| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 963 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 9010, 9013, 9020, 9023 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 1000 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 24,09 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | Singapur, Malezya |
| Ürün rengi | Siyah |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 119 mm |
| Derinlik | 36 mm |
| Yükseklik | 126 mm |
| Ağırlık | 80 g |
| Ambalaj genişliği | 119 mm |
| Ambalaj derinliği | 36 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 126 mm |
| Paket ağırlığı | 90 g |
| Palet başına miktar | 4800 adet |
| Paletteki karton sayısı | 110 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Katman başına karton sayısı | 11 adet |
| Palet ağırlığı | 478,7 kg |
| Mastır karton başına miktar | 40 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 4,03 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866484; (BGX) 192545866460; (BGY) 192545866477; (LS1) 199764686251; (LS2) 199764686268; (LS3) 199764686275 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866484, 192545866460, 192545866477, 199764686251, 199764686268, 199764686275 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Aplet ağırlığı | 478,7 kg (1055.4 lbs) |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 4,03 kg (8.89 lbs) |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Ağırlık | 80 g |
| Ambalaj derinliği | 36 mm |
| Ambalaj genişliği | 119 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 126 mm |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 4,03 kg (8.89 lbs) |
| Aplet ağırlığı | 478,7 kg (1055.4 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 36 mm |
| Genişlik | 119 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866484, 192545866460, 192545866477, 199764686251, 199764686268, 199764686275 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866484; (BGX) 192545866460; (BGY) 192545866477; (LS1) 199764686251; (LS2) 199764686268; (LS3) 199764686275 |
| Katman başına karton sayısı | 11 adet |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 4,03 kg |
| Mastır karton başına miktar | 40 adet |
| Menşe ülkesi | Singapur, Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Paket ağırlığı | 90 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 478,7 kg |
| Palet başına miktar | 4800 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Paletteki karton sayısı | 110 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 24,09 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 1000 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 963 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 9010, 9013, 9020, 9023 |
| Yükseklik | 126 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.256,30 TL | 3.256,30 TL |
| 2 | 1.628,15 TL | 3.256,30 TL |
| 3 | 1.085,43 TL | 3.256,30 TL |
| 4 | 814,07 TL | 3.256,30 TL |
| 5 | 651,26 TL | 3.256,30 TL |
| 6 | 542,72 TL | 3.256,30 TL |
| 7 | 465,19 TL | 3.256,30 TL |
| 8 | 407,04 TL | 3.256,30 TL |
| 9 | 361,81 TL | 3.256,30 TL |
| 10 | 325,63 TL | 3.256,30 TL |
| 11 | 296,03 TL | 3.256,30 TL |
| 12 | 271,36 TL | 3.256,30 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.256,30 TL | 3.256,30 TL |
| 2 | 1.628,15 TL | 3.256,30 TL |
| 3 | 1.085,43 TL | 3.256,30 TL |
| 4 | 814,07 TL | 3.256,30 TL |
