| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP OfficeJet Pro 9110, HP OfficeJet Pro 9120,HP OfficeJet Pro 9130, HPOfficeJet Pro 9720, HP OfficeJet Pro 9730 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 2500 Sayfa |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 9% |
| HP segmenti | Premium Home |
| Çalıştırma nem aralığı | 5 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 0 - 40 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 5 - 80% |
| Genişlik | 114,8 mm |
| Derinlik | 23,9 mm |
| Yükseklik | 100,1 mm |
| Ağırlık | 40 g |
| Ambalaj genişliği | 114,8 mm |
| Ambalaj derinliği | 23,9 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 100,1 mm |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Sürdürülebilir teknolojiler ve malzemeler | Arbor Day Foundation ile işbirliği |
| Palet başına miktar | 4224 adet |
| Paletteki karton sayısı | 176 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 11 adet |
| Katman başına karton sayısı | 16 adet |
| Palet ağırlığı | 288,2 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (LS1) 199764688415; (LS2) 199764688422; (LS3) 199764688439 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199764688415, 199764688422, 199764688439 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Aplet ağırlığı | 288 kg (634.9 lbs) |
| Ağırlık | 40 g |
| Ambalaj derinliği | 23,9 mm |
| Ambalaj genişliği | 114,8 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 100,1 mm |
| Aplet ağırlığı | 288 kg (634.9 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 5 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 5 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 0 - 40 °C |
| Derinlik | 23,9 mm |
| Genişlik | 114,8 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199764688415, 199764688422, 199764688439 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (LS1) 199764688415; (LS2) 199764688422; (LS3) 199764688439 |
| HP segmenti | Premium Home |
| Katman başına karton sayısı | 16 adet |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 288,2 kg |
| Palet başına miktar | 4224 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Paletteki karton sayısı | 176 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 11 adet |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 2500 Sayfa |
| Sürdürülebilir teknolojiler ve malzemeler | Arbor Day Foundation ile işbirliği |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 9% |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP OfficeJet Pro 9110, HP OfficeJet Pro 9120,HP OfficeJet Pro 9130, HP OfficeJet Pro 9720, HP OfficeJet Pro 9730 |
| Yükseklik | 100,1 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.085,42 TL | 7.085,42 TL |
| 2 | 3.542,71 TL | 7.085,42 TL |
| 3 | 2.361,81 TL | 7.085,42 TL |
| 4 | 1.771,35 TL | 7.085,42 TL |
| 5 | 1.417,08 TL | 7.085,42 TL |
| 6 | 1.180,90 TL | 7.085,42 TL |
| 7 | 1.012,20 TL | 7.085,42 TL |
| 8 | 885,68 TL | 7.085,42 TL |
| 9 | 787,27 TL | 7.085,42 TL |
| 10 | 708,54 TL | 7.085,42 TL |
| 11 | 644,13 TL | 7.085,42 TL |
| 12 | 590,45 TL | 7.085,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.085,42 TL | 7.085,42 TL |
| 2 | 3.542,71 TL | 7.085,42 TL |
| 3 | 2.361,81 TL | 7.085,42 TL |
| 4 | 1.771,35 TL | 7.085,42 TL |
| 5 | 1.417,08 TL | 7.085,42 TL |
| 6 | 1.180,90 TL | 7.085,42 TL |
