| Marka | HP |
| Maksimum ekran boyutu | 35,8 cm (14.1") |
| Kılıf tipi | Evrak çantası |
| Malzeme | Polyester |
| Ürünün ana rengi | Gri |
| Uyumlu markalar | Evrensel |
| Yüzey renklendirme | Monokromatik |
| Renk adı | Odyssey gray |
| Uyumluluk | 14 inç diyagonal boyuta kadar çoğu dizüstü bilgisayar için uygundur |
| Omuz askısı | Evet |
| Çıkarılabilir omuz askısı | Evet |
| Araba tutma askısı | Evet |
| Koruma özellikleri | Su geçirmez |
| Menşe ülkesi | Endonezya |
| HP segmenti | Ev |
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Sürdürülebilir teknolojiler ve malzemeler | FSC Sertifikalı Ambalaj; %60 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik; LDPE çanta %100 geri dönüştürülmüş plastik içerir; %100 geri dönüştürülmüş kağıt hamurundan üretilmiş askı etiketi |
| Genişlik | 360 mm |
| Derinlik | 45 mm |
| Yükseklik | 260 mm |
| Ağırlık | 420 g |
| Ses | 8 l |
| Ambalaj genişliği | 360 mm |
| Ambalaj derinliği | 45 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 260 mm |
| Paket ağırlığı | 439 g |
| Paletteki karton sayısı | 16 adet |
| Katman başına karton sayısı | 4 adet |
| Palet ağırlığı | 173,3 kg |
| Su geçirmez | Evet |
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
| Kutu içeriği | Bilgisayar çantası; Askılar |
| Aplet ağırlığı | 173,3 kg (382.1 lbs) |
| UNSPSC kodu | 53121706 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.729,42 TL | 1.729,42 TL |
| 2 | 864,71 TL | 1.729,42 TL |
| 3 | 576,47 TL | 1.729,42 TL |
| 4 | 432,35 TL | 1.729,42 TL |
| 5 | 345,88 TL | 1.729,42 TL |
| 6 | 288,24 TL | 1.729,42 TL |
| 7 | 247,06 TL | 1.729,42 TL |
| 8 | 216,18 TL | 1.729,42 TL |
| 9 | 192,16 TL | 1.729,42 TL |
| 10 | 172,94 TL | 1.729,42 TL |
| 11 | 157,22 TL | 1.729,42 TL |
| 12 | 144,12 TL | 1.729,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.729,42 TL | 1.729,42 TL |
| 2 | 864,71 TL | 1.729,42 TL |
| 3 | 576,47 TL | 1.729,42 TL |
| 4 | 432,35 TL | 1.729,42 TL |
| 5 | 345,88 TL | 1.729,42 TL |
| 6 | 288,24 TL | 1.729,42 TL |
| 7 | 247,06 TL | 1.729,42 TL |
| 8 | 216,18 TL | 1.729,42 TL |
| 9 | 192,16 TL | 1.729,42 TL |
| 10 | 172,94 TL | 1.729,42 TL |
| 11 | 157,22 TL | 1.729,42 TL |
| 12 | 144,12 TL | 1.729,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.729,42 TL | 1.729,42 TL |
| 2 | 864,71 TL | 1.729,42 TL |
| 3 | 576,47 TL | 1.729,42 TL |
| 4 | 432,35 TL | 1.729,42 TL |
| 5 | 345,88 TL | 1.729,42 TL |
| 6 | 288,24 TL | 1.729,42 TL |
| 7 | 247,06 TL | 1.729,42 TL |
| 8 | 216,18 TL | 1.729,42 TL |
| 9 | 192,16 TL | 1.729,42 TL |
| 10 | 172,94 TL | 1.729,42 TL |
| 11 | 157,22 TL | 1.729,42 TL |
