| Marka | HP |
| Uyumluluk | HP DesignJet Z6200 Fotoğraf Yazıcısı serisi, HP DesignJet Z6610 Fotoğraf Üretim Yazıcısı, HP DesignJet Z6810 Fotoğraf Üretim Yazıcısı serisi |
| Baskı teknolojisi | Termal mürekkep püskürtme |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| HP segmenti | Küçük ve orta ölçekli işletmeler |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| Genişlik | 324 mm |
| Derinlik | 120 mm |
| Yükseklik | 64 mm |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boş ağırlık | 183 g |
| Ambalaj genişliği | 324 mm |
| Ambalaj derinliği | 120 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 64 mm |
| Paket ağırlığı | 1,09 kg |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 40 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Paletteki karton sayısı | 60 adet |
| Palet başına miktar | 600 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 5 adet |
| Palet ağırlığı | 571 kg |
| Mastır karton başına miktar | 10 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 11,5 kg |
| Palet uzunluğu | 101,6 cm |
| Palet genişliği | 122 cm |
| Palet yüksekliği | 168 cm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 3 |
| Tehlike diyagramları | GHS07: Zararlı |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1220 x 1016 x 1680 mm |
| Yığınlanabilir palet sayısı | 5 adet |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| UNSPSC kodu | 441031052 |
| Ağırlık | 1 kg |
| Ambalaj derinliği | 120 mm |
| Ambalaj genişliği | 324 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 64 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Termal mürekkep püskürtme |
| Boş ağırlık | 183 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 40 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 120 mm |
| Genişlik | 324 mm |
| HP segmenti | Küçük ve orta ölçekli işletmeler |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 11,5 kg |
| Mastır karton başına miktar | 10 adet |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| Paket ağırlığı | 1,09 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 571 kg |
| Palet başına miktar | 600 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1220 x 1016 x 1680 mm |
| Palet genişliği | 122 cm |
| Palet uzunluğu | 101,6 cm |
| Palet yüksekliği | 168 cm |
| Paletteki karton sayısı | 60 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 5 adet |
| Tehlike diyagramları | GHS07: Zararlı |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 3 |
| UNSPSC kodu | 441031052 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP DesignJet Z6200 Fotoğraf Yazıcısı serisi, HP DesignJet Z6610 Fotoğraf Üretim Yazıcısı, HP DesignJet Z6810 Fotoğraf Üretim Yazıcısı serisi |
| Yığınlanabilir palet sayısı | 5 adet |
| Yükseklik | 64 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 30.493,74 TL | 30.493,74 TL |
| 2 | 15.246,87 TL | 30.493,74 TL |
| 3 | 10.164,58 TL | 30.493,74 TL |
| 4 | 7.623,43 TL | 30.493,74 TL |
| 5 | 6.098,75 TL | 30.493,74 TL |
| 6 | 5.082,29 TL | 30.493,74 TL |
| 7 | 4.356,25 TL | 30.493,74 TL |
| 8 | 3.811,72 TL | 30.493,74 TL |
| 9 | 3.388,19 TL | 30.493,74 TL |
| 10 | 3.049,37 TL | 30.493,74 TL |
| 11 | 2.772,16 TL | 30.493,74 TL |
| 12 | 2.541,14 TL | 30.493,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 30.493,74 TL | 30.493,74 TL |
| 2 | 15.246,87 TL | 30.493,74 TL |
| 3 | 10.164,58 TL | 30.493,74 TL |
| 4 | 7.623,43 TL | 30.493,74 TL |
| 5 | 6.098,75 TL | 30.493,74 TL |
| 6 | 5.082,29 TL | 30.493,74 TL |
