| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 912 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet 8013, 8015 HP OfficeJet Pro 8023 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 720 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 18 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | Çin, Singapur, Malezya |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Genişlik | 106 mm |
| Derinlik | 44 mm |
| Yükseklik | 115 mm |
| Ağırlık | 60 g |
| Ambalaj genişliği | 106 mm |
| Ambalaj derinliği | 44 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Paket ağırlığı | 80 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 1260 adet |
| Paletteki karton sayısı | 42 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Katman başına karton sayısı | 7 adet |
| Palet ağırlığı | 130 kg |
| Mastır karton başına miktar | 30 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 2,62 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545867009; (30A) 199764686862; (30B) 199764686879; (30N) 199485042756; (BGX) 192545866989; (BGY) 192545866996; (LS1) 199764686886; (LS2) 199764686893; (LS3) 199764686916; (NE1) 199251972744 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545867009, 199764686862, 199764686879, 199485042756, 192545866989, 192545866996, 199764686886, 199764686893, 199764686916, 199251972744 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 820 mm |
| Aplet ağırlığı | 130 kg (286.7 lbs) |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 2,62 kg (5.78 lbs) |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.771,76 TL | 3.771,76 TL |
| 2 | 1.885,88 TL | 3.771,76 TL |
| 3 | 1.257,25 TL | 3.771,76 TL |
| 4 | 942,94 TL | 3.771,76 TL |
| 5 | 754,35 TL | 3.771,76 TL |
| 6 | 628,63 TL | 3.771,76 TL |
| 7 | 538,82 TL | 3.771,76 TL |
| 8 | 471,47 TL | 3.771,76 TL |
| 9 | 419,08 TL | 3.771,76 TL |
| 10 | 377,18 TL | 3.771,76 TL |
| 11 | 342,89 TL | 3.771,76 TL |
| 12 | 314,31 TL | 3.771,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.771,76 TL | 3.771,76 TL |
| 2 | 1.885,88 TL | 3.771,76 TL |
| 3 | 1.257,25 TL | 3.771,76 TL |
| 4 | 942,94 TL | 3.771,76 TL |
| 5 | 754,35 TL | 3.771,76 TL |
| 6 | 628,63 TL | 3.771,76 TL |
| 7 | 538,82 TL | 3.771,76 TL |
| 8 | 471,47 TL | 3.771,76 TL |
| 9 | 419,08 TL | 3.771,76 TL |
| 10 | 377,18 TL | 3.771,76 TL |
| 11 | 342,89 TL | 3.771,76 TL |
| 12 | 314,31 TL | 3.771,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.771,76 TL | 3.771,76 TL |
| 2 | 1.885,88 TL | 3.771,76 TL |
| 3 | 1.257,25 TL | 3.771,76 TL |
| 4 | 942,94 TL | 3.771,76 TL |
| 5 | 754,35 TL | 3.771,76 TL |
| 6 | 628,63 TL | 3.771,76 TL |
| 7 | 538,82 TL | 3.771,76 TL |
| 8 | 471,47 TL | 3.771,76 TL |
| 9 | 419,08 TL | 3.771,76 TL |
| 10 | 377,18 TL | 3.771,76 TL |
| 11 | 342,89 TL | 3.771,76 TL |
| 12 | 314,31 TL | 3.771,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.771,76 TL | 3.771,76 TL |
| 2 | 1.885,88 TL | 3.771,76 TL |
| 3 | 1.257,25 TL | 3.771,76 TL |
| 4 | 942,94 TL | 3.771,76 TL |
| 5 | 754,35 TL | 3.771,76 TL |
| 6 | 628,63 TL | 3.771,76 TL |
| 7 | 538,82 TL | 3.771,76 TL |
| 8 | 471,47 TL | 3.771,76 TL |
| 9 | 419,08 TL | 3.771,76 TL |
| 10 | 377,18 TL | 3.771,76 TL |
| 11 | 342,89 TL | 3.771,76 TL |
| 12 | 314,31 TL | 3.771,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.771,76 TL | 3.771,76 TL |
| 2 | 1.885,88 TL | 3.771,76 TL |
| 3 | 1.257,25 TL | 3.771,76 TL |
| 4 | 942,94 TL | 3.771,76 TL |
| 5 | 754,35 TL | 3.771,76 TL |
| 6 | 628,63 TL | 3.771,76 TL |
| 7 | 538,82 TL | 3.771,76 TL |
| 8 | 471,47 TL | 3.771,76 TL |
| 9 | 419,08 TL | 3.771,76 TL |
| 10 | 377,18 TL | 3.771,76 TL |
| 11 | 342,89 TL | 3.771,76 TL |
| 12 | 314,31 TL | 3.771,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.771,76 TL | 3.771,76 TL |
| 2 | 1.885,88 TL | 3.771,76 TL |
| 3 | 1.257,25 TL | 3.771,76 TL |
| 4 | 942,94 TL | 3.771,76 TL |
| 5 | 754,35 TL | 3.771,76 TL |
| 6 | 628,63 TL | 3.771,76 TL |
| 7 | 538,82 TL | 3.771,76 TL |
| 8 | 471,47 TL | 3.771,76 TL |
| 9 | 419,08 TL | 3.771,76 TL |
| 10 | 377,18 TL | 3.771,76 TL |
| 11 | 342,89 TL | 3.771,76 TL |
| 12 | 314,31 TL | 3.771,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.771,76 TL | 3.771,76 TL |
| 2 | 1.885,88 TL | 3.771,76 TL |
| 3 | 1.257,25 TL | 3.771,76 TL |
| 4 | 942,94 TL | 3.771,76 TL |
| 5 | 754,35 TL | 3.771,76 TL |
| 6 | 628,63 TL | 3.771,76 TL |
| 7 | 538,82 TL | 3.771,76 TL |
| 8 | 471,47 TL | 3.771,76 TL |
| 9 | 419,08 TL | 3.771,76 TL |
| 10 | 377,18 TL | 3.771,76 TL |
| 11 | 342,89 TL | 3.771,76 TL |
| 12 | 314,31 TL | 3.771,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.771,76 TL | 3.771,76 TL |
| 2 | 1.885,88 TL | 3.771,76 TL |
| 3 | 1.257,25 TL | 3.771,76 TL |
| 4 | 942,94 TL | 3.771,76 TL |
| 5 | 754,35 TL | 3.771,76 TL |
| 6 | 628,63 TL | 3.771,76 TL |
| 7 | 538,82 TL | 3.771,76 TL |
| 8 | 471,47 TL | 3.771,76 TL |
| 9 | 419,08 TL | 3.771,76 TL |
| 10 | 377,18 TL | 3.771,76 TL |
| 11 | 342,89 TL | 3.771,76 TL |
| 12 | 314,31 TL | 3.771,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.771,76 TL | 3.771,76 TL |
| 2 | 1.885,88 TL | 3.771,76 TL |
| 3 | 1.257,25 TL | 3.771,76 TL |
| 4 | 942,94 TL | 3.771,76 TL |
| 5 | 754,35 TL | 3.771,76 TL |
| 6 | 628,63 TL | 3.771,76 TL |
| 7 | 538,82 TL | 3.771,76 TL |
| 8 | 471,47 TL | 3.771,76 TL |
| 9 | 419,08 TL | 3.771,76 TL |
| 10 | 377,18 TL | 3.771,76 TL |
| 11 | 342,89 TL | 3.771,76 TL |
| 12 | 314,31 TL | 3.771,76 TL |





















