| Uyumluluk | HP Designjet T610, T620, T770, T1100, T1200, HP Designjet T1200 HD Multifunction Printer, HP Designjet T2300 eMFP, HP Designjet T790, HP Designjet T1300 |
| Ağırlık | 66 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 15 - 35 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Paket ağırlığı | 110 g |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli |
| Palet başına miktar | 1920 adet |
| OEM kodu | C9383A |
| Paket boyutları (GxDxY) | 28 x 143 x 132 mm |
| Palet ağırlığı | 248 kg |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Baskı kafası alanı (inç) | 2,16 cm (0.85") |
| Büyük koli boyutları (G x D x Y) | 365 x 298 x 150 |
| Kutu veya ambalaj miktarı | 24 adet |
| Kutu veya ambalaj ağırlığı | 2,85 kg |
| Palet boyutu (EU) | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Ağırlık | 66 g |
| Baskı kafası alanı (inç) | 2,16 cm (0.85") |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli |
| Büyük koli boyutları (G x D x Y) | 365 x 298 x 150 |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 15 - 35 °C |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Kutu veya ambalaj ağırlığı | 2,85 kg |
| Kutu veya ambalaj miktarı | 24 adet |
| OEM kodu | C9383A |
| Paket ağırlığı | 110 g |
| Paket boyutları (GxDxY) | 28 x 143 x 132 mm |
| Palet ağırlığı | 248 kg |
| Palet başına miktar | 1920 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Uyumluluk | HP Designjet T610, T620, T770, T1100, T1200, HP Designjet T1200 HD Multifunction Printer, HP Designjet T2300 eMFP, HP Designjet T790, HP Designjet T1300 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.084,89 TL | 10.084,89 TL |
| 2 | 5.042,45 TL | 10.084,89 TL |
| 3 | 3.361,63 TL | 10.084,89 TL |
| 4 | 2.521,22 TL | 10.084,89 TL |
| 5 | 2.016,98 TL | 10.084,89 TL |
| 6 | 1.680,82 TL | 10.084,89 TL |
| 7 | 1.440,70 TL | 10.084,89 TL |
| 8 | 1.260,61 TL | 10.084,89 TL |
| 9 | 1.120,54 TL | 10.084,89 TL |
| 10 | 1.008,49 TL | 10.084,89 TL |
| 11 | 916,81 TL | 10.084,89 TL |
| 12 | 840,41 TL | 10.084,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.084,89 TL | 10.084,89 TL |
| 2 | 5.042,45 TL | 10.084,89 TL |
| 3 | 3.361,63 TL | 10.084,89 TL |
| 4 | 2.521,22 TL | 10.084,89 TL |
| 5 | 2.016,98 TL | 10.084,89 TL |
| 6 | 1.680,82 TL | 10.084,89 TL |
| 7 | 1.440,70 TL | 10.084,89 TL |
| 8 | 1.260,61 TL | 10.084,89 TL |
| 9 | 1.120,54 TL | 10.084,89 TL |
| 10 | 1.008,49 TL | 10.084,89 TL |
| 11 | 916,81 TL | 10.084,89 TL |
| 12 | 840,41 TL | 10.084,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.084,89 TL | 10.084,89 TL |
| 2 | 5.042,45 TL | 10.084,89 TL |
| 3 | 3.361,63 TL | 10.084,89 TL |
| 4 | 2.521,22 TL | 10.084,89 TL |
| 5 | 2.016,98 TL | 10.084,89 TL |
| 6 | 1.680,82 TL | 10.084,89 TL |
| 7 | 1.440,70 TL | 10.084,89 TL |
| 8 | 1.260,61 TL | 10.084,89 TL |
| 9 | 1.120,54 TL | 10.084,89 TL |
