| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 912 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet 8013, 8015 HP OfficeJet Pro 8023 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 250 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 6,5 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | Singapur, Malezya |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Genişlik | 106 mm |
| Derinlik | 23 mm |
| Yükseklik | 113,5 mm |
| Ağırlık | 30 g |
| Ambalaj genişliği | 106 mm |
| Ambalaj derinliği | 23 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 113,5 mm |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 3780 adet |
| Paletteki karton sayısı | 63 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Katman başına karton sayısı | 7 adet |
| Palet ağırlığı | 214,7 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 3,09 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866842; (BGX) 192545866828; (BGY) 192545866835; (LS1) 199764686671; (LS2) 199764686688; (LS3) 199764686695; (NE1) 199251972706 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866842, 192545866828, 192545866835, 199764686671, 199764686688, 199764686695, 199251972706 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1161 mm |
| Aplet ağırlığı | 214,7 kg (473.3 lbs) |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 3,09 kg (6.81 lbs) |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Ağırlık | 30 g |
| Ambalaj derinliği | 23 mm |
| Ambalaj genişliği | 106 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 113,5 mm |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 3,09 kg (6.81 lbs) |
| Aplet ağırlığı | 214,7 kg (473.3 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 23 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Genişlik | 106 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866842, 192545866828, 192545866835, 199764686671, 199764686688, 199764686695, 199251972706 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866842; (BGX) 192545866828; (BGY) 192545866835; (LS1) 199764686671; (LS2) 199764686688; (LS3) 199764686695; (NE1) 199251972706 |
| Katman başına karton sayısı | 7 adet |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 3,09 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Menşe ülkesi | Singapur, Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 214,7 kg |
| Palet başına miktar | 3780 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1161 mm |
| Paletteki karton sayısı | 63 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 6,5 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 250 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 912 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet 8013, 8015 HP OfficeJet Pro 8023 |
| Yükseklik | 113,5 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.664,12 TL | 1.664,12 TL |
| 2 | 832,06 TL | 1.664,12 TL |
| 3 | 554,71 TL | 1.664,12 TL |
| 4 | 416,03 TL | 1.664,12 TL |
| 5 | 332,82 TL | 1.664,12 TL |
| 6 | 277,35 TL | 1.664,12 TL |
| 7 | 237,73 TL | 1.664,12 TL |
| 8 | 208,01 TL | 1.664,12 TL |
| 9 | 184,90 TL | 1.664,12 TL |
| 10 | 166,41 TL | 1.664,12 TL |
| 11 | 151,28 TL | 1.664,12 TL |
| 12 | 138,68 TL | 1.664,12 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.664,12 TL | 1.664,12 TL |
| 2 | 832,06 TL | 1.664,12 TL |
| 3 | 554,71 TL | 1.664,12 TL |
