| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 653 mürekkep kartuşları şu yazıcılarla çalışır: HP DeskJet Ink Advantage 2875, 2876, 2878, 4276, 4278, 6075 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 360 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 6 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Genişlik | 113 mm |
| Derinlik | 37 mm |
| Yükseklik | 115 mm |
| Ağırlık | 40 g |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 2880 adet |
| Paletteki karton sayısı | 48 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Katman başına karton sayısı | 8 adet |
| Palet ağırlığı | 187,1 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 3,48 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (302) 193905429486; (BHK) 193905429509; (BHL) 193905429493 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429486, 193905429509, 193905429493 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | HP 653 Siyah Orijinal Mürekkep Avantajlı Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Aplet ağırlığı | 187,1 kg (412.6 lbs) |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 3,48 kg (7.68 lbs) |
| Ağırlık | 40 g |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 3,48 kg (7.68 lbs) |
| Aplet ağırlığı | 187,1 kg (412.6 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 37 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Genişlik | 113 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429486, 193905429509, 193905429493 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (302) 193905429486; (BHK) 193905429509; (BHL) 193905429493 |
| Katman başına karton sayısı | 8 adet |
| Kutu içeriği | HP 653 Siyah Orijinal Mürekkep Avantajlı Kartuş |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 3,48 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 187,1 kg |
| Palet başına miktar | 2880 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Paletteki karton sayısı | 48 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 6 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 360 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 653 mürekkep kartuşları şu yazıcılarla çalışır: HP DeskJet Ink Advantage 2875, 2876, 2878, 4276, 4278, 6075 |
| Yükseklik | 115 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.509,59 TL | 1.509,59 TL |
| 2 | 754,80 TL | 1.509,59 TL |
| 3 | 503,20 TL | 1.509,59 TL |
| 4 | 377,40 TL | 1.509,59 TL |
| 5 | 301,92 TL | 1.509,59 TL |
| 6 | 251,60 TL | 1.509,59 TL |
| 7 | 215,66 TL | 1.509,59 TL |
| 8 | 188,70 TL | 1.509,59 TL |
| 9 | 167,73 TL | 1.509,59 TL |
| 10 | 150,96 TL | 1.509,59 TL |
| 11 | 137,24 TL | 1.509,59 TL |
| 12 | 125,80 TL | 1.509,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.509,59 TL | 1.509,59 TL |
| 2 | 754,80 TL | 1.509,59 TL |
| 3 | 503,20 TL | 1.509,59 TL |
| 4 | 377,40 TL | 1.509,59 TL |
| 5 | 301,92 TL | 1.509,59 TL |
| 6 | 251,60 TL | 1.509,59 TL |
| 7 | 215,66 TL | 1.509,59 TL |
| 8 | 188,70 TL | 1.509,59 TL |
| 9 | 167,73 TL | 1.509,59 TL |
| 10 | 150,96 TL | 1.509,59 TL |
| 11 | 137,24 TL | 1.509,59 TL |