| 10 | 1.008,49 TL | 10.084,89 TL |
| 11 | 916,81 TL | 10.084,89 TL |
| 12 | 840,41 TL | 10.084,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.084,89 TL | 10.084,89 TL |
| 2 | 5.042,45 TL | 10.084,89 TL |
| 3 | 3.361,63 TL | 10.084,89 TL |
| 4 | 2.521,22 TL | 10.084,89 TL |
| 5 | 2.016,98 TL | 10.084,89 TL |
| 6 | 1.680,82 TL | 10.084,89 TL |
| 7 | 1.440,70 TL | 10.084,89 TL |
| 8 | 1.260,61 TL | 10.084,89 TL |
| 9 | 1.120,54 TL | 10.084,89 TL |
| 10 | 1.008,49 TL | 10.084,89 TL |
| 11 | 916,81 TL | 10.084,89 TL |
| 12 | 840,41 TL | 10.084,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.084,89 TL | 10.084,89 TL |
| 2 | 5.042,45 TL | 10.084,89 TL |
| 3 | 3.361,63 TL | 10.084,89 TL |
| 4 | 2.521,22 TL | 10.084,89 TL |
| 5 | 2.016,98 TL | 10.084,89 TL |
| 6 | 1.680,82 TL | 10.084,89 TL |
| 7 | 1.440,70 TL | 10.084,89 TL |
| 8 | 1.260,61 TL | 10.084,89 TL |
| 9 | 1.120,54 TL | 10.084,89 TL |
| 10 | 1.008,49 TL | 10.084,89 TL |
| 11 | 916,81 TL | 10.084,89 TL |
| 12 | 840,41 TL | 10.084,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.084,89 TL | 10.084,89 TL |
| 2 | 5.042,45 TL | 10.084,89 TL |
| 3 | 3.361,63 TL | 10.084,89 TL |
| 4 | 2.521,22 TL | 10.084,89 TL |
| 5 | 2.016,98 TL | 10.084,89 TL |
| 6 | 1.680,82 TL | 10.084,89 TL |
| 7 | 1.440,70 TL | 10.084,89 TL |
| 8 | 1.260,61 TL | 10.084,89 TL |
| 9 | 1.120,54 TL | 10.084,89 TL |
| 10 | 1.008,49 TL | 10.084,89 TL |
| 11 | 916,81 TL | 10.084,89 TL |
| 12 | 840,41 TL | 10.084,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.084,89 TL | 10.084,89 TL |
| 2 | 5.042,45 TL | 10.084,89 TL |
| 3 | 3.361,63 TL | 10.084,89 TL |
| 4 | 2.521,22 TL | 10.084,89 TL |
| 5 | 2.016,98 TL | 10.084,89 TL |
| 6 | 1.680,82 TL | 10.084,89 TL |
| 7 | 1.440,70 TL | 10.084,89 TL |
| 8 | 1.260,61 TL | 10.084,89 TL |
| 9 | 1.120,54 TL | 10.084,89 TL |
| 10 | 1.008,49 TL | 10.084,89 TL |
| 11 | 916,81 TL | 10.084,89 TL |
| 12 | 840,41 TL | 10.084,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.084,89 TL | 10.084,89 TL |
| 2 | 5.042,45 TL | 10.084,89 TL |
| 3 | 3.361,63 TL | 10.084,89 TL |
| 4 | 2.521,22 TL | 10.084,89 TL |
| 5 | 2.016,98 TL | 10.084,89 TL |
| 6 | 1.680,82 TL | 10.084,89 TL |
| 7 | 1.440,70 TL | 10.084,89 TL |
| 8 | 1.260,61 TL | 10.084,89 TL |
| 9 | 1.120,54 TL | 10.084,89 TL |
| 10 | 1.008,49 TL | 10.084,89 TL |
| 11 | 916,81 TL | 10.084,89 TL |
| 12 | 840,41 TL | 10.084,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.084,89 TL | 10.084,89 TL |
| 2 | 5.042,45 TL | 10.084,89 TL |
| 3 | 3.361,63 TL | 10.084,89 TL |
| 4 | 2.521,22 TL | 10.084,89 TL |
| 5 | 2.016,98 TL | 10.084,89 TL |
| 6 | 1.680,82 TL | 10.084,89 TL |
| 7 | 1.440,70 TL | 10.084,89 TL |
| 8 | 1.260,61 TL | 10.084,89 TL |
| 9 | 1.120,54 TL | 10.084,89 TL |
| 10 | 1.008,49 TL | 10.084,89 TL |
| 11 | 916,81 TL | 10.084,89 TL |
| 12 | 840,41 TL | 10.084,89 TL |





















