| Marka | HP |
| Ağırlık | 111 g |
| Genişlik | 26 mm |
| Yükseklik | 158 mm |
| Derinlik | 117 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | -15 - 35 °C |
| Paket ağırlığı | 150 g |
| Ambalaj genişliği | 117 mm |
| Ambalaj derinliği | 26 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 158 mm |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 70% |
| Uyumluluk | HP DeskJet 1100/1120/1220/1280/1600/6122/815/855/870/882/895/930/950/980/990, HP PhotoSmart 1000/1115/1215/1218, HP OfficeJet T45/R40/R45/R60/R65/R80/G55/G85/G95/K60/K80, HP OfficeJet Pro 1150/1170, |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -15 - 35 °C |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Çalışmama nemi | 10 - 70% |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| OEM kodu | 51645AE |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 930 Sayfa |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 42 ml |
| Çoklu paket | Hayır |
| Ağırlık | 111 g |
| Ambalaj derinliği | 26 mm |
| Ambalaj genişliği | 117 mm |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Ambalaj yüksekliği | 158 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | -15 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 70% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 70% |
| Çoklu paket | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -15 - 35 °C |
| Derinlik | 117 mm |
| Genişlik | 26 mm |
| Marka | HP |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | 51645AE |
| Paket ağırlığı | 150 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 42 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 930 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP DeskJet 1100/1120/1220/1280/1600/6122/815/855/870/882/895/930/950/980/990, HP PhotoSmart 1000/1115/1215/1218, HP OfficeJet T45/R40/R45/R60/R65/R80/G55/G85/G95/K60/K80, HP OfficeJet Pro 1150/1170, |
| Yükseklik | 158 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.203,71 TL | 7.203,71 TL |
| 2 | 3.601,86 TL | 7.203,71 TL |
| 3 | 2.401,24 TL | 7.203,71 TL |
| 4 | 1.800,93 TL | 7.203,71 TL |
| 5 | 1.440,74 TL | 7.203,71 TL |
| 6 | 1.200,62 TL | 7.203,71 TL |
| 7 | 1.029,10 TL | 7.203,71 TL |
| 8 | 900,46 TL | 7.203,71 TL |
| 9 | 800,41 TL | 7.203,71 TL |
| 10 | 720,37 TL | 7.203,71 TL |
| 11 | 654,88 TL | 7.203,71 TL |
| 12 | 600,31 TL | 7.203,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.203,71 TL | 7.203,71 TL |
| 2 | 3.601,86 TL | 7.203,71 TL |
| 3 | 2.401,24 TL | 7.203,71 TL |
| 4 | 1.800,93 TL | 7.203,71 TL |
| 5 | 1.440,74 TL | 7.203,71 TL |
| 6 | 1.200,62 TL | 7.203,71 TL |
| 7 | 1.029,10 TL | 7.203,71 TL |
| 8 | 900,46 TL | 7.203,71 TL |
| 9 | 800,41 TL | 7.203,71 TL |
| 10 | 720,37 TL | 7.203,71 TL |
| 11 | 654,88 TL | 7.203,71 TL |
| 12 | 600,31 TL | 7.203,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.203,71 TL | 7.203,71 TL |
| 2 | 3.601,86 TL | 7.203,71 TL |
| 3 | 2.401,24 TL | 7.203,71 TL |