| 5 | 651,26 TL | 3.256,30 TL |
| 6 | 542,72 TL | 3.256,30 TL |
| 7 | 465,19 TL | 3.256,30 TL |
| 8 | 407,04 TL | 3.256,30 TL |
| 9 | 361,81 TL | 3.256,30 TL |
| 10 | 325,63 TL | 3.256,30 TL |
| 11 | 296,03 TL | 3.256,30 TL |
| 12 | 271,36 TL | 3.256,30 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.256,30 TL | 3.256,30 TL |
| 2 | 1.628,15 TL | 3.256,30 TL |
| 3 | 1.085,43 TL | 3.256,30 TL |
| 4 | 814,07 TL | 3.256,30 TL |
| 5 | 651,26 TL | 3.256,30 TL |
| 6 | 542,72 TL | 3.256,30 TL |
| 7 | 465,19 TL | 3.256,30 TL |
| 8 | 407,04 TL | 3.256,30 TL |
| 9 | 361,81 TL | 3.256,30 TL |
| 10 | 325,63 TL | 3.256,30 TL |
| 11 | 296,03 TL | 3.256,30 TL |
| 12 | 271,36 TL | 3.256,30 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.256,30 TL | 3.256,30 TL |
| 2 | 1.628,15 TL | 3.256,30 TL |
| 3 | 1.085,43 TL | 3.256,30 TL |
| 4 | 814,07 TL | 3.256,30 TL |
| 5 | 651,26 TL | 3.256,30 TL |
| 6 | 542,72 TL | 3.256,30 TL |
| 7 | 465,19 TL | 3.256,30 TL |
| 8 | 407,04 TL | 3.256,30 TL |
| 9 | 361,81 TL | 3.256,30 TL |
| 10 | 325,63 TL | 3.256,30 TL |
| 11 | 296,03 TL | 3.256,30 TL |
| 12 | 271,36 TL | 3.256,30 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.256,30 TL | 3.256,30 TL |
| 2 | 1.628,15 TL | 3.256,30 TL |
| 3 | 1.085,43 TL | 3.256,30 TL |
| 4 | 814,07 TL | 3.256,30 TL |
| 5 | 651,26 TL | 3.256,30 TL |
| 6 | 542,72 TL | 3.256,30 TL |
| 7 | 465,19 TL | 3.256,30 TL |
| 8 | 407,04 TL | 3.256,30 TL |
| 9 | 361,81 TL | 3.256,30 TL |
| 10 | 325,63 TL | 3.256,30 TL |
| 11 | 296,03 TL | 3.256,30 TL |
| 12 | 271,36 TL | 3.256,30 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.256,30 TL | 3.256,30 TL |
| 2 | 1.628,15 TL | 3.256,30 TL |
| 3 | 1.085,43 TL | 3.256,30 TL |
| 4 | 814,07 TL | 3.256,30 TL |
| 5 | 651,26 TL | 3.256,30 TL |
| 6 | 542,72 TL | 3.256,30 TL |
| 7 | 465,19 TL | 3.256,30 TL |
| 8 | 407,04 TL | 3.256,30 TL |
| 9 | 361,81 TL | 3.256,30 TL |
| 10 | 325,63 TL | 3.256,30 TL |
| 11 | 296,03 TL | 3.256,30 TL |
| 12 | 271,36 TL | 3.256,30 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.256,30 TL | 3.256,30 TL |
| 2 | 1.628,15 TL | 3.256,30 TL |
| 3 | 1.085,43 TL | 3.256,30 TL |
| 4 | 814,07 TL | 3.256,30 TL |
| 5 | 651,26 TL | 3.256,30 TL |
| 6 | 542,72 TL | 3.256,30 TL |
| 7 | 465,19 TL | 3.256,30 TL |
| 8 | 407,04 TL | 3.256,30 TL |
| 9 | 361,81 TL | 3.256,30 TL |
| 10 | 325,63 TL | 3.256,30 TL |
| 11 | 296,03 TL | 3.256,30 TL |
| 12 | 271,36 TL | 3.256,30 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.256,30 TL | 3.256,30 TL |
| 2 | 1.628,15 TL | 3.256,30 TL |
| 3 | 1.085,43 TL | 3.256,30 TL |
| 4 | 814,07 TL | 3.256,30 TL |
| 5 | 651,26 TL | 3.256,30 TL |
| 6 | 542,72 TL | 3.256,30 TL |
| 7 | 465,19 TL | 3.256,30 TL |
| 8 | 407,04 TL | 3.256,30 TL |
| 9 | 361,81 TL | 3.256,30 TL |
| 10 | 325,63 TL | 3.256,30 TL |
| 11 | 296,03 TL | 3.256,30 TL |
| 12 | 271,36 TL | 3.256,30 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.256,30 TL | 3.256,30 TL |
| 2 | 1.628,15 TL | 3.256,30 TL |
| 3 | 1.085,43 TL | 3.256,30 TL |
| 4 | 814,07 TL | 3.256,30 TL |
| 5 | 651,26 TL | 3.256,30 TL |
| 6 | 542,72 TL | 3.256,30 TL |
| 7 | 465,19 TL | 3.256,30 TL |
| 8 | 407,04 TL | 3.256,30 TL |
| 9 | 361,81 TL | 3.256,30 TL |
| 10 | 325,63 TL | 3.256,30 TL |
| 11 | 296,03 TL | 3.256,30 TL |
| 12 | 271,36 TL | 3.256,30 TL |





















