| Marka | HP |
| Ağırlık | 2,71 kg |
| Genişlik | 283 mm |
| Yükseklik | 118 mm |
| Derinlik | 41 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 40 °C |
| Paket ağırlığı | 490 g |
| Ambalaj genişliği | 283 mm |
| Ambalaj derinliği | 41 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 118 mm |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Uyumluluk | HP DesignJet T920 Printer series, HP DesignJet T1500 Printer series, HP DesignJet T930 Printer series, HP DesignJet T1530 Printer series, HP DesignJet T2530 Multifunction Printer series, HP Designjet T2500 eMFP |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -25 - 55 °C |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Palet ağırlığı | 248 kg |
| Katman başına karton sayısı | 17 |
| Paletteki karton sayısı | 102 |
| Palet başına miktar | 510 adet |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 |
| OEM kodu | C1Q12A |
| Mastır karton ağırlığı | 2,71 kg |
| Palet yüksekliği | 91,9 cm |
| Palet genişliği | 101,6 cm |
| Palet uzunluğu | 121,9 cm |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Mastır karton uzunluğu | 21,8 cm |
| Ana karton uzunluğu | 13,2 cm |
| Ana karton genişliği | 29,8 cm |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 300 ml |
| Çoklu paket | Hayır |
| Ağırlık | 2,71 kg |
| Ambalaj derinliği | 41 mm |
| Ambalaj genişliği | 283 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 118 mm |
| Ana karton genişliği | 29,8 cm |
| Ana karton uzunluğu | 13,2 cm |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Çoklu paket | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -25 - 55 °C |
| Derinlik | 41 mm |
| Genişlik | 283 mm |
| Katman başına karton sayısı | 17 |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 2,71 kg |
| Mastır karton uzunluğu | 21,8 cm |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | C1Q12A |
| Paket ağırlığı | 490 g |
| Palet ağırlığı | 248 kg |
| Palet başına miktar | 510 adet |
| Palet genişliği | 101,6 cm |
| Palet uzunluğu | 121,9 cm |
| Palet yüksekliği | 91,9 cm |
| Paletteki karton sayısı | 102 |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 |
| Siyah mürekkep hacmi | 300 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP DesignJet T920 Printer series, HP DesignJet T1500 Printer series, HP DesignJet T930 Printer series, HP DesignJet T1530 Printer series, HP DesignJet T2530 Multifunction Printer series, HP Designjet T2500 eMFP |
| Yükseklik | 118 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 20.721,65 TL | 20.721,65 TL |
| 2 | 10.360,83 TL | 20.721,65 TL |
| 3 | 6.907,22 TL | 20.721,65 TL |
| 4 | 5.180,41 TL | 20.721,65 TL |
| 5 | 4.144,33 TL | 20.721,65 TL |
| 6 | 3.453,61 TL | 20.721,65 TL |
| 7 | 2.960,24 TL | 20.721,65 TL |
| 8 | 2.590,21 TL | 20.721,65 TL |
| 9 | 2.302,41 TL | 20.721,65 TL |
| 10 | 2.072,17 TL | 20.721,65 TL |
| 11 | 1.883,79 TL | 20.721,65 TL |
| 12 | 1.726,80 TL | 20.721,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 20.721,65 TL | 20.721,65 TL |
| 2 | 10.360,83 TL | 20.721,65 TL |
| 3 | 6.907,22 TL | 20.721,65 TL |
| 4 | 5.180,41 TL | 20.721,65 TL |
| 5 | 4.144,33 TL | 20.721,65 TL |
| 6 | 3.453,61 TL | 20.721,65 TL |
| 7 | 2.960,24 TL | 20.721,65 TL |
| 8 | 2.590,21 TL | 20.721,65 TL |
| 9 | 2.302,41 TL | 20.721,65 TL |
| 10 | 2.072,17 TL | 20.721,65 TL |
