| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 963 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 9010, 9013, 9020, 9023 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 1600 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep hacmi | 22,77 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | 3JA27AE |
| Menşe ülkesi | Singapur, Malezya |
| Ürün rengi | Siyah |
| HP segmenti | İş |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 114 mm |
| Derinlik | 25 mm |
| Yükseklik | 126 mm |
| Ağırlık | 50 g |
| Ambalaj genişliği | 114 mm |
| Ambalaj derinliği | 25 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 126 mm |
| Paket ağırlığı | 70 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet genişliği | 80 cm |
| Palet uzunluğu | 120 cm |
| Palet yüksekliği | 170,2 cm |
| Palet başına miktar | 6000 adet |
| Paletteki karton sayısı | 120 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Palet ağırlığı | 469,4 kg |
| Ana karton genişliği | 303 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 249 mm |
| Ana karton uzunluğu | 156 mm |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 3,62 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866521; (30A) 199764686282; (30B) 199764686299; (BGX) 192545866507; (BGY) 192545866514; (LS1) 199764686329; (LS2) 199764686336; (LS3) 199764686343 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866521, 199764686282, 199764686299, 192545866507, 192545866514, 199764686329, 199764686336, 199764686343 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Ağırlık | 50 g |
| Ambalaj derinliği | 25 mm |
| Ambalaj genişliği | 114 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 126 mm |
| Ana karton genişliği | 303 mm |
| Ana karton uzunluğu | 156 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 25 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Genişlik | 114 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866521; (30A) 199764686282; (30B) 199764686299; (BGX) 192545866507; (BGY) 192545866514; (LS1) 199764686329; (LS2) 199764686336; (LS3) 199764686343 |
| HP segmenti | İş |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 3,62 kg |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Mastır karton uzunluğu | 249 mm |
| Menşe ülkesi | Singapur, Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | 3JA27AE |
| Paket ağırlığı | 70 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 469,4 kg |
| Palet başına miktar | 6000 adet |
| Palet genişliği | 80 cm |
| Palet uzunluğu | 120 cm |
| Palet yüksekliği | 170,2 cm |
| Paletteki karton sayısı | 120 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Renkli mürekkep hacmi | 22,77 ml |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 1600 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 963 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 9010, 9013, 9020, 9023 |
| Yükseklik | 126 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.520,61 TL | 3.520,61 TL |
| 2 | 1.760,30 TL | 3.520,61 TL |
| 3 | 1.173,54 TL | 3.520,61 TL |
| 4 | 880,15 TL | 3.520,61 TL |
| 5 | 704,12 TL | 3.520,61 TL |
| 6 | 586,77 TL | 3.520,61 TL |
| 7 | 502,94 TL | 3.520,61 TL |
| 8 | 440,08 TL | 3.520,61 TL |
| 9 | 391,18 TL | 3.520,61 TL |
| 10 | 352,06 TL | 3.520,61 TL |
| 11 | 320,06 TL | 3.520,61 TL |
| 12 | 293,38 TL | 3.520,61 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.520,61 TL | 3.520,61 TL |
