| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Sarı |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 912 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet 8013, 8015 HP OfficeJet Pro 8023 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 700 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep hacmi | 8,5 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | Singapur, Malezya |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Genişlik | 106 mm |
| Derinlik | 23 mm |
| Yükseklik | 113,5 mm |
| Ağırlık | 30 g |
| Ambalaj genişliği | 106 mm |
| Ambalaj derinliği | 23 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 113,5 mm |
| Paket ağırlığı | 40 g |
| Tehlike diyagramları | GHS07: Zararlı |
| Sağlık tehdidi beyanı/beyanları | H317: Alerjik cilt reaksiyonuna neden olabilir |
| Palet başına miktar | 3360 adet |
| Paletteki karton sayısı | 56 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| Katman başına karton sayısı | 7 adet |
| Palet ağırlığı | 183 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 2,91 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866965; (30A) 199764686817; (30B) 199764686824; (30N) 199485042749; (BGX) 192545866941; (BGY) 192545866958; (LS1) 199764686831; (LS2) 199764686848; (LS3) 199764686855; (NE1) 199251972737 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866965, 199764686817, 199764686824, 199485042749, 192545866941, 192545866958, 199764686831, 199764686848, 199764686855, 199251972737 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1048 mm |
| Aplet ağırlığı | 183 kg (403.4 lbs) |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 2,91 kg (6.42 lbs) |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.007,89 TL | 2.007,89 TL |
| 2 | 1.003,95 TL | 2.007,89 TL |
| 3 | 669,30 TL | 2.007,89 TL |
| 4 | 501,97 TL | 2.007,89 TL |
| 5 | 401,58 TL | 2.007,89 TL |
| 6 | 334,65 TL | 2.007,89 TL |
| 7 | 286,84 TL | 2.007,89 TL |
| 8 | 250,99 TL | 2.007,89 TL |
| 9 | 223,10 TL | 2.007,89 TL |
| 10 | 200,79 TL | 2.007,89 TL |
| 11 | 182,54 TL | 2.007,89 TL |
| 12 | 167,32 TL | 2.007,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.007,89 TL | 2.007,89 TL |
| 2 | 1.003,95 TL | 2.007,89 TL |
| 3 | 669,30 TL | 2.007,89 TL |
| 4 | 501,97 TL | 2.007,89 TL |
| 5 | 401,58 TL | 2.007,89 TL |
| 6 | 334,65 TL | 2.007,89 TL |
| 7 | 286,84 TL | 2.007,89 TL |
| 8 | 250,99 TL | 2.007,89 TL |
| 9 | 223,10 TL | 2.007,89 TL |
| 10 | 200,79 TL | 2.007,89 TL |
| 11 | 182,54 TL | 2.007,89 TL |
| 12 | 167,32 TL | 2.007,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.007,89 TL | 2.007,89 TL |
| 2 | 1.003,95 TL | 2.007,89 TL |
| 3 | 669,30 TL | 2.007,89 TL |
| 4 | 501,97 TL | 2.007,89 TL |
| 5 | 401,58 TL | 2.007,89 TL |
| 6 | 334,65 TL | 2.007,89 TL |
| 7 | 286,84 TL | 2.007,89 TL |
| 8 | 250,99 TL | 2.007,89 TL |
| 9 | 223,10 TL | 2.007,89 TL |
| 10 | 200,79 TL | 2.007,89 TL |
| 11 | 182,54 TL | 2.007,89 TL |
| 12 | 167,32 TL | 2.007,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.007,89 TL | 2.007,89 TL |
| 2 | 1.003,95 TL | 2.007,89 TL |
| 3 | 669,30 TL | 2.007,89 TL |
| 4 | 501,97 TL | 2.007,89 TL |
| 5 | 401,58 TL | 2.007,89 TL |
| 6 | 334,65 TL | 2.007,89 TL |
| 7 | 286,84 TL | 2.007,89 TL |
| 8 | 250,99 TL | 2.007,89 TL |
| 9 | 223,10 TL | 2.007,89 TL |
| 10 | 200,79 TL | 2.007,89 TL |
| 11 | 182,54 TL | 2.007,89 TL |
| 12 | 167,32 TL | 2.007,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.007,89 TL | 2.007,89 TL |
| 2 | 1.003,95 TL | 2.007,89 TL |
| 3 | 669,30 TL | 2.007,89 TL |
| 4 | 501,97 TL | 2.007,89 TL |
| 5 | 401,58 TL | 2.007,89 TL |
| 6 | 334,65 TL | 2.007,89 TL |
| 7 | 286,84 TL | 2.007,89 TL |
| 8 | 250,99 TL | 2.007,89 TL |
| 9 | 223,10 TL | 2.007,89 TL |
| 10 | 200,79 TL | 2.007,89 TL |
| 11 | 182,54 TL | 2.007,89 TL |
| 12 | 167,32 TL | 2.007,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.007,89 TL | 2.007,89 TL |
| 2 | 1.003,95 TL | 2.007,89 TL |
| 3 | 669,30 TL | 2.007,89 TL |
| 4 | 501,97 TL | 2.007,89 TL |
| 5 | 401,58 TL | 2.007,89 TL |
| 6 | 334,65 TL | 2.007,89 TL |
| 7 | 286,84 TL | 2.007,89 TL |
| 8 | 250,99 TL | 2.007,89 TL |
| 9 | 223,10 TL | 2.007,89 TL |
| 10 | 200,79 TL | 2.007,89 TL |
| 11 | 182,54 TL | 2.007,89 TL |
| 12 | 167,32 TL | 2.007,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.007,89 TL | 2.007,89 TL |
| 2 | 1.003,95 TL | 2.007,89 TL |
| 3 | 669,30 TL | 2.007,89 TL |
| 4 | 501,97 TL | 2.007,89 TL |
| 5 | 401,58 TL | 2.007,89 TL |
| 6 | 334,65 TL | 2.007,89 TL |
| 7 | 286,84 TL | 2.007,89 TL |
| 8 | 250,99 TL | 2.007,89 TL |
| 9 | 223,10 TL | 2.007,89 TL |
| 10 | 200,79 TL | 2.007,89 TL |
| 11 | 182,54 TL | 2.007,89 TL |
| 12 | 167,32 TL | 2.007,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.007,89 TL | 2.007,89 TL |
| 2 | 1.003,95 TL | 2.007,89 TL |
| 3 | 669,30 TL | 2.007,89 TL |
| 4 | 501,97 TL | 2.007,89 TL |
| 5 | 401,58 TL | 2.007,89 TL |
| 6 | 334,65 TL | 2.007,89 TL |
| 7 | 286,84 TL | 2.007,89 TL |
| 8 | 250,99 TL | 2.007,89 TL |
| 9 | 223,10 TL | 2.007,89 TL |
| 10 | 200,79 TL | 2.007,89 TL |
| 11 | 182,54 TL | 2.007,89 TL |
| 12 | 167,32 TL | 2.007,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.007,89 TL | 2.007,89 TL |
| 2 | 1.003,95 TL | 2.007,89 TL |
| 3 | 669,30 TL | 2.007,89 TL |
| 4 | 501,97 TL | 2.007,89 TL |
| 5 | 401,58 TL | 2.007,89 TL |
| 6 | 334,65 TL | 2.007,89 TL |
| 7 | 286,84 TL | 2.007,89 TL |
| 8 | 250,99 TL | 2.007,89 TL |
| 9 | 223,10 TL | 2.007,89 TL |
| 10 | 200,79 TL | 2.007,89 TL |
| 11 | 182,54 TL | 2.007,89 TL |
| 12 | 167,32 TL | 2.007,89 TL |





















