| Marka | EPSON |
| Tip | Hayır |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Macenta |
| Uyumlu markalar | Epson |
| Renkli mürekkep hacmi | 70 ml |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ambalaj genişliği | 58 mm |
| Ambalaj derinliği | 175 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 58 mm |
| Paket ağırlığı | 132 g |
| Mastır karton ağırlığı | 4,9 g |
| Mastır karton uzunluğu | 480 mm |
| Ana karton genişliği | 320 mm |
| Ana karton uzunluğu | 160 mm |
| Palet başına miktar | 1950 adet |
| Mastır karton başına miktar | 30 adet |
| Palet başına miktar (İngiltere) | 2730 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Ambalaj derinliği | 175 mm |
| Ambalaj genişliği | 58 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 58 mm |
| Ana karton genişliği | 320 mm |
| Ana karton uzunluğu | 160 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Macenta |
| Marka | EPSON |
| Mastır karton ağırlığı | 4,9 g |
| Mastır karton başına miktar | 30 adet |
| Mastır karton uzunluğu | 480 mm |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Paket ağırlığı | 132 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet başına miktar | 1950 adet |
| Palet başına miktar (İngiltere) | 2730 adet |
| Renkli mürekkep hacmi | 70 ml |
| Tip | Hayır |
| Uyumlu markalar | Epson |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 610,52 TL | 610,52 TL |
| 2 | 305,26 TL | 610,52 TL |
| 3 | 203,51 TL | 610,52 TL |
| 4 | 152,63 TL | 610,52 TL |
| 5 | 122,10 TL | 610,52 TL |
| 6 | 101,75 TL | 610,52 TL |
| 7 | 87,22 TL | 610,52 TL |
| 8 | 76,31 TL | 610,52 TL |
| 9 | 67,84 TL | 610,52 TL |
| 10 | 61,05 TL | 610,52 TL |
| 11 | 55,50 TL | 610,52 TL |
| 12 | 50,88 TL | 610,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 610,52 TL | 610,52 TL |
| 2 | 305,26 TL | 610,52 TL |
| 3 | 203,51 TL | 610,52 TL |
| 4 | 152,63 TL | 610,52 TL |
| 5 | 122,10 TL | 610,52 TL |
| 6 | 101,75 TL | 610,52 TL |
| 7 | 87,22 TL | 610,52 TL |
| 8 | 76,31 TL | 610,52 TL |
| 9 | 67,84 TL | 610,52 TL |
| 10 | 61,05 TL | 610,52 TL |
| 11 | 55,50 TL | 610,52 TL |
| 12 | 50,88 TL | 610,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 610,52 TL | 610,52 TL |
| 2 | 305,26 TL | 610,52 TL |
| 3 | 203,51 TL | 610,52 TL |
| 4 | 152,63 TL | 610,52 TL |
| 5 | 122,10 TL | 610,52 TL |
| 6 | 101,75 TL | 610,52 TL |
| 7 | 87,22 TL | 610,52 TL |
| 8 | 76,31 TL | 610,52 TL |
| 9 | 67,84 TL | 610,52 TL |
| 10 | 61,05 TL | 610,52 TL |
| 11 | 55,50 TL | 610,52 TL |
| 12 | 50,88 TL | 610,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 610,52 TL | 610,52 TL |
| 2 | 305,26 TL | 610,52 TL |
| 3 | 203,51 TL | 610,52 TL |
| 4 | 152,63 TL | 610,52 TL |
| 5 | 122,10 TL | 610,52 TL |
| 6 | 101,75 TL | 610,52 TL |
| 7 | 87,22 TL | 610,52 TL |
| 8 | 76,31 TL | 610,52 TL |
| 9 | 67,84 TL | 610,52 TL |
| 10 | 61,05 TL | 610,52 TL |
| 11 | 55,50 TL | 610,52 TL |
| 12 | 50,88 TL | 610,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 610,52 TL | 610,52 TL |
| 2 | 305,26 TL | 610,52 TL |
| 3 | 203,51 TL | 610,52 TL |
| 4 | 152,63 TL | 610,52 TL |
| 5 | 122,10 TL | 610,52 TL |
| 6 | 101,75 TL | 610,52 TL |
| 7 | 87,22 TL | 610,52 TL |
| 8 | 76,31 TL | 610,52 TL |
| 9 | 67,84 TL | 610,52 TL |
| 10 | 61,05 TL | 610,52 TL |
| 11 | 55,50 TL | 610,52 TL |
| 12 | 50,88 TL | 610,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 610,52 TL | 610,52 TL |
| 2 | 305,26 TL | 610,52 TL |
| 3 | 203,51 TL | 610,52 TL |
| 4 | 152,63 TL | 610,52 TL |
| 5 | 122,10 TL | 610,52 TL |
| 6 | 101,75 TL | 610,52 TL |
| 7 | 87,22 TL | 610,52 TL |
| 8 | 76,31 TL | 610,52 TL |
| 9 | 67,84 TL | 610,52 TL |
| 10 | 61,05 TL | 610,52 TL |
| 11 | 55,50 TL | 610,52 TL |
| 12 | 50,88 TL | 610,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 610,52 TL | 610,52 TL |
| 2 | 305,26 TL | 610,52 TL |
| 3 | 203,51 TL | 610,52 TL |
| 4 | 152,63 TL | 610,52 TL |
| 5 | 122,10 TL | 610,52 TL |
| 6 | 101,75 TL | 610,52 TL |
| 7 | 87,22 TL | 610,52 TL |
| 8 | 76,31 TL | 610,52 TL |
| 9 | 67,84 TL | 610,52 TL |
| 10 | 61,05 TL | 610,52 TL |
| 11 | 55,50 TL | 610,52 TL |
| 12 | 50,88 TL | 610,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 610,52 TL | 610,52 TL |
| 2 | 305,26 TL | 610,52 TL |
| 3 | 203,51 TL | 610,52 TL |
| 4 | 152,63 TL | 610,52 TL |
| 5 | 122,10 TL | 610,52 TL |
| 6 | 101,75 TL | 610,52 TL |
| 7 | 87,22 TL | 610,52 TL |
| 8 | 76,31 TL | 610,52 TL |
| 9 | 67,84 TL | 610,52 TL |
| 10 | 61,05 TL | 610,52 TL |
| 11 | 55,50 TL | 610,52 TL |
| 12 | 50,88 TL | 610,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 610,52 TL | 610,52 TL |
| 2 | 305,26 TL | 610,52 TL |
| 3 | 203,51 TL | 610,52 TL |
| 4 | 152,63 TL | 610,52 TL |
| 5 | 122,10 TL | 610,52 TL |
| 6 | 101,75 TL | 610,52 TL |
| 7 | 87,22 TL | 610,52 TL |
| 8 | 76,31 TL | 610,52 TL |
| 9 | 67,84 TL | 610,52 TL |
| 10 | 61,05 TL | 610,52 TL |
| 11 | 55,50 TL | 610,52 TL |
| 12 | 50,88 TL | 610,52 TL |





