| 11 | 1.883,79 TL | 20.721,65 TL |
| 12 | 1.726,80 TL | 20.721,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 20.721,65 TL | 20.721,65 TL |
| 2 | 10.360,83 TL | 20.721,65 TL |
| 3 | 6.907,22 TL | 20.721,65 TL |
| 4 | 5.180,41 TL | 20.721,65 TL |
| 5 | 4.144,33 TL | 20.721,65 TL |
| 6 | 3.453,61 TL | 20.721,65 TL |
| 7 | 2.960,24 TL | 20.721,65 TL |
| 8 | 2.590,21 TL | 20.721,65 TL |
| 9 | 2.302,41 TL | 20.721,65 TL |
| 10 | 2.072,17 TL | 20.721,65 TL |
| 11 | 1.883,79 TL | 20.721,65 TL |
| 12 | 1.726,80 TL | 20.721,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 20.721,65 TL | 20.721,65 TL |
| 2 | 10.360,83 TL | 20.721,65 TL |
| 3 | 6.907,22 TL | 20.721,65 TL |
| 4 | 5.180,41 TL | 20.721,65 TL |
| 5 | 4.144,33 TL | 20.721,65 TL |
| 6 | 3.453,61 TL | 20.721,65 TL |
| 7 | 2.960,24 TL | 20.721,65 TL |
| 8 | 2.590,21 TL | 20.721,65 TL |
| 9 | 2.302,41 TL | 20.721,65 TL |
| 10 | 2.072,17 TL | 20.721,65 TL |
| 11 | 1.883,79 TL | 20.721,65 TL |
| 12 | 1.726,80 TL | 20.721,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 20.721,65 TL | 20.721,65 TL |
| 2 | 10.360,83 TL | 20.721,65 TL |
| 3 | 6.907,22 TL | 20.721,65 TL |
| 4 | 5.180,41 TL | 20.721,65 TL |
| 5 | 4.144,33 TL | 20.721,65 TL |
| 6 | 3.453,61 TL | 20.721,65 TL |
| 7 | 2.960,24 TL | 20.721,65 TL |
| 8 | 2.590,21 TL | 20.721,65 TL |
| 9 | 2.302,41 TL | 20.721,65 TL |
| 10 | 2.072,17 TL | 20.721,65 TL |
| 11 | 1.883,79 TL | 20.721,65 TL |
| 12 | 1.726,80 TL | 20.721,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 20.721,65 TL | 20.721,65 TL |
| 2 | 10.360,83 TL | 20.721,65 TL |
| 3 | 6.907,22 TL | 20.721,65 TL |
| 4 | 5.180,41 TL | 20.721,65 TL |
| 5 | 4.144,33 TL | 20.721,65 TL |
| 6 | 3.453,61 TL | 20.721,65 TL |
| 7 | 2.960,24 TL | 20.721,65 TL |
| 8 | 2.590,21 TL | 20.721,65 TL |
| 9 | 2.302,41 TL | 20.721,65 TL |
| 10 | 2.072,17 TL | 20.721,65 TL |
| 11 | 1.883,79 TL | 20.721,65 TL |
| 12 | 1.726,80 TL | 20.721,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 20.721,65 TL | 20.721,65 TL |
| 2 | 10.360,83 TL | 20.721,65 TL |
| 3 | 6.907,22 TL | 20.721,65 TL |
| 4 | 5.180,41 TL | 20.721,65 TL |
| 5 | 4.144,33 TL | 20.721,65 TL |
| 6 | 3.453,61 TL | 20.721,65 TL |
| 7 | 2.960,24 TL | 20.721,65 TL |
| 8 | 2.590,21 TL | 20.721,65 TL |
| 9 | 2.302,41 TL | 20.721,65 TL |
| 10 | 2.072,17 TL | 20.721,65 TL |
| 11 | 1.883,79 TL | 20.721,65 TL |
| 12 | 1.726,80 TL | 20.721,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 20.721,65 TL | 20.721,65 TL |
| 2 | 10.360,83 TL | 20.721,65 TL |
| 3 | 6.907,22 TL | 20.721,65 TL |
| 4 | 5.180,41 TL | 20.721,65 TL |
| 5 | 4.144,33 TL | 20.721,65 TL |
| 6 | 3.453,61 TL | 20.721,65 TL |
| 7 | 2.960,24 TL | 20.721,65 TL |
| 8 | 2.590,21 TL | 20.721,65 TL |
| 9 | 2.302,41 TL | 20.721,65 TL |
| 10 | 2.072,17 TL | 20.721,65 TL |
| 11 | 1.883,79 TL | 20.721,65 TL |
| 12 | 1.726,80 TL | 20.721,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 20.721,65 TL | 20.721,65 TL |
| 2 | 10.360,83 TL | 20.721,65 TL |
| 3 | 6.907,22 TL | 20.721,65 TL |
| 4 | 5.180,41 TL | 20.721,65 TL |
| 5 | 4.144,33 TL | 20.721,65 TL |
| 6 | 3.453,61 TL | 20.721,65 TL |
| 7 | 2.960,24 TL | 20.721,65 TL |
| 8 | 2.590,21 TL | 20.721,65 TL |
| 9 | 2.302,41 TL | 20.721,65 TL |
| 10 | 2.072,17 TL | 20.721,65 TL |
| 11 | 1.883,79 TL | 20.721,65 TL |
| 12 | 1.726,80 TL | 20.721,65 TL |





















