| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 47 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP DeskJet Ultra Ink Advantage 4800 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 1300 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 26 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Genişlik | 113 mm |
| Derinlik | 115 mm |
| Yükseklik | 37 mm |
| Ağırlık | 78 g |
| Ambalaj genişliği | 116 mm |
| Ambalaj derinliği | 116 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 37 mm |
| Paket ağırlığı | 80 g |
| Palet başına miktar | 2880 adet |
| Paletteki karton sayısı | 60 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Katman başına karton sayısı | 8 adet |
| Palet ağırlığı | 260,3 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 5 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (BHK) 196068029906; (BHL) 196068029920 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196068029906, 196068029920 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Yığınlanabilir palet sayısı | 2 adet |
| Aplet ağırlığı | 260,3 kg (573.8 lbs) |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 5 kg (11 lbs) |
| Ağırlık | 78 g |
| Ambalaj derinliği | 116 mm |
| Ambalaj genişliği | 116 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 37 mm |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 5 kg (11 lbs) |
| Aplet ağırlığı | 260,3 kg (573.8 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 115 mm |
| Genişlik | 113 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196068029906, 196068029920 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (BHK) 196068029906; (BHL) 196068029920 |
| Katman başına karton sayısı | 8 adet |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 5 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Paket ağırlığı | 80 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 260,3 kg |
| Palet başına miktar | 2880 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Paletteki karton sayısı | 60 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 26 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 1300 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 47 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP DeskJet Ultra Ink Advantage 4800 |
| Yığınlanabilir palet sayısı | 2 adet |
| Yükseklik | 37 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 648,81 TL | 648,81 TL |
| 2 | 324,41 TL | 648,81 TL |
| 3 | 216,27 TL | 648,81 TL |
| 4 | 162,20 TL | 648,81 TL |
| 5 | 129,76 TL | 648,81 TL |
| 6 | 108,14 TL | 648,81 TL |
| 7 | 92,69 TL | 648,81 TL |
| 8 | 81,10 TL | 648,81 TL |
| 9 | 72,09 TL | 648,81 TL |
| 10 | 64,88 TL | 648,81 TL |
| 11 | 58,98 TL | 648,81 TL |
| 12 | 54,07 TL | 648,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 648,81 TL | 648,81 TL |
| 2 | 324,41 TL | 648,81 TL |
| 3 | 216,27 TL | 648,81 TL |
| 4 | 162,20 TL | 648,81 TL |
| 5 | 129,76 TL | 648,81 TL |
| 6 | 108,14 TL | 648,81 TL |
| 7 | 92,69 TL | 648,81 TL |
| 8 | 81,10 TL | 648,81 TL |
| 9 | 72,09 TL | 648,81 TL |
| 10 | 64,88 TL | 648,81 TL |
| 11 | 58,98 TL | 648,81 TL |
| 12 | 54,07 TL | 648,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 648,81 TL | 648,81 TL |
| 2 | 324,41 TL | 648,81 TL |
| 3 | 216,27 TL | 648,81 TL |
| 4 | 162,20 TL | 648,81 TL |
| 5 | 129,76 TL | 648,81 TL |
| 6 | 108,14 TL | 648,81 TL |
| 7 | 92,69 TL | 648,81 TL |
| 8 | 81,10 TL | 648,81 TL |
| 9 | 72,09 TL | 648,81 TL |
| 10 | 64,88 TL | 648,81 TL |
| 11 | 58,98 TL | 648,81 TL |
| 12 | 54,07 TL | 648,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 648,81 TL | 648,81 TL |
| 2 | 324,41 TL | 648,81 TL |
| 3 | 216,27 TL | 648,81 TL |
| 4 | 162,20 TL | 648,81 TL |
| 5 | 129,76 TL | 648,81 TL |
| 6 | 108,14 TL | 648,81 TL |
| 7 | 92,69 TL | 648,81 TL |
| 8 | 81,10 TL | 648,81 TL |
| 9 | 72,09 TL | 648,81 TL |
| 10 | 64,88 TL | 648,81 TL |
| 11 | 58,98 TL | 648,81 TL |
| 12 | 54,07 TL | 648,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 648,81 TL | 648,81 TL |
| 2 | 324,41 TL | 648,81 TL |
| 3 | 216,27 TL | 648,81 TL |
| 4 | 162,20 TL | 648,81 TL |
| 5 | 129,76 TL | 648,81 TL |
| 6 | 108,14 TL | 648,81 TL |
| 7 | 92,69 TL | 648,81 TL |
| 8 | 81,10 TL | 648,81 TL |
| 9 | 72,09 TL | 648,81 TL |
| 10 | 64,88 TL | 648,81 TL |
| 11 | 58,98 TL | 648,81 TL |
| 12 | 54,07 TL | 648,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 648,81 TL | 648,81 TL |
| 2 | 324,41 TL | 648,81 TL |
| 3 | 216,27 TL | 648,81 TL |
| 4 | 162,20 TL | 648,81 TL |
| 5 | 129,76 TL | 648,81 TL |
| 6 | 108,14 TL | 648,81 TL |
| 7 | 92,69 TL | 648,81 TL |
| 8 | 81,10 TL | 648,81 TL |
| 9 | 72,09 TL | 648,81 TL |
| 10 | 64,88 TL | 648,81 TL |
| 11 | 58,98 TL | 648,81 TL |
| 12 | 54,07 TL | 648,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 648,81 TL | 648,81 TL |
| 2 | 324,41 TL | 648,81 TL |
| 3 | 216,27 TL | 648,81 TL |
| 4 | 162,20 TL | 648,81 TL |
| 5 | 129,76 TL | 648,81 TL |
| 6 | 108,14 TL | 648,81 TL |
| 7 | 92,69 TL | 648,81 TL |
| 8 | 81,10 TL | 648,81 TL |
| 9 | 72,09 TL | 648,81 TL |
| 10 | 64,88 TL | 648,81 TL |
| 11 | 58,98 TL | 648,81 TL |
| 12 | 54,07 TL | 648,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 648,81 TL | 648,81 TL |
| 2 | 324,41 TL | 648,81 TL |
| 3 | 216,27 TL | 648,81 TL |
| 4 | 162,20 TL | 648,81 TL |
| 5 | 129,76 TL | 648,81 TL |
| 6 | 108,14 TL | 648,81 TL |
| 7 | 92,69 TL | 648,81 TL |
| 8 | 81,10 TL | 648,81 TL |
| 9 | 72,09 TL | 648,81 TL |
| 10 | 64,88 TL | 648,81 TL |
| 11 | 58,98 TL | 648,81 TL |
| 12 | 54,07 TL | 648,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 648,81 TL | 648,81 TL |
| 2 | 324,41 TL | 648,81 TL |
| 3 | 216,27 TL | 648,81 TL |
| 4 | 162,20 TL | 648,81 TL |
| 5 | 129,76 TL | 648,81 TL |
| 6 | 108,14 TL | 648,81 TL |
| 7 | 92,69 TL | 648,81 TL |
| 8 | 81,10 TL | 648,81 TL |
| 9 | 72,09 TL | 648,81 TL |
| 10 | 64,88 TL | 648,81 TL |
| 11 | 58,98 TL | 648,81 TL |
| 12 | 54,07 TL | 648,81 TL |





