| 12 | 125,80 TL | 1.509,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.509,59 TL | 1.509,59 TL |
| 2 | 754,80 TL | 1.509,59 TL |
| 3 | 503,20 TL | 1.509,59 TL |
| 4 | 377,40 TL | 1.509,59 TL |
| 5 | 301,92 TL | 1.509,59 TL |
| 6 | 251,60 TL | 1.509,59 TL |
| 7 | 215,66 TL | 1.509,59 TL |
| 8 | 188,70 TL | 1.509,59 TL |
| 9 | 167,73 TL | 1.509,59 TL |
| 10 | 150,96 TL | 1.509,59 TL |
| 11 | 137,24 TL | 1.509,59 TL |
| 12 | 125,80 TL | 1.509,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.509,59 TL | 1.509,59 TL |
| 2 | 754,80 TL | 1.509,59 TL |
| 3 | 503,20 TL | 1.509,59 TL |
| 4 | 377,40 TL | 1.509,59 TL |
| 5 | 301,92 TL | 1.509,59 TL |
| 6 | 251,60 TL | 1.509,59 TL |
| 7 | 215,66 TL | 1.509,59 TL |
| 8 | 188,70 TL | 1.509,59 TL |
| 9 | 167,73 TL | 1.509,59 TL |
| 10 | 150,96 TL | 1.509,59 TL |
| 11 | 137,24 TL | 1.509,59 TL |
| 12 | 125,80 TL | 1.509,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.509,59 TL | 1.509,59 TL |
| 2 | 754,80 TL | 1.509,59 TL |
| 3 | 503,20 TL | 1.509,59 TL |
| 4 | 377,40 TL | 1.509,59 TL |
| 5 | 301,92 TL | 1.509,59 TL |
| 6 | 251,60 TL | 1.509,59 TL |
| 7 | 215,66 TL | 1.509,59 TL |
| 8 | 188,70 TL | 1.509,59 TL |
| 9 | 167,73 TL | 1.509,59 TL |
| 10 | 150,96 TL | 1.509,59 TL |
| 11 | 137,24 TL | 1.509,59 TL |
| 12 | 125,80 TL | 1.509,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.509,59 TL | 1.509,59 TL |
| 2 | 754,80 TL | 1.509,59 TL |
| 3 | 503,20 TL | 1.509,59 TL |
| 4 | 377,40 TL | 1.509,59 TL |
| 5 | 301,92 TL | 1.509,59 TL |
| 6 | 251,60 TL | 1.509,59 TL |
| 7 | 215,66 TL | 1.509,59 TL |
| 8 | 188,70 TL | 1.509,59 TL |
| 9 | 167,73 TL | 1.509,59 TL |
| 10 | 150,96 TL | 1.509,59 TL |
| 11 | 137,24 TL | 1.509,59 TL |
| 12 | 125,80 TL | 1.509,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.509,59 TL | 1.509,59 TL |
| 2 | 754,80 TL | 1.509,59 TL |
| 3 | 503,20 TL | 1.509,59 TL |
| 4 | 377,40 TL | 1.509,59 TL |
| 5 | 301,92 TL | 1.509,59 TL |
| 6 | 251,60 TL | 1.509,59 TL |
| 7 | 215,66 TL | 1.509,59 TL |
| 8 | 188,70 TL | 1.509,59 TL |
| 9 | 167,73 TL | 1.509,59 TL |
| 10 | 150,96 TL | 1.509,59 TL |
| 11 | 137,24 TL | 1.509,59 TL |
| 12 | 125,80 TL | 1.509,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.509,59 TL | 1.509,59 TL |
| 2 | 754,80 TL | 1.509,59 TL |
| 3 | 503,20 TL | 1.509,59 TL |
| 4 | 377,40 TL | 1.509,59 TL |
| 5 | 301,92 TL | 1.509,59 TL |
| 6 | 251,60 TL | 1.509,59 TL |
| 7 | 215,66 TL | 1.509,59 TL |
| 8 | 188,70 TL | 1.509,59 TL |
| 9 | 167,73 TL | 1.509,59 TL |
| 10 | 150,96 TL | 1.509,59 TL |
| 11 | 137,24 TL | 1.509,59 TL |
| 12 | 125,80 TL | 1.509,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.509,59 TL | 1.509,59 TL |
| 2 | 754,80 TL | 1.509,59 TL |
| 3 | 503,20 TL | 1.509,59 TL |
| 4 | 377,40 TL | 1.509,59 TL |
| 5 | 301,92 TL | 1.509,59 TL |
| 6 | 251,60 TL | 1.509,59 TL |
| 7 | 215,66 TL | 1.509,59 TL |
| 8 | 188,70 TL | 1.509,59 TL |
| 9 | 167,73 TL | 1.509,59 TL |
| 10 | 150,96 TL | 1.509,59 TL |
| 11 | 137,24 TL | 1.509,59 TL |
| 12 | 125,80 TL | 1.509,59 TL |





