| 4 | 416,03 TL | 1.664,12 TL |
| 5 | 332,82 TL | 1.664,12 TL |
| 6 | 277,35 TL | 1.664,12 TL |
| 7 | 237,73 TL | 1.664,12 TL |
| 8 | 208,01 TL | 1.664,12 TL |
| 9 | 184,90 TL | 1.664,12 TL |
| 10 | 166,41 TL | 1.664,12 TL |
| 11 | 151,28 TL | 1.664,12 TL |
| 12 | 138,68 TL | 1.664,12 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.664,12 TL | 1.664,12 TL |
| 2 | 832,06 TL | 1.664,12 TL |
| 3 | 554,71 TL | 1.664,12 TL |
| 4 | 416,03 TL | 1.664,12 TL |
| 5 | 332,82 TL | 1.664,12 TL |
| 6 | 277,35 TL | 1.664,12 TL |
| 7 | 237,73 TL | 1.664,12 TL |
| 8 | 208,01 TL | 1.664,12 TL |
| 9 | 184,90 TL | 1.664,12 TL |
| 10 | 166,41 TL | 1.664,12 TL |
| 11 | 151,28 TL | 1.664,12 TL |
| 12 | 138,68 TL | 1.664,12 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.664,12 TL | 1.664,12 TL |
| 2 | 832,06 TL | 1.664,12 TL |
| 3 | 554,71 TL | 1.664,12 TL |
| 4 | 416,03 TL | 1.664,12 TL |
| 5 | 332,82 TL | 1.664,12 TL |
| 6 | 277,35 TL | 1.664,12 TL |
| 7 | 237,73 TL | 1.664,12 TL |
| 8 | 208,01 TL | 1.664,12 TL |
| 9 | 184,90 TL | 1.664,12 TL |
| 10 | 166,41 TL | 1.664,12 TL |
| 11 | 151,28 TL | 1.664,12 TL |
| 12 | 138,68 TL | 1.664,12 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.664,12 TL | 1.664,12 TL |
| 2 | 832,06 TL | 1.664,12 TL |
| 3 | 554,71 TL | 1.664,12 TL |
| 4 | 416,03 TL | 1.664,12 TL |
| 5 | 332,82 TL | 1.664,12 TL |
| 6 | 277,35 TL | 1.664,12 TL |
| 7 | 237,73 TL | 1.664,12 TL |
| 8 | 208,01 TL | 1.664,12 TL |
| 9 | 184,90 TL | 1.664,12 TL |
| 10 | 166,41 TL | 1.664,12 TL |
| 11 | 151,28 TL | 1.664,12 TL |
| 12 | 138,68 TL | 1.664,12 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.664,12 TL | 1.664,12 TL |
| 2 | 832,06 TL | 1.664,12 TL |
| 3 | 554,71 TL | 1.664,12 TL |
| 4 | 416,03 TL | 1.664,12 TL |
| 5 | 332,82 TL | 1.664,12 TL |
| 6 | 277,35 TL | 1.664,12 TL |
| 7 | 237,73 TL | 1.664,12 TL |
| 8 | 208,01 TL | 1.664,12 TL |
| 9 | 184,90 TL | 1.664,12 TL |
| 10 | 166,41 TL | 1.664,12 TL |
| 11 | 151,28 TL | 1.664,12 TL |
| 12 | 138,68 TL | 1.664,12 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.664,12 TL | 1.664,12 TL |
| 2 | 832,06 TL | 1.664,12 TL |
| 3 | 554,71 TL | 1.664,12 TL |
| 4 | 416,03 TL | 1.664,12 TL |
| 5 | 332,82 TL | 1.664,12 TL |
| 6 | 277,35 TL | 1.664,12 TL |
| 7 | 237,73 TL | 1.664,12 TL |
| 8 | 208,01 TL | 1.664,12 TL |
| 9 | 184,90 TL | 1.664,12 TL |
| 10 | 166,41 TL | 1.664,12 TL |
| 11 | 151,28 TL | 1.664,12 TL |
| 12 | 138,68 TL | 1.664,12 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.664,12 TL | 1.664,12 TL |
| 2 | 832,06 TL | 1.664,12 TL |
| 3 | 554,71 TL | 1.664,12 TL |
| 4 | 416,03 TL | 1.664,12 TL |
| 5 | 332,82 TL | 1.664,12 TL |
| 6 | 277,35 TL | 1.664,12 TL |
| 7 | 237,73 TL | 1.664,12 TL |
| 8 | 208,01 TL | 1.664,12 TL |
| 9 | 184,90 TL | 1.664,12 TL |
| 10 | 166,41 TL | 1.664,12 TL |
| 11 | 151,28 TL | 1.664,12 TL |
| 12 | 138,68 TL | 1.664,12 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.664,12 TL | 1.664,12 TL |
| 2 | 832,06 TL | 1.664,12 TL |
| 3 | 554,71 TL | 1.664,12 TL |
| 4 | 416,03 TL | 1.664,12 TL |
| 5 | 332,82 TL | 1.664,12 TL |
| 6 | 277,35 TL | 1.664,12 TL |
| 7 | 237,73 TL | 1.664,12 TL |
| 8 | 208,01 TL | 1.664,12 TL |
| 9 | 184,90 TL | 1.664,12 TL |
| 10 | 166,41 TL | 1.664,12 TL |
| 11 | 151,28 TL | 1.664,12 TL |
| 12 | 138,68 TL | 1.664,12 TL |





