| 7 | 1.012,20 TL | 7.085,42 TL |
| 8 | 885,68 TL | 7.085,42 TL |
| 9 | 787,27 TL | 7.085,42 TL |
| 10 | 708,54 TL | 7.085,42 TL |
| 11 | 644,13 TL | 7.085,42 TL |
| 12 | 590,45 TL | 7.085,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.085,42 TL | 7.085,42 TL |
| 2 | 3.542,71 TL | 7.085,42 TL |
| 3 | 2.361,81 TL | 7.085,42 TL |
| 4 | 1.771,35 TL | 7.085,42 TL |
| 5 | 1.417,08 TL | 7.085,42 TL |
| 6 | 1.180,90 TL | 7.085,42 TL |
| 7 | 1.012,20 TL | 7.085,42 TL |
| 8 | 885,68 TL | 7.085,42 TL |
| 9 | 787,27 TL | 7.085,42 TL |
| 10 | 708,54 TL | 7.085,42 TL |
| 11 | 644,13 TL | 7.085,42 TL |
| 12 | 590,45 TL | 7.085,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.085,42 TL | 7.085,42 TL |
| 2 | 3.542,71 TL | 7.085,42 TL |
| 3 | 2.361,81 TL | 7.085,42 TL |
| 4 | 1.771,35 TL | 7.085,42 TL |
| 5 | 1.417,08 TL | 7.085,42 TL |
| 6 | 1.180,90 TL | 7.085,42 TL |
| 7 | 1.012,20 TL | 7.085,42 TL |
| 8 | 885,68 TL | 7.085,42 TL |
| 9 | 787,27 TL | 7.085,42 TL |
| 10 | 708,54 TL | 7.085,42 TL |
| 11 | 644,13 TL | 7.085,42 TL |
| 12 | 590,45 TL | 7.085,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.085,42 TL | 7.085,42 TL |
| 2 | 3.542,71 TL | 7.085,42 TL |
| 3 | 2.361,81 TL | 7.085,42 TL |
| 4 | 1.771,35 TL | 7.085,42 TL |
| 5 | 1.417,08 TL | 7.085,42 TL |
| 6 | 1.180,90 TL | 7.085,42 TL |
| 7 | 1.012,20 TL | 7.085,42 TL |
| 8 | 885,68 TL | 7.085,42 TL |
| 9 | 787,27 TL | 7.085,42 TL |
| 10 | 708,54 TL | 7.085,42 TL |
| 11 | 644,13 TL | 7.085,42 TL |
| 12 | 590,45 TL | 7.085,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.085,42 TL | 7.085,42 TL |
| 2 | 3.542,71 TL | 7.085,42 TL |
| 3 | 2.361,81 TL | 7.085,42 TL |
| 4 | 1.771,35 TL | 7.085,42 TL |
| 5 | 1.417,08 TL | 7.085,42 TL |
| 6 | 1.180,90 TL | 7.085,42 TL |
| 7 | 1.012,20 TL | 7.085,42 TL |
| 8 | 885,68 TL | 7.085,42 TL |
| 9 | 787,27 TL | 7.085,42 TL |
| 10 | 708,54 TL | 7.085,42 TL |
| 11 | 644,13 TL | 7.085,42 TL |
| 12 | 590,45 TL | 7.085,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.085,42 TL | 7.085,42 TL |
| 2 | 3.542,71 TL | 7.085,42 TL |
| 3 | 2.361,81 TL | 7.085,42 TL |
| 4 | 1.771,35 TL | 7.085,42 TL |
| 5 | 1.417,08 TL | 7.085,42 TL |
| 6 | 1.180,90 TL | 7.085,42 TL |
| 7 | 1.012,20 TL | 7.085,42 TL |
| 8 | 885,68 TL | 7.085,42 TL |
| 9 | 787,27 TL | 7.085,42 TL |
| 10 | 708,54 TL | 7.085,42 TL |
| 11 | 644,13 TL | 7.085,42 TL |
| 12 | 590,45 TL | 7.085,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.085,42 TL | 7.085,42 TL |
| 2 | 3.542,71 TL | 7.085,42 TL |
| 3 | 2.361,81 TL | 7.085,42 TL |
| 4 | 1.771,35 TL | 7.085,42 TL |
| 5 | 1.417,08 TL | 7.085,42 TL |
| 6 | 1.180,90 TL | 7.085,42 TL |
| 7 | 1.012,20 TL | 7.085,42 TL |
| 8 | 885,68 TL | 7.085,42 TL |
| 9 | 787,27 TL | 7.085,42 TL |
| 10 | 708,54 TL | 7.085,42 TL |
| 11 | 644,13 TL | 7.085,42 TL |
| 12 | 590,45 TL | 7.085,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.085,42 TL | 7.085,42 TL |
| 2 | 3.542,71 TL | 7.085,42 TL |
| 3 | 2.361,81 TL | 7.085,42 TL |
| 4 | 1.771,35 TL | 7.085,42 TL |
| 5 | 1.417,08 TL | 7.085,42 TL |
| 6 | 1.180,90 TL | 7.085,42 TL |
| 7 | 1.012,20 TL | 7.085,42 TL |
| 8 | 885,68 TL | 7.085,42 TL |
| 9 | 787,27 TL | 7.085,42 TL |
| 10 | 708,54 TL | 7.085,42 TL |
| 11 | 644,13 TL | 7.085,42 TL |
| 12 | 590,45 TL | 7.085,42 TL |





