| 12 | 144,12 TL | 1.729,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.729,42 TL | 1.729,42 TL |
| 2 | 864,71 TL | 1.729,42 TL |
| 3 | 576,47 TL | 1.729,42 TL |
| 4 | 432,35 TL | 1.729,42 TL |
| 5 | 345,88 TL | 1.729,42 TL |
| 6 | 288,24 TL | 1.729,42 TL |
| 7 | 247,06 TL | 1.729,42 TL |
| 8 | 216,18 TL | 1.729,42 TL |
| 9 | 192,16 TL | 1.729,42 TL |
| 10 | 172,94 TL | 1.729,42 TL |
| 11 | 157,22 TL | 1.729,42 TL |
| 12 | 144,12 TL | 1.729,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.729,42 TL | 1.729,42 TL |
| 2 | 864,71 TL | 1.729,42 TL |
| 3 | 576,47 TL | 1.729,42 TL |
| 4 | 432,35 TL | 1.729,42 TL |
| 5 | 345,88 TL | 1.729,42 TL |
| 6 | 288,24 TL | 1.729,42 TL |
| 7 | 247,06 TL | 1.729,42 TL |
| 8 | 216,18 TL | 1.729,42 TL |
| 9 | 192,16 TL | 1.729,42 TL |
| 10 | 172,94 TL | 1.729,42 TL |
| 11 | 157,22 TL | 1.729,42 TL |
| 12 | 144,12 TL | 1.729,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.729,42 TL | 1.729,42 TL |
| 2 | 864,71 TL | 1.729,42 TL |
| 3 | 576,47 TL | 1.729,42 TL |
| 4 | 432,35 TL | 1.729,42 TL |
| 5 | 345,88 TL | 1.729,42 TL |
| 6 | 288,24 TL | 1.729,42 TL |
| 7 | 247,06 TL | 1.729,42 TL |
| 8 | 216,18 TL | 1.729,42 TL |
| 9 | 192,16 TL | 1.729,42 TL |
| 10 | 172,94 TL | 1.729,42 TL |
| 11 | 157,22 TL | 1.729,42 TL |
| 12 | 144,12 TL | 1.729,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.729,42 TL | 1.729,42 TL |
| 2 | 864,71 TL | 1.729,42 TL |
| 3 | 576,47 TL | 1.729,42 TL |
| 4 | 432,35 TL | 1.729,42 TL |
| 5 | 345,88 TL | 1.729,42 TL |
| 6 | 288,24 TL | 1.729,42 TL |
| 7 | 247,06 TL | 1.729,42 TL |
| 8 | 216,18 TL | 1.729,42 TL |
| 9 | 192,16 TL | 1.729,42 TL |
| 10 | 172,94 TL | 1.729,42 TL |
| 11 | 157,22 TL | 1.729,42 TL |
| 12 | 144,12 TL | 1.729,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.729,42 TL | 1.729,42 TL |
| 2 | 864,71 TL | 1.729,42 TL |
| 3 | 576,47 TL | 1.729,42 TL |
| 4 | 432,35 TL | 1.729,42 TL |
| 5 | 345,88 TL | 1.729,42 TL |
| 6 | 288,24 TL | 1.729,42 TL |
| 7 | 247,06 TL | 1.729,42 TL |
| 8 | 216,18 TL | 1.729,42 TL |
| 9 | 192,16 TL | 1.729,42 TL |
| 10 | 172,94 TL | 1.729,42 TL |
| 11 | 157,22 TL | 1.729,42 TL |
| 12 | 144,12 TL | 1.729,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.729,42 TL | 1.729,42 TL |
| 2 | 864,71 TL | 1.729,42 TL |
| 3 | 576,47 TL | 1.729,42 TL |
| 4 | 432,35 TL | 1.729,42 TL |
| 5 | 345,88 TL | 1.729,42 TL |
| 6 | 288,24 TL | 1.729,42 TL |
| 7 | 247,06 TL | 1.729,42 TL |
| 8 | 216,18 TL | 1.729,42 TL |
| 9 | 192,16 TL | 1.729,42 TL |
| 10 | 172,94 TL | 1.729,42 TL |
| 11 | 157,22 TL | 1.729,42 TL |
| 12 | 144,12 TL | 1.729,42 TL |



