| 2 | 1.760,30 TL | 3.520,61 TL |
| 3 | 1.173,54 TL | 3.520,61 TL |
| 4 | 880,15 TL | 3.520,61 TL |
| 5 | 704,12 TL | 3.520,61 TL |
| 6 | 586,77 TL | 3.520,61 TL |
| 7 | 502,94 TL | 3.520,61 TL |
| 8 | 440,08 TL | 3.520,61 TL |
| 9 | 391,18 TL | 3.520,61 TL |
| 10 | 352,06 TL | 3.520,61 TL |
| 11 | 320,06 TL | 3.520,61 TL |
| 12 | 293,38 TL | 3.520,61 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.520,61 TL | 3.520,61 TL |
| 2 | 1.760,30 TL | 3.520,61 TL |
| 3 | 1.173,54 TL | 3.520,61 TL |
| 4 | 880,15 TL | 3.520,61 TL |
| 5 | 704,12 TL | 3.520,61 TL |
| 6 | 586,77 TL | 3.520,61 TL |
| 7 | 502,94 TL | 3.520,61 TL |
| 8 | 440,08 TL | 3.520,61 TL |
| 9 | 391,18 TL | 3.520,61 TL |
| 10 | 352,06 TL | 3.520,61 TL |
| 11 | 320,06 TL | 3.520,61 TL |
| 12 | 293,38 TL | 3.520,61 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.520,61 TL | 3.520,61 TL |
| 2 | 1.760,30 TL | 3.520,61 TL |
| 3 | 1.173,54 TL | 3.520,61 TL |
| 4 | 880,15 TL | 3.520,61 TL |
| 5 | 704,12 TL | 3.520,61 TL |
| 6 | 586,77 TL | 3.520,61 TL |
| 7 | 502,94 TL | 3.520,61 TL |
| 8 | 440,08 TL | 3.520,61 TL |
| 9 | 391,18 TL | 3.520,61 TL |
| 10 | 352,06 TL | 3.520,61 TL |
| 11 | 320,06 TL | 3.520,61 TL |
| 12 | 293,38 TL | 3.520,61 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.520,61 TL | 3.520,61 TL |
| 2 | 1.760,30 TL | 3.520,61 TL |
| 3 | 1.173,54 TL | 3.520,61 TL |
| 4 | 880,15 TL | 3.520,61 TL |
| 5 | 704,12 TL | 3.520,61 TL |
| 6 | 586,77 TL | 3.520,61 TL |
| 7 | 502,94 TL | 3.520,61 TL |
| 8 | 440,08 TL | 3.520,61 TL |
| 9 | 391,18 TL | 3.520,61 TL |
| 10 | 352,06 TL | 3.520,61 TL |
| 11 | 320,06 TL | 3.520,61 TL |
| 12 | 293,38 TL | 3.520,61 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.520,61 TL | 3.520,61 TL |
| 2 | 1.760,30 TL | 3.520,61 TL |
| 3 | 1.173,54 TL | 3.520,61 TL |
| 4 | 880,15 TL | 3.520,61 TL |
| 5 | 704,12 TL | 3.520,61 TL |
| 6 | 586,77 TL | 3.520,61 TL |
| 7 | 502,94 TL | 3.520,61 TL |
| 8 | 440,08 TL | 3.520,61 TL |
| 9 | 391,18 TL | 3.520,61 TL |
| 10 | 352,06 TL | 3.520,61 TL |
| 11 | 320,06 TL | 3.520,61 TL |
| 12 | 293,38 TL | 3.520,61 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.520,61 TL | 3.520,61 TL |
| 2 | 1.760,30 TL | 3.520,61 TL |
| 3 | 1.173,54 TL | 3.520,61 TL |
| 4 | 880,15 TL | 3.520,61 TL |
| 5 | 704,12 TL | 3.520,61 TL |
| 6 | 586,77 TL | 3.520,61 TL |
| 7 | 502,94 TL | 3.520,61 TL |
| 8 | 440,08 TL | 3.520,61 TL |
| 9 | 391,18 TL | 3.520,61 TL |
| 10 | 352,06 TL | 3.520,61 TL |
| 11 | 320,06 TL | 3.520,61 TL |
| 12 | 293,38 TL | 3.520,61 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.520,61 TL | 3.520,61 TL |
| 2 | 1.760,30 TL | 3.520,61 TL |
| 3 | 1.173,54 TL | 3.520,61 TL |
| 4 | 880,15 TL | 3.520,61 TL |
| 5 | 704,12 TL | 3.520,61 TL |
| 6 | 586,77 TL | 3.520,61 TL |
| 7 | 502,94 TL | 3.520,61 TL |
| 8 | 440,08 TL | 3.520,61 TL |
| 9 | 391,18 TL | 3.520,61 TL |
| 10 | 352,06 TL | 3.520,61 TL |
| 11 | 320,06 TL | 3.520,61 TL |
| 12 | 293,38 TL | 3.520,61 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.520,61 TL | 3.520,61 TL |
| 2 | 1.760,30 TL | 3.520,61 TL |
| 3 | 1.173,54 TL | 3.520,61 TL |
| 4 | 880,15 TL | 3.520,61 TL |
| 5 | 704,12 TL | 3.520,61 TL |
| 6 | 586,77 TL | 3.520,61 TL |
| 7 | 502,94 TL | 3.520,61 TL |
| 8 | 440,08 TL | 3.520,61 TL |
| 9 | 391,18 TL | 3.520,61 TL |
| 10 | 352,06 TL | 3.520,61 TL |
| 11 | 320,06 TL | 3.520,61 TL |
| 12 | 293,38 TL | 3.520,61 TL |





















