| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 963 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 9010, 9013, 9020, 9023 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 2000 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 47,86 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | 3JA30AE |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| Ürün rengi | Siyah |
| HP segmenti | İş |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 119 mm |
| Derinlik | 36 mm |
| Yükseklik | 126 mm |
| Ağırlık | 100 g |
| Ambalaj genişliği | 119 mm |
| Ambalaj derinliği | 36 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 126 mm |
| Paket ağırlığı | 120 g |
| Palet genişliği | 80 cm |
| Palet uzunluğu | 120 cm |
| Palet yüksekliği | 195,6 cm |
| Palet başına miktar | 4800 adet |
| Paletteki karton sayısı | 110 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Katman başına karton sayısı | 11 adet |
| Palet ağırlığı | 591,8 kg |
| Ana karton genişliği | 314 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 256 mm |
| Ana karton uzunluğu | 181 mm |
| Mastır karton başına miktar | 40 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 5,06 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866644; (30A) 199764686503; (30B) 199764686510; (BGX) 192545866620; (BGY) 192545866637; (LS1) 199764686541; (LS2) 199764686558; (LS3) 199764686572 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866644, 199764686503, 199764686510, 192545866620, 192545866637, 199764686541, 199764686558, 199764686572 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Ağırlık | 100 g |
| Ambalaj derinliği | 36 mm |
| Ambalaj genişliği | 119 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 126 mm |
| Ana karton genişliği | 314 mm |
| Ana karton uzunluğu | 181 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 36 mm |
| Genişlik | 119 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866644, 199764686503, 199764686510, 192545866620, 192545866637, 199764686541, 199764686558, 199764686572 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866644; (30A) 199764686503; (30B) 199764686510; (BGX) 192545866620; (BGY) 192545866637; (LS1) 199764686541; (LS2) 199764686558; (LS3) 199764686572 |
| HP segmenti | İş |
| Katman başına karton sayısı | 11 adet |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 5,06 kg |
| Mastır karton başına miktar | 40 adet |
| Mastır karton uzunluğu | 256 mm |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | 3JA30AE |
| Paket ağırlığı | 120 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 591,8 kg |
| Palet başına miktar | 4800 adet |
| Palet genişliği | 80 cm |
| Palet uzunluğu | 120 cm |
| Palet yüksekliği | 195,6 cm |
| Paletteki karton sayısı | 110 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 47,86 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 2000 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 963 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 9010, 9013, 9020, 9023 |
| Yükseklik | 126 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.668,16 TL | 4.668,16 TL |
| 2 | 2.334,08 TL | 4.668,16 TL |
| 3 | 1.556,05 TL | 4.668,16 TL |
| 4 | 1.167,04 TL | 4.668,16 TL |
| 5 | 933,63 TL | 4.668,16 TL |
| 6 | 778,03 TL | 4.668,16 TL |
| 7 | 666,88 TL | 4.668,16 TL |
| 8 | 583,52 TL | 4.668,16 TL |
| 9 | 518,68 TL | 4.668,16 TL |
| 10 | 466,82 TL | 4.668,16 TL |
| 11 | 424,38 TL | 4.668,16 TL |
