.923,00 TL |
| 11 | 265,73 TL | 2.923,00 TL |
| 12 | 243,58 TL | 2.923,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.923,00 TL | 2.923,00 TL |
| 2 | 1.461,50 TL | 2.923,00 TL |
| 3 | 974,33 TL | 2.923,00 TL |
| 4 | 730,75 TL | 2.923,00 TL |
| 5 | 584,60 TL | 2.923,00 TL |
| 6 | 487,17 TL | 2.923,00 TL |
| 7 | 417,57 TL | 2.923,00 TL |
| 8 | 365,38 TL | 2.923,00 TL |
| 9 | 324,78 TL | 2.923,00 TL |
| 10 | 292,30 TL | 2.923,00 TL |
| 11 | 265,73 TL | 2.923,00 TL |
| 12 | 243,58 TL | 2.923,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.923,00 TL | 2.923,00 TL |
| 2 | 1.461,50 TL | 2.923,00 TL |
| 3 | 974,33 TL | 2.923,00 TL |
| 4 | 730,75 TL | 2.923,00 TL |
| 5 | 584,60 TL | 2.923,00 TL |
| 6 | 487,17 TL | 2.923,00 TL |
| 7 | 417,57 TL | 2.923,00 TL |
| 8 | 365,38 TL | 2.923,00 TL |
| 9 | 324,78 TL | 2.923,00 TL |
| 10 | 292,30 TL | 2.923,00 TL |
| 11 | 265,73 TL | 2.923,00 TL |
| 12 | 243,58 TL | 2.923,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.923,00 TL | 2.923,00 TL |
| 2 | 1.461,50 TL | 2.923,00 TL |
| 3 | 974,33 TL | 2.923,00 TL |
| 4 | 730,75 TL | 2.923,00 TL |
| 5 | 584,60 TL | 2.923,00 TL |
| 6 | 487,17 TL | 2.923,00 TL |
| 7 | 417,57 TL | 2.923,00 TL |
| 8 | 365,38 TL | 2.923,00 TL |
| 9 | 324,78 TL | 2.923,00 TL |
| 10 | 292,30 TL | 2.923,00 TL |
| 11 | 265,73 TL | 2.923,00 TL |
| 12 | 243,58 TL | 2.923,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.923,00 TL | 2.923,00 TL |
| 2 | 1.461,50 TL | 2.923,00 TL |
| 3 | 974,33 TL | 2.923,00 TL |
| 4 | 730,75 TL | 2.923,00 TL |
| 5 | 584,60 TL | 2.923,00 TL |
| 6 | 487,17 TL | 2.923,00 TL |
| 7 | 417,57 TL | 2.923,00 TL |
| 8 | 365,38 TL | 2.923,00 TL |
| 9 | 324,78 TL | 2.923,00 TL |
| 10 | 292,30 TL | 2.923,00 TL |
| 11 | 265,73 TL | 2.923,00 TL |
| 12 | 243,58 TL | 2.923,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.923,00 TL | 2.923,00 TL |
| 2 | 1.461,50 TL | 2.923,00 TL |
| 3 | 974,33 TL | 2.923,00 TL |
| 4 | 730,75 TL | 2.923,00 TL |
| 5 | 584,60 TL | 2.923,00 TL |
| 6 | 487,17 TL | 2.923,00 TL |
| 7 | 417,57 TL | 2.923,00 TL |
| 8 | 365,38 TL | 2.923,00 TL |
| 9 | 324,78 TL | 2.923,00 TL |
| 10 | 292,30 TL | 2.923,00 TL |
| 11 | 265,73 TL | 2.923,00 TL |
| 12 | 243,58 TL | 2.923,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.923,00 TL | 2.923,00 TL |
| 2 | 1.461,50 TL | 2.923,00 TL |
| 3 | 974,33 TL | 2.923,00 TL |
| 4 | 730,75 TL | 2.923,00 TL |
| 5 | 584,60 TL | 2.923,00 TL |
| 6 | 487,17 TL | 2.923,00 TL |
| 7 | 417,57 TL | 2.923,00 TL |
| 8 | 365,38 TL | 2.923,00 TL |
| 9 | 324,78 TL | 2.923,00 TL |
| 10 | 292,30 TL | 2.923,00 TL |
| 11 | 265,73 TL | 2.923,00 TL |
| 12 | 243,58 TL | 2.923,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.923,00 TL | 2.923,00 TL |
| 2 | 1.461,50 TL | 2.923,00 TL |
| 3 | 974,33 TL | 2.923,00 TL |
| 4 | 730,75 TL | 2.923,00 TL |
| 5 | 584,60 TL | 2.923,00 TL |
| 6 | 487,17 TL | 2.923,00 TL |
| 7 | 417,57 TL | 2.923,00 TL |
| 8 | 365,38 TL | 2.923,00 TL |
| 9 | 324,78 TL | 2.923,00 TL |
| 10 | 292,30 TL | 2.923,00 TL |
| 11 | 265,73 TL | 2.923,00 TL |
| 12 | 243,58 TL | 2.923,00 TL |





















