| Uyumluluk | HP DeskJet 460/5740/6540/6620/6840/9800/F2180/F380/F4180, HP PhotoSmart 2575/2610/2613/325/335/375/385/425/428/475/8450/8750/C4180/C4280/C5180/C5280/C6280/C7280/D5160/Pro B8360, HP PSC 1216/1315/1410/1610/1613/2175/2355/720/760, HP OfficeJet 100/150/6210/7110/7130/7310/7410/H470/K7100 |
| Tip | Orijinal |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 0 - 40 °C |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu markalar | HP |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Paket ağırlığı | 60 g |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 141 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| OEM kodu | C8766EE |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Çoklu paket | Hayır |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 330 Sayfa |
| Ambalaj uzunluğu | 3,7 cm |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj uzunluğu | 3,7 cm |
| Ambalaj yüksekliği | 141 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Çoklu paket | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 0 - 40 °C |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | C8766EE |
| Paket ağırlığı | 60 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 330 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP DeskJet 460/5740/6540/6620/6840/9800/F2180/F380/F4180, HP PhotoSmart 2575/2610/2613/325/335/375/385/425/428/475/8450/8750/C4180/C4280/C5180/C5280/C6280/C7280/D5160/Pro B8360, HP PSC 1216/1315/1410/1610/1613/2175/2355/720/760, HP OfficeJet 100/150/6210/ |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.733,62 TL | 4.733,62 TL |
| 2 | 2.366,81 TL | 4.733,62 TL |
| 3 | 1.577,87 TL | 4.733,62 TL |
| 4 | 1.183,41 TL | 4.733,62 TL |
| 5 | 946,72 TL | 4.733,62 TL |
| 6 | 788,94 TL | 4.733,62 TL |
| 7 | 676,23 TL | 4.733,62 TL |
| 8 | 591,70 TL | 4.733,62 TL |
| 9 | 525,96 TL | 4.733,62 TL |
| 10 | 473,36 TL | 4.733,62 TL |
| 11 | 430,33 TL | 4.733,62 TL |
| 12 | 394,47 TL | 4.733,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.733,62 TL | 4.733,62 TL |
| 2 | 2.366,81 TL | 4.733,62 TL |
| 3 | 1.577,87 TL | 4.733,62 TL |
| 4 | 1.183,41 TL | 4.733,62 TL |
| 5 | 946,72 TL | 4.733,62 TL |
| 6 | 788,94 TL | 4.733,62 TL |
| 7 | 676,23 TL | 4.733,62 TL |
| 8 | 591,70 TL | 4.733,62 TL |
| 9 | 525,96 TL | 4.733,62 TL |
| 10 | 473,36 TL | 4.733,62 TL |
| 11 | 430,33 TL | 4.733,62 TL |
| 12 | 394,47 TL | 4.733,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.733,62 TL | 4.733,62 TL |
| 2 | 2.366,81 TL | 4.733,62 TL |
| 3 | 1.577,87 TL | 4.733,62 TL |
| 4 | 1.183,41 TL | 4.733,62 TL |
| 5 | 946,72 TL | 4.733,62 TL |
| 6 | 788,94 TL | 4.733,62 TL |
| 7 | 676,23 TL | 4.733,62 TL |
| 8 | 591,70 TL | 4.733,62 TL |
| 9 | 525,96 TL | 4.733,62 TL |