| 12 | 389,01 TL | 4.668,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.668,16 TL | 4.668,16 TL |
| 2 | 2.334,08 TL | 4.668,16 TL |
| 3 | 1.556,05 TL | 4.668,16 TL |
| 4 | 1.167,04 TL | 4.668,16 TL |
| 5 | 933,63 TL | 4.668,16 TL |
| 6 | 778,03 TL | 4.668,16 TL |
| 7 | 666,88 TL | 4.668,16 TL |
| 8 | 583,52 TL | 4.668,16 TL |
| 9 | 518,68 TL | 4.668,16 TL |
| 10 | 466,82 TL | 4.668,16 TL |
| 11 | 424,38 TL | 4.668,16 TL |
| 12 | 389,01 TL | 4.668,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.668,16 TL | 4.668,16 TL |
| 2 | 2.334,08 TL | 4.668,16 TL |
| 3 | 1.556,05 TL | 4.668,16 TL |
| 4 | 1.167,04 TL | 4.668,16 TL |
| 5 | 933,63 TL | 4.668,16 TL |
| 6 | 778,03 TL | 4.668,16 TL |
| 7 | 666,88 TL | 4.668,16 TL |
| 8 | 583,52 TL | 4.668,16 TL |
| 9 | 518,68 TL | 4.668,16 TL |
| 10 | 466,82 TL | 4.668,16 TL |
| 11 | 424,38 TL | 4.668,16 TL |
| 12 | 389,01 TL | 4.668,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.668,16 TL | 4.668,16 TL |
| 2 | 2.334,08 TL | 4.668,16 TL |
| 3 | 1.556,05 TL | 4.668,16 TL |
| 4 | 1.167,04 TL | 4.668,16 TL |
| 5 | 933,63 TL | 4.668,16 TL |
| 6 | 778,03 TL | 4.668,16 TL |
| 7 | 666,88 TL | 4.668,16 TL |
| 8 | 583,52 TL | 4.668,16 TL |
| 9 | 518,68 TL | 4.668,16 TL |
| 10 | 466,82 TL | 4.668,16 TL |
| 11 | 424,38 TL | 4.668,16 TL |
| 12 | 389,01 TL | 4.668,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.668,16 TL | 4.668,16 TL |
| 2 | 2.334,08 TL | 4.668,16 TL |
| 3 | 1.556,05 TL | 4.668,16 TL |
| 4 | 1.167,04 TL | 4.668,16 TL |
| 5 | 933,63 TL | 4.668,16 TL |
| 6 | 778,03 TL | 4.668,16 TL |
| 7 | 666,88 TL | 4.668,16 TL |
| 8 | 583,52 TL | 4.668,16 TL |
| 9 | 518,68 TL | 4.668,16 TL |
| 10 | 466,82 TL | 4.668,16 TL |
| 11 | 424,38 TL | 4.668,16 TL |
| 12 | 389,01 TL | 4.668,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.668,16 TL | 4.668,16 TL |
| 2 | 2.334,08 TL | 4.668,16 TL |
| 3 | 1.556,05 TL | 4.668,16 TL |
| 4 | 1.167,04 TL | 4.668,16 TL |
| 5 | 933,63 TL | 4.668,16 TL |
| 6 | 778,03 TL | 4.668,16 TL |
| 7 | 666,88 TL | 4.668,16 TL |
| 8 | 583,52 TL | 4.668,16 TL |
| 9 | 518,68 TL | 4.668,16 TL |
| 10 | 466,82 TL | 4.668,16 TL |
| 11 | 424,38 TL | 4.668,16 TL |
| 12 | 389,01 TL | 4.668,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.668,16 TL | 4.668,16 TL |
| 2 | 2.334,08 TL | 4.668,16 TL |
| 3 | 1.556,05 TL | 4.668,16 TL |
| 4 | 1.167,04 TL | 4.668,16 TL |
| 5 | 933,63 TL | 4.668,16 TL |
| 6 | 778,03 TL | 4.668,16 TL |
| 7 | 666,88 TL | 4.668,16 TL |
| 8 | 583,52 TL | 4.668,16 TL |
| 9 | 518,68 TL | 4.668,16 TL |
| 10 | 466,82 TL | 4.668,16 TL |
| 11 | 424,38 TL | 4.668,16 TL |
| 12 | 389,01 TL | 4.668,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.668,16 TL | 4.668,16 TL |
| 2 | 2.334,08 TL | 4.668,16 TL |
| 3 | 1.556,05 TL | 4.668,16 TL |
| 4 | 1.167,04 TL | 4.668,16 TL |
| 5 | 933,63 TL | 4.668,16 TL |
| 6 | 778,03 TL | 4.668,16 TL |
| 7 | 666,88 TL | 4.668,16 TL |
| 8 | 583,52 TL | 4.668,16 TL |
| 9 | 518,68 TL | 4.668,16 TL |
| 10 | 466,82 TL | 4.668,16 TL |
| 11 | 424,38 TL | 4.668,16 TL |
| 12 | 389,01 TL | 4.668,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.668,16 TL | 4.668,16 TL |
| 2 | 2.334,08 TL | 4.668,16 TL |
| 3 | 1.556,05 TL | 4.668,16 TL |
| 4 | 1.167,04 TL | 4.668,16 TL |
| 5 | 933,63 TL | 4.668,16 TL |
| 6 | 778,03 TL | 4.668,16 TL |
| 7 | 666,88 TL | 4.668,16 TL |
| 8 | 583,52 TL | 4.668,16 TL |
| 9 | 518,68 TL | 4.668,16 TL |
| 10 | 466,82 TL | 4.668,16 TL |
| 11 | 424,38 TL | 4.668,16 TL |
| 12 | 389,01 TL | 4.668,16 TL |





















