| Marka | EPSON |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Uyumluluk | Epson L100/L110/L200/L300/L355/L550 |
| Menşe ülkesi | Endonezya |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ambalaj genişliği | 62 mm |
| Ambalaj derinliği | 145 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 80 mm |
| Paket ağırlığı | 141 g |
| Palet başına miktar | 1260 adet |
| Palet uzunluğu | 120 cm |
| Palet genişliği | 80 cm |
| Palet yüksekliği | 55 cm |
| Mastır karton başına miktar | 30 adet |
| Kat başına miktar | 600 adet |
| Palet katmanı başına miktar (İngiltere) | 750 adet |
| Palet başına miktar (İngiltere) | 1680 adet |
| Palet uzunluğu (İngiltere) | 120 cm |
| Palet genişliği (İngiltere) | 100 cm |
| Palet yüksekliği (İngiltere) | 55 cm |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli |
| Ambalaj derinliği | 145 mm |
| Ambalaj genişliği | 62 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 80 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli |
| Kat başına miktar | 600 adet |
| Marka | EPSON |
| Mastır karton başına miktar | 30 adet |
| Menşe ülkesi | Endonezya |
| Paket ağırlığı | 141 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet başına miktar | 1260 adet |
| Palet başına miktar (İngiltere) | 1680 adet |
| Palet genişliği | 80 cm |
| Palet genişliği (İngiltere) | 100 cm |
| Palet katmanı başına miktar (İngiltere) | 750 adet |
| Palet uzunluğu | 120 cm |
| Palet uzunluğu (İngiltere) | 120 cm |
| Palet yüksekliği | 55 cm |
| Palet yüksekliği (İngiltere) | 55 cm |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | Epson L100/L110/L200/L300/L355/L550 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 675,65 TL | 675,65 TL |
| 2 | 337,82 TL | 675,65 TL |
| 3 | 225,22 TL | 675,65 TL |
| 4 | 168,91 TL | 675,65 TL |
| 5 | 135,13 TL | 675,65 TL |
| 6 | 112,61 TL | 675,65 TL |
| 7 | 96,52 TL | 675,65 TL |
| 8 | 84,46 TL | 675,65 TL |
| 9 | 75,07 TL | 675,65 TL |
| 10 | 67,56 TL | 675,65 TL |
| 11 | 61,42 TL | 675,65 TL |
| 12 | 56,30 TL | 675,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 675,65 TL | 675,65 TL |
| 2 | 337,82 TL | 675,65 TL |
| 3 | 225,22 TL | 675,65 TL |
| 4 | 168,91 TL | 675,65 TL |
| 5 | 135,13 TL | 675,65 TL |
| 6 | 112,61 TL | 675,65 TL |
| 7 | 96,52 TL | 675,65 TL |
| 8 | 84,46 TL | 675,65 TL |
| 9 | 75,07 TL | 675,65 TL |
| 10 | 67,56 TL | 675,65 TL |
| 11 | 61,42 TL | 675,65 TL |
| 12 | 56,30 TL | 675,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 675,65 TL | 675,65 TL |
| 2 | 337,82 TL | 675,65 TL |
| 3 | 225,22 TL | 675,65 TL |
| 4 | 168,91 TL | 675,65 TL |
| 5 | 135,13 TL | 675,65 TL |
| 6 | 112,61 TL | 675,65 TL |
| 7 | 96,52 TL | 675,65 TL |
| 8 | 84,46 TL | 675,65 TL |
| 9 | 75,07 TL | 675,65 TL |
| 10 | 67,56 TL | 675,65 TL |
| 11 | 61,42 TL | 675,65 TL |
| 12 | 56,30 TL | 675,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 675,65 TL | 675,65 TL |
| 2 | 337,82 TL | 675,65 TL |
| 3 | 225,22 TL | 675,65 TL |
| 4 | 168,91 TL | 675,65 TL |
| 5 | 135,13 TL | 675,65 TL |
| 6 | 112,61 TL | 675,65 TL |
| 7 | 96,52 TL | 675,65 TL |
| 8 | 84,46 TL | 675,65 TL |
| 9 | 75,07 TL | 675,65 TL |
| 10 | 67,56 TL | 675,65 TL |
| 11 | 61,42 TL | 675,65 TL |
| 12 | 56,30 TL | 675,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 675,65 TL | 675,65 TL |
| 2 | 337,82 TL | 675,65 TL |
| 3 | 225,22 TL | 675,65 TL |
| 4 | 168,91 TL | 675,65 TL |
| 5 | 135,13 TL | 675,65 TL |
| 6 | 112,61 TL | 675,65 TL |
| 7 | 96,52 TL | 675,65 TL |
| 8 | 84,46 TL | 675,65 TL |
| 9 | 75,07 TL | 675,65 TL |
| 10 | 67,56 TL | 675,65 TL |
| 11 | 61,42 TL | 675,65 TL |
| 12 | 56,30 TL | 675,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 675,65 TL | 675,65 TL |
| 2 | 337,82 TL | 675,65 TL |
| 3 | 225,22 TL | 675,65 TL |
| 4 | 168,91 TL | 675,65 TL |
| 5 | 135,13 TL | 675,65 TL |
| 6 | 112,61 TL | 675,65 TL |
| 7 | 96,52 TL | 675,65 TL |
| 8 | 84,46 TL | 675,65 TL |
| 9 | 75,07 TL | 675,65 TL |
| 10 | 67,56 TL | 675,65 TL |
| 11 | 61,42 TL | 675,65 TL |
| 12 | 56,30 TL | 675,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 675,65 TL | 675,65 TL |
| 2 | 337,82 TL | 675,65 TL |
| 3 | 225,22 TL | 675,65 TL |
| 4 | 168,91 TL | 675,65 TL |
| 5 | 135,13 TL | 675,65 TL |
| 6 | 112,61 TL | 675,65 TL |
| 7 | 96,52 TL | 675,65 TL |
| 8 | 84,46 TL | 675,65 TL |
| 9 | 75,07 TL | 675,65 TL |
| 10 | 67,56 TL | 675,65 TL |
| 11 | 61,42 TL | 675,65 TL |
| 12 | 56,30 TL | 675,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 675,65 TL | 675,65 TL |
| 2 | 337,82 TL | 675,65 TL |
| 3 | 225,22 TL | 675,65 TL |
| 4 | 168,91 TL | 675,65 TL |
| 5 | 135,13 TL | 675,65 TL |
| 6 | 112,61 TL | 675,65 TL |
| 7 | 96,52 TL | 675,65 TL |
| 8 | 84,46 TL | 675,65 TL |
| 9 | 75,07 TL | 675,65 TL |
| 10 | 67,56 TL | 675,65 TL |
| 11 | 61,42 TL | 675,65 TL |
| 12 | 56,30 TL | 675,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 675,65 TL | 675,65 TL |
| 2 | 337,82 TL | 675,65 TL |
| 3 | 225,22 TL | 675,65 TL |
| 4 | 168,91 TL | 675,65 TL |
| 5 | 135,13 TL | 675,65 TL |
| 6 | 112,61 TL | 675,65 TL |
| 7 | 96,52 TL | 675,65 TL |
| 8 | 84,46 TL | 675,65 TL |
| 9 | 75,07 TL | 675,65 TL |
| 10 | 67,56 TL | 675,65 TL |
| 11 | 61,42 TL | 675,65 TL |
| 12 | 56,30 TL | 675,65 TL |





















