| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 305 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP DeskJet 2300, 2700, 2730, 2810e, 2820e, 2825e, 2827e, 2842e, 4100, 4134, 4220, 4227e |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 100 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep hacmi | 2 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | Çin, Vietnam, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Malezya |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 8 - 90% |
| Genişlik | 113 mm |
| Derinlik | 37 mm |
| Yükseklik | 115 mm |
| Ağırlık | 30 g |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 2880 adet |
| Paletteki karton sayısı | 48 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Katman başına karton sayısı | 8 adet |
| Palet ağırlığı | 177,6 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 3,28 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 193905429202; (302) 194441597325; (30N) 199642337527; (ABE) 193905429219; (NE1) 199642337572; (UUQ) 194441597318; (UUS) 193905429226 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429202, 194441597325, 199642337527, 193905429219, 199642337572, 194441597318, 193905429226 |
| Uyumlu mürekkep türleri | Dye-based |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | HP 305 Üç Renkli Orijinal Mürekkep Kartuşu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Aplet ağırlığı | 177,6 kg (391.6 lbs) |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 3,28 kg (7.24 lbs) |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.256,21 TL | 1.256,21 TL |
| 2 | 628,11 TL | 1.256,21 TL |
| 3 | 418,74 TL | 1.256,21 TL |
| 4 | 314,05 TL | 1.256,21 TL |
| 5 | 251,24 TL | 1.256,21 TL |
| 6 | 209,37 TL | 1.256,21 TL |
| 7 | 179,46 TL | 1.256,21 TL |
| 8 | 157,03 TL | 1.256,21 TL |
| 9 | 139,58 TL | 1.256,21 TL |
| 10 | 125,62 TL | 1.256,21 TL |
| 11 | 114,20 TL | 1.256,21 TL |
| 12 | 104,68 TL | 1.256,21 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.256,21 TL | 1.256,21 TL |
| 2 | 628,11 TL | 1.256,21 TL |
| 3 | 418,74 TL | 1.256,21 TL |
| 4 | 314,05 TL | 1.256,21 TL |
| 5 | 251,24 TL | 1.256,21 TL |
| 6 | 209,37 TL | 1.256,21 TL |
| 7 | 179,46 TL | 1.256,21 TL |
| 8 | 157,03 TL | 1.256,21 TL |
| 9 | 139,58 TL | 1.256,21 TL |
| 10 | 125,62 TL | 1.256,21 TL |
| 11 | 114,20 TL | 1.256,21 TL |
| 12 | 104,68 TL | 1.256,21 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.256,21 TL | 1.256,21 TL |
| 2 | 628,11 TL | 1.256,21 TL |
| 3 | 418,74 TL | 1.256,21 TL |
| 4 | 314,05 TL | 1.256,21 TL |
| 5 | 251,24 TL | 1.256,21 TL |
| 6 | 209,37 TL | 1.256,21 TL |
| 7 | 179,46 TL | 1.256,21 TL |
| 8 | 157,03 TL | 1.256,21 TL |
| 9 | 139,58 TL | 1.256,21 TL |
| 10 | 125,62 TL | 1.256,21 TL |
| 11 | 114,20 TL | 1.256,21 TL |
| 12 | 104,68 TL | 1.256,21 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.256,21 TL | 1.256,21 TL |
| 2 | 628,11 TL | 1.256,21 TL |
| 3 | 418,74 TL | 1.256,21 TL |
| 4 | 314,05 TL | 1.256,21 TL |
| 5 | 251,24 TL | 1.256,21 TL |
| 6 | 209,37 TL | 1.256,21 TL |
| 7 | 179,46 TL | 1.256,21 TL |
| 8 | 157,03 TL | 1.256,21 TL |
| 9 | 139,58 TL | 1.256,21 TL |
| 10 | 125,62 TL | 1.256,21 TL |
| 11 | 114,20 TL | 1.256,21 TL |
| 12 | 104,68 TL | 1.256,21 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.256,21 TL | 1.256,21 TL |
| 2 | 628,11 TL | 1.256,21 TL |
| 3 | 418,74 TL | 1.256,21 TL |
| 4 | 314,05 TL | 1.256,21 TL |
| 5 | 251,24 TL | 1.256,21 TL |
| 6 | 209,37 TL | 1.256,21 TL |
| 7 | 179,46 TL | 1.256,21 TL |
| 8 | 157,03 TL | 1.256,21 TL |
| 9 | 139,58 TL | 1.256,21 TL |
| 10 | 125,62 TL | 1.256,21 TL |
| 11 | 114,20 TL | 1.256,21 TL |
| 12 | 104,68 TL | 1.256,21 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.256,21 TL | 1.256,21 TL |
| 2 | 628,11 TL | 1.256,21 TL |
| 3 | 418,74 TL | 1.256,21 TL |
| 4 | 314,05 TL | 1.256,21 TL |
| 5 | 251,24 TL | 1.256,21 TL |
| 6 | 209,37 TL | 1.256,21 TL |
| 7 | 179,46 TL | 1.256,21 TL |
| 8 | 157,03 TL | 1.256,21 TL |
| 9 | 139,58 TL | 1.256,21 TL |
| 10 | 125,62 TL | 1.256,21 TL |
| 11 | 114,20 TL | 1.256,21 TL |
| 12 | 104,68 TL | 1.256,21 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.256,21 TL | 1.256,21 TL |
| 2 | 628,11 TL | 1.256,21 TL |
| 3 | 418,74 TL | 1.256,21 TL |
| 4 | 314,05 TL | 1.256,21 TL |
| 5 | 251,24 TL | 1.256,21 TL |
| 6 | 209,37 TL | 1.256,21 TL |
| 7 | 179,46 TL | 1.256,21 TL |
| 8 | 157,03 TL | 1.256,21 TL |
| 9 | 139,58 TL | 1.256,21 TL |
| 10 | 125,62 TL | 1.256,21 TL |
| 11 | 114,20 TL | 1.256,21 TL |
| 12 | 104,68 TL | 1.256,21 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.256,21 TL | 1.256,21 TL |
| 2 | 628,11 TL | 1.256,21 TL |
| 3 | 418,74 TL | 1.256,21 TL |
| 4 | 314,05 TL | 1.256,21 TL |
| 5 | 251,24 TL | 1.256,21 TL |
| 6 | 209,37 TL | 1.256,21 TL |
| 7 | 179,46 TL | 1.256,21 TL |
| 8 | 157,03 TL | 1.256,21 TL |
| 9 | 139,58 TL | 1.256,21 TL |
| 10 | 125,62 TL | 1.256,21 TL |
| 11 | 114,20 TL | 1.256,21 TL |
| 12 | 104,68 TL | 1.256,21 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.256,21 TL | 1.256,21 TL |
| 2 | 628,11 TL | 1.256,21 TL |
| 3 | 418,74 TL | 1.256,21 TL |
| 4 | 314,05 TL | 1.256,21 TL |
| 5 | 251,24 TL | 1.256,21 TL |
| 6 | 209,37 TL | 1.256,21 TL |
| 7 | 179,46 TL | 1.256,21 TL |
| 8 | 157,03 TL | 1.256,21 TL |
| 9 | 139,58 TL | 1.256,21 TL |
| 10 | 125,62 TL | 1.256,21 TL |
| 11 | 114,20 TL | 1.256,21 TL |
| 12 | 104,68 TL | 1.256,21 TL |





