| 10 | 473,36 TL | 4.733,62 TL |
| 11 | 430,33 TL | 4.733,62 TL |
| 12 | 394,47 TL | 4.733,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.733,62 TL | 4.733,62 TL |
| 2 | 2.366,81 TL | 4.733,62 TL |
| 3 | 1.577,87 TL | 4.733,62 TL |
| 4 | 1.183,41 TL | 4.733,62 TL |
| 5 | 946,72 TL | 4.733,62 TL |
| 6 | 788,94 TL | 4.733,62 TL |
| 7 | 676,23 TL | 4.733,62 TL |
| 8 | 591,70 TL | 4.733,62 TL |
| 9 | 525,96 TL | 4.733,62 TL |
| 10 | 473,36 TL | 4.733,62 TL |
| 11 | 430,33 TL | 4.733,62 TL |
| 12 | 394,47 TL | 4.733,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.733,62 TL | 4.733,62 TL |
| 2 | 2.366,81 TL | 4.733,62 TL |
| 3 | 1.577,87 TL | 4.733,62 TL |
| 4 | 1.183,41 TL | 4.733,62 TL |
| 5 | 946,72 TL | 4.733,62 TL |
| 6 | 788,94 TL | 4.733,62 TL |
| 7 | 676,23 TL | 4.733,62 TL |
| 8 | 591,70 TL | 4.733,62 TL |
| 9 | 525,96 TL | 4.733,62 TL |
| 10 | 473,36 TL | 4.733,62 TL |
| 11 | 430,33 TL | 4.733,62 TL |
| 12 | 394,47 TL | 4.733,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.733,62 TL | 4.733,62 TL |
| 2 | 2.366,81 TL | 4.733,62 TL |
| 3 | 1.577,87 TL | 4.733,62 TL |
| 4 | 1.183,41 TL | 4.733,62 TL |
| 5 | 946,72 TL | 4.733,62 TL |
| 6 | 788,94 TL | 4.733,62 TL |
| 7 | 676,23 TL | 4.733,62 TL |
| 8 | 591,70 TL | 4.733,62 TL |
| 9 | 525,96 TL | 4.733,62 TL |
| 10 | 473,36 TL | 4.733,62 TL |
| 11 | 430,33 TL | 4.733,62 TL |
| 12 | 394,47 TL | 4.733,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.733,62 TL | 4.733,62 TL |
| 2 | 2.366,81 TL | 4.733,62 TL |
| 3 | 1.577,87 TL | 4.733,62 TL |
| 4 | 1.183,41 TL | 4.733,62 TL |
| 5 | 946,72 TL | 4.733,62 TL |
| 6 | 788,94 TL | 4.733,62 TL |
| 7 | 676,23 TL | 4.733,62 TL |
| 8 | 591,70 TL | 4.733,62 TL |
| 9 | 525,96 TL | 4.733,62 TL |
| 10 | 473,36 TL | 4.733,62 TL |
| 11 | 430,33 TL | 4.733,62 TL |
| 12 | 394,47 TL | 4.733,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.733,62 TL | 4.733,62 TL |
| 2 | 2.366,81 TL | 4.733,62 TL |
| 3 | 1.577,87 TL | 4.733,62 TL |
| 4 | 1.183,41 TL | 4.733,62 TL |
| 5 | 946,72 TL | 4.733,62 TL |
| 6 | 788,94 TL | 4.733,62 TL |
| 7 | 676,23 TL | 4.733,62 TL |
| 8 | 591,70 TL | 4.733,62 TL |
| 9 | 525,96 TL | 4.733,62 TL |
| 10 | 473,36 TL | 4.733,62 TL |
| 11 | 430,33 TL | 4.733,62 TL |
| 12 | 394,47 TL | 4.733,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.733,62 TL | 4.733,62 TL |
| 2 | 2.366,81 TL | 4.733,62 TL |
| 3 | 1.577,87 TL | 4.733,62 TL |
| 4 | 1.183,41 TL | 4.733,62 TL |
| 5 | 946,72 TL | 4.733,62 TL |
| 6 | 788,94 TL | 4.733,62 TL |
| 7 | 676,23 TL | 4.733,62 TL |
| 8 | 591,70 TL | 4.733,62 TL |
| 9 | 525,96 TL | 4.733,62 TL |
| 10 | 473,36 TL | 4.733,62 TL |
| 11 | 430,33 TL | 4.733,62 TL |
| 12 | 394,47 TL | 4.733,62 TL |





















