| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 963 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 9010, 9013, 9020, 9023 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 700 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep hacmi | 10,74 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| Ürün rengi | Siyah |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 114 mm |
| Derinlik | 25 mm |
| Yükseklik | 126 mm |
| Ağırlık | 40 g |
| Ambalaj genişliği | 114 mm |
| Ambalaj derinliği | 25 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 126 mm |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 6000 adet |
| Paletteki karton sayısı | 120 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Palet ağırlığı | 381,2 kg |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 2,89 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866361; (BGX) 192545866347; (BGY) 192545866354; (LS1) 199764686169; (LS2) 199764686176; (LS3) 199764686183 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866361, 192545866347, 192545866354, 199764686169, 199764686176, 199764686183 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 800 x 1200 x 1702 mm |
| Aplet ağırlığı | 381,2 kg (840.4 lbs) |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 2,88 kg (6.36 lbs) |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Ağırlık | 40 g |
| Ambalaj derinliği | 25 mm |
| Ambalaj genişliği | 114 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 126 mm |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 2,88 kg (6.36 lbs) |
| Aplet ağırlığı | 381,2 kg (840.4 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 25 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Genişlik | 114 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866361, 192545866347, 192545866354, 199764686169, 199764686176, 199764686183 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866361; (BGX) 192545866347; (BGY) 192545866354; (LS1) 199764686169; (LS2) 199764686176; (LS3) 199764686183 |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 2,89 kg |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 381,2 kg |
| Palet başına miktar | 6000 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 800 x 1200 x 1702 mm |
| Paletteki karton sayısı | 120 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Renkli mürekkep hacmi | 10,74 ml |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 700 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 963 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 9010, 9013, 9020, 9023 |
| Yükseklik | 126 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.249,70 TL | 2.249,70 TL |
| 2 | 1.124,85 TL | 2.249,70 TL |
| 3 | 749,90 TL | 2.249,70 TL |
| 4 | 562,42 TL | 2.249,70 TL |
| 5 | 449,94 TL | 2.249,70 TL |
| 6 | 374,95 TL | 2.249,70 TL |
| 7 | 321,39 TL | 2.249,70 TL |
| 8 | 281,21 TL | 2.249,70 TL |
| 9 | 249,97 TL | 2.249,70 TL |
| 10 | 224,97 TL | 2.249,70 TL |
| 11 | 204,52 TL | 2.249,70 TL |
| 12 | 187,47 TL | 2.249,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.249,70 TL | 2.249,70 TL |
| 2 | 1.124,85 TL | 2.249,70 TL |
| 3 | 749,90 TL | 2.249,70 TL |
| 4 | 562,42 TL | 2.249,70 TL |
| 5 | 449,94 TL | 2.249,70 TL |