| 4 | 1.800,93 TL | 7.203,71 TL |
| 5 | 1.440,74 TL | 7.203,71 TL |
| 6 | 1.200,62 TL | 7.203,71 TL |
| 7 | 1.029,10 TL | 7.203,71 TL |
| 8 | 900,46 TL | 7.203,71 TL |
| 9 | 800,41 TL | 7.203,71 TL |
| 10 | 720,37 TL | 7.203,71 TL |
| 11 | 654,88 TL | 7.203,71 TL |
| 12 | 600,31 TL | 7.203,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.203,71 TL | 7.203,71 TL |
| 2 | 3.601,86 TL | 7.203,71 TL |
| 3 | 2.401,24 TL | 7.203,71 TL |
| 4 | 1.800,93 TL | 7.203,71 TL |
| 5 | 1.440,74 TL | 7.203,71 TL |
| 6 | 1.200,62 TL | 7.203,71 TL |
| 7 | 1.029,10 TL | 7.203,71 TL |
| 8 | 900,46 TL | 7.203,71 TL |
| 9 | 800,41 TL | 7.203,71 TL |
| 10 | 720,37 TL | 7.203,71 TL |
| 11 | 654,88 TL | 7.203,71 TL |
| 12 | 600,31 TL | 7.203,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.203,71 TL | 7.203,71 TL |
| 2 | 3.601,86 TL | 7.203,71 TL |
| 3 | 2.401,24 TL | 7.203,71 TL |
| 4 | 1.800,93 TL | 7.203,71 TL |
| 5 | 1.440,74 TL | 7.203,71 TL |
| 6 | 1.200,62 TL | 7.203,71 TL |
| 7 | 1.029,10 TL | 7.203,71 TL |
| 8 | 900,46 TL | 7.203,71 TL |
| 9 | 800,41 TL | 7.203,71 TL |
| 10 | 720,37 TL | 7.203,71 TL |
| 11 | 654,88 TL | 7.203,71 TL |
| 12 | 600,31 TL | 7.203,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.203,71 TL | 7.203,71 TL |
| 2 | 3.601,86 TL | 7.203,71 TL |
| 3 | 2.401,24 TL | 7.203,71 TL |
| 4 | 1.800,93 TL | 7.203,71 TL |
| 5 | 1.440,74 TL | 7.203,71 TL |
| 6 | 1.200,62 TL | 7.203,71 TL |
| 7 | 1.029,10 TL | 7.203,71 TL |
| 8 | 900,46 TL | 7.203,71 TL |
| 9 | 800,41 TL | 7.203,71 TL |
| 10 | 720,37 TL | 7.203,71 TL |
| 11 | 654,88 TL | 7.203,71 TL |
| 12 | 600,31 TL | 7.203,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.203,71 TL | 7.203,71 TL |
| 2 | 3.601,86 TL | 7.203,71 TL |
| 3 | 2.401,24 TL | 7.203,71 TL |
| 4 | 1.800,93 TL | 7.203,71 TL |
| 5 | 1.440,74 TL | 7.203,71 TL |
| 6 | 1.200,62 TL | 7.203,71 TL |
| 7 | 1.029,10 TL | 7.203,71 TL |
| 8 | 900,46 TL | 7.203,71 TL |
| 9 | 800,41 TL | 7.203,71 TL |
| 10 | 720,37 TL | 7.203,71 TL |
| 11 | 654,88 TL | 7.203,71 TL |
| 12 | 600,31 TL | 7.203,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.203,71 TL | 7.203,71 TL |
| 2 | 3.601,86 TL | 7.203,71 TL |
| 3 | 2.401,24 TL | 7.203,71 TL |
| 4 | 1.800,93 TL | 7.203,71 TL |
| 5 | 1.440,74 TL | 7.203,71 TL |
| 6 | 1.200,62 TL | 7.203,71 TL |
| 7 | 1.029,10 TL | 7.203,71 TL |
| 8 | 900,46 TL | 7.203,71 TL |
| 9 | 800,41 TL | 7.203,71 TL |
| 10 | 720,37 TL | 7.203,71 TL |
| 11 | 654,88 TL | 7.203,71 TL |
| 12 | 600,31 TL | 7.203,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.203,71 TL | 7.203,71 TL |
| 2 | 3.601,86 TL | 7.203,71 TL |
| 3 | 2.401,24 TL | 7.203,71 TL |
| 4 | 1.800,93 TL | 7.203,71 TL |
| 5 | 1.440,74 TL | 7.203,71 TL |
| 6 | 1.200,62 TL | 7.203,71 TL |
| 7 | 1.029,10 TL | 7.203,71 TL |
| 8 | 900,46 TL | 7.203,71 TL |
| 9 | 800,41 TL | 7.203,71 TL |
| 10 | 720,37 TL | 7.203,71 TL |
| 11 | 654,88 TL | 7.203,71 TL |
| 12 | 600,31 TL | 7.203,71 TL |





















