| Marka | HP |
| Genişlik | 113 mm |
| Uyumluluk | HP DeskJet Ink 5575 All-in-One Printer (G0V48C) |
| Yükseklik | 115 mm |
| Ağırlık | 40 g |
| Derinlik | 37 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Tip | Orijinal |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Uyumlu markalar | HP |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| OEM kodu | C2P10AE |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Çoklu paket | Hayır |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 600 Sayfa |
| Paket hacmi | 60 cm³ |
| Ağırlık | 40 g |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çoklu paket | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 37 mm |
| Genişlik | 113 mm |
| Marka | HP |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | C2P10AE |
| Paket hacmi | 60 cm³ |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 600 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP DeskJet Ink 5575 All-in-One Printer (G0V48C) |
| Yükseklik | 115 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.180,67 TL | 2.180,67 TL |
| 2 | 1.090,34 TL | 2.180,67 TL |
| 3 | 726,89 TL | 2.180,67 TL |
| 4 | 545,17 TL | 2.180,67 TL |
| 5 | 436,13 TL | 2.180,67 TL |
| 6 | 363,45 TL | 2.180,67 TL |
| 7 | 311,52 TL | 2.180,67 TL |
| 8 | 272,58 TL | 2.180,67 TL |
| 9 | 242,30 TL | 2.180,67 TL |
| 10 | 218,07 TL | 2.180,67 TL |
| 11 | 198,24 TL | 2.180,67 TL |
| 12 | 181,72 TL | 2.180,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.180,67 TL | 2.180,67 TL |
| 2 | 1.090,34 TL | 2.180,67 TL |
| 3 | 726,89 TL | 2.180,67 TL |
| 4 | 545,17 TL | 2.180,67 TL |
| 5 | 436,13 TL | 2.180,67 TL |
| 6 | 363,45 TL | 2.180,67 TL |
| 7 | 311,52 TL | 2.180,67 TL |
| 8 | 272,58 TL | 2.180,67 TL |
| 9 | 242,30 TL | 2.180,67 TL |
| 10 | 218,07 TL | 2.180,67 TL |
| 11 | 198,24 TL | 2.180,67 TL |
| 12 | 181,72 TL | 2.180,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.180,67 TL | 2.180,67 TL |
| 2 | 1.090,34 TL | 2.180,67 TL |
| 3 | 726,89 TL | 2.180,67 TL |
| 4 | 545,17 TL | 2.180,67 TL |
| 5 | 436,13 TL | 2.180,67 TL |
| 6 | 363,45 TL | 2.180,67 TL |
| 7 | 311,52 TL | 2.180,67 TL |
| 8 | 272,58 TL | 2.180,67 TL |
| 9 | 242,30 TL | 2.180,67 TL |
| 10 | 218,07 TL | 2.180,67 TL |
| 11 | 198,24 TL | 2.180,67 TL |
| 12 | 181,72 TL | 2.180,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.180,67 TL | 2.180,67 TL |
| 2 | 1.090,34 TL | 2.180,67 TL |
| 3 | 726,89 TL | 2.180,67 TL |
| 4 | 545,17 TL | 2.180,67 TL |
| 5 | 436,13 TL | 2.180,67 TL |
| 6 | 363,45 TL | 2.180,67 TL |
| 7 | 311,52 TL | 2.180,67 TL |
| 8 | 272,58 TL | 2.180,67 TL |
| 9 | 242,30 TL | 2.180,67 TL |
| 10 | 218,07 TL | 2.180,67 TL |
| 11 | 198,24 TL | 2.180,67 TL |
| 12 | 181,72 TL | 2.180,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.180,67 TL | 2.180,67 TL |
| 2 | 1.090,34 TL | 2.180,67 TL |
| 3 | 726,89 TL | 2.180,67 TL |
| 4 | 545,17 TL | 2.180,67 TL |
| 5 | 436,13 TL | 2.180,67 TL |
| 6 | 363,45 TL | 2.180,67 TL |
| 7 | 311,52 TL | 2.180,67 TL |
| 8 | 272,58 TL | 2.180,67 TL |
| 9 | 242,30 TL | 2.180,67 TL |
| 10 | 218,07 TL | 2.180,67 TL |
| 11 | 198,24 TL | 2.180,67 TL |
| 12 | 181,72 TL | 2.180,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.180,67 TL | 2.180,67 TL |
| 2 | 1.090,34 TL | 2.180,67 TL |
| 3 | 726,89 TL | 2.180,67 TL |
| 4 | 545,17 TL | 2.180,67 TL |
| 5 | 436,13 TL | 2.180,67 TL |
| 6 | 363,45 TL | 2.180,67 TL |
| 7 | 311,52 TL | 2.180,67 TL |
| 8 | 272,58 TL | 2.180,67 TL |
| 9 | 242,30 TL | 2.180,67 TL |
| 10 | 218,07 TL | 2.180,67 TL |
| 11 | 198,24 TL | 2.180,67 TL |
| 12 | 181,72 TL | 2.180,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.180,67 TL | 2.180,67 TL |
| 2 | 1.090,34 TL | 2.180,67 TL |
| 3 | 726,89 TL | 2.180,67 TL |
| 4 | 545,17 TL | 2.180,67 TL |
| 5 | 436,13 TL | 2.180,67 TL |
| 6 | 363,45 TL | 2.180,67 TL |
| 7 | 311,52 TL | 2.180,67 TL |
| 8 | 272,58 TL | 2.180,67 TL |
| 9 | 242,30 TL | 2.180,67 TL |
| 10 | 218,07 TL | 2.180,67 TL |
| 11 | 198,24 TL | 2.180,67 TL |
| 12 | 181,72 TL | 2.180,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.180,67 TL | 2.180,67 TL |
| 2 | 1.090,34 TL | 2.180,67 TL |
| 3 | 726,89 TL | 2.180,67 TL |
| 4 | 545,17 TL | 2.180,67 TL |
| 5 | 436,13 TL | 2.180,67 TL |
| 6 | 363,45 TL | 2.180,67 TL |
| 7 | 311,52 TL | 2.180,67 TL |
| 8 | 272,58 TL | 2.180,67 TL |
| 9 | 242,30 TL | 2.180,67 TL |
| 10 | 218,07 TL | 2.180,67 TL |
| 11 | 198,24 TL | 2.180,67 TL |
| 12 | 181,72 TL | 2.180,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.180,67 TL | 2.180,67 TL |
| 2 | 1.090,34 TL | 2.180,67 TL |
| 3 | 726,89 TL | 2.180,67 TL |
| 4 | 545,17 TL | 2.180,67 TL |
| 5 | 436,13 TL | 2.180,67 TL |
| 6 | 363,45 TL | 2.180,67 TL |
| 7 | 311,52 TL | 2.180,67 TL |
| 8 | 272,58 TL | 2.180,67 TL |
| 9 | 242,30 TL | 2.180,67 TL |
| 10 | 218,07 TL | 2.180,67 TL |
| 11 | 198,24 TL | 2.180,67 TL |
| 12 | 181,72 TL | 2.180,67 TL |





