| 6 | 374,95 TL | 2.249,70 TL |
| 7 | 321,39 TL | 2.249,70 TL |
| 8 | 281,21 TL | 2.249,70 TL |
| 9 | 249,97 TL | 2.249,70 TL |
| 10 | 224,97 TL | 2.249,70 TL |
| 11 | 204,52 TL | 2.249,70 TL |
| 12 | 187,47 TL | 2.249,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.249,70 TL | 2.249,70 TL |
| 2 | 1.124,85 TL | 2.249,70 TL |
| 3 | 749,90 TL | 2.249,70 TL |
| 4 | 562,42 TL | 2.249,70 TL |
| 5 | 449,94 TL | 2.249,70 TL |
| 6 | 374,95 TL | 2.249,70 TL |
| 7 | 321,39 TL | 2.249,70 TL |
| 8 | 281,21 TL | 2.249,70 TL |
| 9 | 249,97 TL | 2.249,70 TL |
| 10 | 224,97 TL | 2.249,70 TL |
| 11 | 204,52 TL | 2.249,70 TL |
| 12 | 187,47 TL | 2.249,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.249,70 TL | 2.249,70 TL |
| 2 | 1.124,85 TL | 2.249,70 TL |
| 3 | 749,90 TL | 2.249,70 TL |
| 4 | 562,42 TL | 2.249,70 TL |
| 5 | 449,94 TL | 2.249,70 TL |
| 6 | 374,95 TL | 2.249,70 TL |
| 7 | 321,39 TL | 2.249,70 TL |
| 8 | 281,21 TL | 2.249,70 TL |
| 9 | 249,97 TL | 2.249,70 TL |
| 10 | 224,97 TL | 2.249,70 TL |
| 11 | 204,52 TL | 2.249,70 TL |
| 12 | 187,47 TL | 2.249,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.249,70 TL | 2.249,70 TL |
| 2 | 1.124,85 TL | 2.249,70 TL |
| 3 | 749,90 TL | 2.249,70 TL |
| 4 | 562,42 TL | 2.249,70 TL |
| 5 | 449,94 TL | 2.249,70 TL |
| 6 | 374,95 TL | 2.249,70 TL |
| 7 | 321,39 TL | 2.249,70 TL |
| 8 | 281,21 TL | 2.249,70 TL |
| 9 | 249,97 TL | 2.249,70 TL |
| 10 | 224,97 TL | 2.249,70 TL |
| 11 | 204,52 TL | 2.249,70 TL |
| 12 | 187,47 TL | 2.249,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.249,70 TL | 2.249,70 TL |
| 2 | 1.124,85 TL | 2.249,70 TL |
| 3 | 749,90 TL | 2.249,70 TL |
| 4 | 562,42 TL | 2.249,70 TL |
| 5 | 449,94 TL | 2.249,70 TL |
| 6 | 374,95 TL | 2.249,70 TL |
| 7 | 321,39 TL | 2.249,70 TL |
| 8 | 281,21 TL | 2.249,70 TL |
| 9 | 249,97 TL | 2.249,70 TL |
| 10 | 224,97 TL | 2.249,70 TL |
| 11 | 204,52 TL | 2.249,70 TL |
| 12 | 187,47 TL | 2.249,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.249,70 TL | 2.249,70 TL |
| 2 | 1.124,85 TL | 2.249,70 TL |
| 3 | 749,90 TL | 2.249,70 TL |
| 4 | 562,42 TL | 2.249,70 TL |
| 5 | 449,94 TL | 2.249,70 TL |
| 6 | 374,95 TL | 2.249,70 TL |
| 7 | 321,39 TL | 2.249,70 TL |
| 8 | 281,21 TL | 2.249,70 TL |
| 9 | 249,97 TL | 2.249,70 TL |
| 10 | 224,97 TL | 2.249,70 TL |
| 11 | 204,52 TL | 2.249,70 TL |
| 12 | 187,47 TL | 2.249,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.249,70 TL | 2.249,70 TL |
| 2 | 1.124,85 TL | 2.249,70 TL |
| 3 | 749,90 TL | 2.249,70 TL |
| 4 | 562,42 TL | 2.249,70 TL |
| 5 | 449,94 TL | 2.249,70 TL |
| 6 | 374,95 TL | 2.249,70 TL |
| 7 | 321,39 TL | 2.249,70 TL |
| 8 | 281,21 TL | 2.249,70 TL |
| 9 | 249,97 TL | 2.249,70 TL |
| 10 | 224,97 TL | 2.249,70 TL |
| 11 | 204,52 TL | 2.249,70 TL |
| 12 | 187,47 TL | 2.249,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.249,70 TL | 2.249,70 TL |
| 2 | 1.124,85 TL | 2.249,70 TL |
| 3 | 749,90 TL | 2.249,70 TL |
| 4 | 562,42 TL | 2.249,70 TL |
| 5 | 449,94 TL | 2.249,70 TL |
| 6 | 374,95 TL | 2.249,70 TL |
| 7 | 321,39 TL | 2.249,70 TL |
| 8 | 281,21 TL | 2.249,70 TL |
| 9 | 249,97 TL | 2.249,70 TL |
| 10 | 224,97 TL | 2.249,70 TL |
| 11 | 204,52 TL | 2.249,70 TL |
| 12 | 187,47 TL | 2.249,70 TL |





