| 7 | 4.356,25 TL | 30.493,74 TL |
| 8 | 3.811,72 TL | 30.493,74 TL |
| 9 | 3.388,19 TL | 30.493,74 TL |
| 10 | 3.049,37 TL | 30.493,74 TL |
| 11 | 2.772,16 TL | 30.493,74 TL |
| 12 | 2.541,14 TL | 30.493,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 30.493,74 TL | 30.493,74 TL |
| 2 | 15.246,87 TL | 30.493,74 TL |
| 3 | 10.164,58 TL | 30.493,74 TL |
| 4 | 7.623,43 TL | 30.493,74 TL |
| 5 | 6.098,75 TL | 30.493,74 TL |
| 6 | 5.082,29 TL | 30.493,74 TL |
| 7 | 4.356,25 TL | 30.493,74 TL |
| 8 | 3.811,72 TL | 30.493,74 TL |
| 9 | 3.388,19 TL | 30.493,74 TL |
| 10 | 3.049,37 TL | 30.493,74 TL |
| 11 | 2.772,16 TL | 30.493,74 TL |
| 12 | 2.541,14 TL | 30.493,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 30.493,74 TL | 30.493,74 TL |
| 2 | 15.246,87 TL | 30.493,74 TL |
| 3 | 10.164,58 TL | 30.493,74 TL |
| 4 | 7.623,43 TL | 30.493,74 TL |
| 5 | 6.098,75 TL | 30.493,74 TL |
| 6 | 5.082,29 TL | 30.493,74 TL |
| 7 | 4.356,25 TL | 30.493,74 TL |
| 8 | 3.811,72 TL | 30.493,74 TL |
| 9 | 3.388,19 TL | 30.493,74 TL |
| 10 | 3.049,37 TL | 30.493,74 TL |
| 11 | 2.772,16 TL | 30.493,74 TL |
| 12 | 2.541,14 TL | 30.493,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 30.493,74 TL | 30.493,74 TL |
| 2 | 15.246,87 TL | 30.493,74 TL |
| 3 | 10.164,58 TL | 30.493,74 TL |
| 4 | 7.623,43 TL | 30.493,74 TL |
| 5 | 6.098,75 TL | 30.493,74 TL |
| 6 | 5.082,29 TL | 30.493,74 TL |
| 7 | 4.356,25 TL | 30.493,74 TL |
| 8 | 3.811,72 TL | 30.493,74 TL |
| 9 | 3.388,19 TL | 30.493,74 TL |
| 10 | 3.049,37 TL | 30.493,74 TL |
| 11 | 2.772,16 TL | 30.493,74 TL |
| 12 | 2.541,14 TL | 30.493,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 30.493,74 TL | 30.493,74 TL |
| 2 | 15.246,87 TL | 30.493,74 TL |
| 3 | 10.164,58 TL | 30.493,74 TL |
| 4 | 7.623,43 TL | 30.493,74 TL |
| 5 | 6.098,75 TL | 30.493,74 TL |
| 6 | 5.082,29 TL | 30.493,74 TL |
| 7 | 4.356,25 TL | 30.493,74 TL |
| 8 | 3.811,72 TL | 30.493,74 TL |
| 9 | 3.388,19 TL | 30.493,74 TL |
| 10 | 3.049,37 TL | 30.493,74 TL |
| 11 | 2.772,16 TL | 30.493,74 TL |
| 12 | 2.541,14 TL | 30.493,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 30.493,74 TL | 30.493,74 TL |
| 2 | 15.246,87 TL | 30.493,74 TL |
| 3 | 10.164,58 TL | 30.493,74 TL |
| 4 | 7.623,43 TL | 30.493,74 TL |
| 5 | 6.098,75 TL | 30.493,74 TL |
| 6 | 5.082,29 TL | 30.493,74 TL |
| 7 | 4.356,25 TL | 30.493,74 TL |
| 8 | 3.811,72 TL | 30.493,74 TL |
| 9 | 3.388,19 TL | 30.493,74 TL |
| 10 | 3.049,37 TL | 30.493,74 TL |
| 11 | 2.772,16 TL | 30.493,74 TL |
| 12 | 2.541,14 TL | 30.493,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 30.493,74 TL | 30.493,74 TL |
| 2 | 15.246,87 TL | 30.493,74 TL |
| 3 | 10.164,58 TL | 30.493,74 TL |
| 4 | 7.623,43 TL | 30.493,74 TL |
| 5 | 6.098,75 TL | 30.493,74 TL |
| 6 | 5.082,29 TL | 30.493,74 TL |
| 7 | 4.356,25 TL | 30.493,74 TL |
| 8 | 3.811,72 TL | 30.493,74 TL |
| 9 | 3.388,19 TL | 30.493,74 TL |
| 10 | 3.049,37 TL | 30.493,74 TL |
| 11 | 2.772,16 TL | 30.493,74 TL |
| 12 | 2.541,14 TL | 30.493,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 30.493,74 TL | 30.493,74 TL |
| 2 | 15.246,87 TL | 30.493,74 TL |
| 3 | 10.164,58 TL | 30.493,74 TL |
| 4 | 7.623,43 TL | 30.493,74 TL |
| 5 | 6.098,75 TL | 30.493,74 TL |
| 6 | 5.082,29 TL | 30.493,74 TL |
| 7 | 4.356,25 TL | 30.493,74 TL |
| 8 | 3.811,72 TL | 30.493,74 TL |
| 9 | 3.388,19 TL | 30.493,74 TL |
| 10 | 3.049,37 TL | 30.493,74 TL |
| 11 | 2.772,16 TL | 30.493,74 TL |
| 12 | 2.541,14 TL | 30.493,74 TL |





















