| Ağırlık | 66 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Paket ağırlığı | 110 g |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Uyumluluk | HP Designjet T610, T620, T770, T1100, T1200, HP Designjet T1200 HD, HP Designjet T2300 eMFP, HP Designjet T790, HP Designjet T1300 |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 15 - 35 °C |
| Palet ağırlığı | 248 kg |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Mat siyah, Sarı |
| Palet başına miktar | 1920 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli |
| OEM kodu | C9384A |
| Palet boyutu (EU) | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Paket boyutları (GxDxY) | 28 x 143 x 132 mm |
| Baskı kafası alanı (inç) | 2,16 cm (0.85") |
| Büyük koli boyutları (G x D x Y) | 365 x 298 x 150 |
| Kutu veya ambalaj miktarı | 24 adet |
| Kutu veya ambalaj ağırlığı | 2,85 kg |
| Ağırlık | 66 g |
| Baskı kafası alanı (inç) | 2,16 cm (0.85") |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Mat siyah, Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli |
| Büyük koli boyutları (G x D x Y) | 365 x 298 x 150 |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 15 - 35 °C |
| Kutu veya ambalaj ağırlığı | 2,85 kg |
| Kutu veya ambalaj miktarı | 24 adet |
| OEM kodu | C9384A |
| Paket ağırlığı | 110 g |
| Paket boyutları (GxDxY) | 28 x 143 x 132 mm |
| Palet ağırlığı | 248 kg |
| Palet başına miktar | 1920 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Uyumluluk | HP Designjet T610, T620, T770, T1100, T1200, HP Designjet T1200 HD, HP Designjet T2300 eMFP, HP Designjet T790, HP Designjet T1300 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.816,72 TL | 10.816,72 TL |
| 2 | 5.408,36 TL | 10.816,72 TL |
| 3 | 3.605,57 TL | 10.816,72 TL |
| 4 | 2.704,18 TL | 10.816,72 TL |
| 5 | 2.163,34 TL | 10.816,72 TL |
| 6 | 1.802,79 TL | 10.816,72 TL |
| 7 | 1.545,25 TL | 10.816,72 TL |
| 8 | 1.352,09 TL | 10.816,72 TL |
| 9 | 1.201,86 TL | 10.816,72 TL |
| 10 | 1.081,67 TL | 10.816,72 TL |
| 11 | 983,34 TL | 10.816,72 TL |
| 12 | 901,39 TL | 10.816,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.816,72 TL | 10.816,72 TL |
| 2 | 5.408,36 TL | 10.816,72 TL |
| 3 | 3.605,57 TL | 10.816,72 TL |
| 4 | 2.704,18 TL | 10.816,72 TL |
| 5 | 2.163,34 TL | 10.816,72 TL |
| 6 | 1.802,79 TL | 10.816,72 TL |
| 7 | 1.545,25 TL | 10.816,72 TL |
| 8 | 1.352,09 TL | 10.816,72 TL |
| 9 | 1.201,86 TL | 10.816,72 TL |
| 10 | 1.081,67 TL | 10.816,72 TL |
| 11 | 983,34 TL | 10.816,72 TL |
| 12 | 901,39 TL | 10.816,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.816,72 TL | 10.816,72 TL |
| 2 | 5.408,36 TL | 10.816,72 TL |
| 3 | 3.605,57 TL | 10.816,72 TL |
| 4 | 2.704,18 TL | 10.816,72 TL |
| 5 | 2.163,34 TL | 10.816,72 TL |
| 6 | 1.802,79 TL | 10.816,72 TL |
| 7 | 1.545,25 TL | 10.816,72 TL |
| 8 | 1.352,09 TL | 10.816,72 TL |
| 9 | 1.201,86 TL | 10.816,72 TL |
| 10 | 1.081,67 TL | 10.816,72 TL |
| 11 | 983,34 TL | 10.816,72 TL |
| 12 | 901,39 TL | 10.816,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.816,72 TL | 10.816,72 TL |
| 2 | 5.408,36 TL | 10.816,72 TL |
| 3 | 3.605,57 TL | 10.816,72 TL |
| 4 | 2.704,18 TL | 10.816,72 TL |
| 5 | 2.163,34 TL | 10.816,72 TL |
| 6 | 1.802,79 TL | 10.816,72 TL |
| 7 | 1.545,25 TL | 10.816,72 TL |
| 8 | 1.352,09 TL | 10.816,72 TL |
| 9 | 1.201,86 TL | 10.816,72 TL |
| 10 | 1.081,67 TL | 10.816,72 TL |
| 11 | 983,34 TL | 10.816,72 TL |
| 12 | 901,39 TL | 10.816,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.816,72 TL | 10.816,72 TL |
| 2 | 5.408,36 TL | 10.816,72 TL |
| 3 | 3.605,57 TL | 10.816,72 TL |
| 4 | 2.704,18 TL | 10.816,72 TL |
| 5 | 2.163,34 TL | 10.816,72 TL |
| 6 | 1.802,79 TL | 10.816,72 TL |
| 7 | 1.545,25 TL | 10.816,72 TL |
| 8 | 1.352,09 TL | 10.816,72 TL |
| 9 | 1.201,86 TL | 10.816,72 TL |
| 10 | 1.081,67 TL | 10.816,72 TL |
| 11 | 983,34 TL | 10.816,72 TL |
| 12 | 901,39 TL | 10.816,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.816,72 TL | 10.816,72 TL |
| 2 | 5.408,36 TL | 10.816,72 TL |
| 3 | 3.605,57 TL | 10.816,72 TL |
| 4 | 2.704,18 TL | 10.816,72 TL |
| 5 | 2.163,34 TL | 10.816,72 TL |
| 6 | 1.802,79 TL | 10.816,72 TL |
| 7 | 1.545,25 TL | 10.816,72 TL |
| 8 | 1.352,09 TL | 10.816,72 TL |
| 9 | 1.201,86 TL | 10.816,72 TL |
| 10 | 1.081,67 TL | 10.816,72 TL |
| 11 | 983,34 TL | 10.816,72 TL |
| 12 | 901,39 TL | 10.816,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.816,72 TL | 10.816,72 TL |
| 2 | 5.408,36 TL | 10.816,72 TL |
| 3 | 3.605,57 TL | 10.816,72 TL |
| 4 | 2.704,18 TL | 10.816,72 TL |
| 5 | 2.163,34 TL | 10.816,72 TL |
| 6 | 1.802,79 TL | 10.816,72 TL |
| 7 | 1.545,25 TL | 10.816,72 TL |
| 8 | 1.352,09 TL | 10.816,72 TL |
| 9 | 1.201,86 TL | 10.816,72 TL |
| 10 | 1.081,67 TL | 10.816,72 TL |
| 11 | 983,34 TL | 10.816,72 TL |
| 12 | 901,39 TL | 10.816,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.816,72 TL | 10.816,72 TL |
| 2 | 5.408,36 TL | 10.816,72 TL |
| 3 | 3.605,57 TL | 10.816,72 TL |
| 4 | 2.704,18 TL | 10.816,72 TL |
| 5 | 2.163,34 TL | 10.816,72 TL |
| 6 | 1.802,79 TL | 10.816,72 TL |
| 7 | 1.545,25 TL | 10.816,72 TL |
| 8 | 1.352,09 TL | 10.816,72 TL |
| 9 | 1.201,86 TL | 10.816,72 TL |
| 10 | 1.081,67 TL | 10.816,72 TL |
| 11 | 983,34 TL | 10.816,72 TL |
| 12 | 901,39 TL | 10.816,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.816,72 TL | 10.816,72 TL |
| 2 | 5.408,36 TL | 10.816,72 TL |
| 3 | 3.605,57 TL | 10.816,72 TL |
| 4 | 2.704,18 TL | 10.816,72 TL |
| 5 | 2.163,34 TL | 10.816,72 TL |
| 6 | 1.802,79 TL | 10.816,72 TL |
| 7 | 1.545,25 TL | 10.816,72 TL |
| 8 | 1.352,09 TL | 10.816,72 TL |
| 9 | 1.201,86 TL | 10.816,72 TL |
| 10 | 1.081,67 TL | 10.816,72 TL |
| 11 | 983,34 TL | 10.816,72 TL |
| 12 | 901,39 TL | 10.816,72 TL |





















