| Marka | EPSON |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | Epson |
| Uyumluluk | EcoTank L6170/L4160/L4150/L6190/L6160 |
| Siyah mürekkep hacmi | 127 ml |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ambalaj genişliği | 58 mm |
| Ambalaj derinliği | 175 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 58 mm |
| Paket ağırlığı | 205 g |
| Mastır karton ağırlığı | 7,1 g |
| Mastır karton uzunluğu | 480 mm |
| Ana karton genişliği | 320 mm |
| Ana karton uzunluğu | 160 mm |
| Palet başına miktar | 1950 adet |
| Mastır karton başına miktar | 30 adet |
| Palet başına miktar (İngiltere) | 2730 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Ambalaj derinliği | 175 mm |
| Ambalaj genişliği | 58 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 58 mm |
| Ana karton genişliği | 320 mm |
| Ana karton uzunluğu | 160 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Marka | EPSON |
| Mastır karton ağırlığı | 7,1 g |
| Mastır karton başına miktar | 30 adet |
| Mastır karton uzunluğu | 480 mm |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Paket ağırlığı | 205 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet başına miktar | 1950 adet |
| Palet başına miktar (İngiltere) | 2730 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 127 ml |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | Epson |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | EcoTank L6170/L4160/L4150/L6190/L6160 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.077,20 TL | 1.077,20 TL |
| 2 | 538,60 TL | 1.077,20 TL |
| 3 | 359,07 TL | 1.077,20 TL |
| 4 | 269,30 TL | 1.077,20 TL |
| 5 | 215,44 TL | 1.077,20 TL |
| 6 | 179,53 TL | 1.077,20 TL |
| 7 | 153,89 TL | 1.077,20 TL |
| 8 | 134,65 TL | 1.077,20 TL |
| 9 | 119,69 TL | 1.077,20 TL |
| 10 | 107,72 TL | 1.077,20 TL |
| 11 | 97,93 TL | 1.077,20 TL |
| 12 | 89,77 TL | 1.077,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.077,20 TL | 1.077,20 TL |
| 2 | 538,60 TL | 1.077,20 TL |
| 3 | 359,07 TL | 1.077,20 TL |
| 4 | 269,30 TL | 1.077,20 TL |
| 5 | 215,44 TL | 1.077,20 TL |
| 6 | 179,53 TL | 1.077,20 TL |
| 7 | 153,89 TL | 1.077,20 TL |
| 8 | 134,65 TL | 1.077,20 TL |
| 9 | 119,69 TL | 1.077,20 TL |
| 10 | 107,72 TL | 1.077,20 TL |
| 11 | 97,93 TL | 1.077,20 TL |
| 12 | 89,77 TL | 1.077,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.077,20 TL | 1.077,20 TL |
| 2 | 538,60 TL | 1.077,20 TL |
| 3 | 359,07 TL | 1.077,20 TL |
| 4 | 269,30 TL | 1.077,20 TL |
| 5 | 215,44 TL | 1.077,20 TL |
| 6 | 179,53 TL | 1.077,20 TL |
| 7 | 153,89 TL | 1.077,20 TL |
| 8 | 134,65 TL | 1.077,20 TL |
| 9 | 119,69 TL | 1.077,20 TL |
| 10 | 107,72 TL | 1.077,20 TL |
| 11 | 97,93 TL | 1.077,20 TL |
| 12 | 89,77 TL | 1.077,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.077,20 TL | 1.077,20 TL |
| 2 | 538,60 TL | 1.077,20 TL |
| 3 | 359,07 TL | 1.077,20 TL |
| 4 | 269,30 TL | 1.077,20 TL |
| 5 | 215,44 TL | 1.077,20 TL |
| 6 | 179,53 TL | 1.077,20 TL |
| 7 | 153,89 TL | 1.077,20 TL |
| 8 | 134,65 TL | 1.077,20 TL |
| 9 | 119,69 TL | 1.077,20 TL |
| 10 | 107,72 TL | 1.077,20 TL |
| 11 | 97,93 TL | 1.077,20 TL |
| 12 | 89,77 TL | 1.077,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.077,20 TL | 1.077,20 TL |
| 2 | 538,60 TL | 1.077,20 TL |
| 3 | 359,07 TL | 1.077,20 TL |
| 4 | 269,30 TL | 1.077,20 TL |
| 5 | 215,44 TL | 1.077,20 TL |
| 6 | 179,53 TL | 1.077,20 TL |
| 7 | 153,89 TL | 1.077,20 TL |
| 8 | 134,65 TL | 1.077,20 TL |
| 9 | 119,69 TL | 1.077,20 TL |
| 10 | 107,72 TL | 1.077,20 TL |
| 11 | 97,93 TL | 1.077,20 TL |
| 12 | 89,77 TL | 1.077,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.077,20 TL | 1.077,20 TL |
| 2 | 538,60 TL | 1.077,20 TL |
| 3 | 359,07 TL | 1.077,20 TL |
| 4 | 269,30 TL | 1.077,20 TL |
| 5 | 215,44 TL | 1.077,20 TL |
| 6 | 179,53 TL | 1.077,20 TL |
| 7 | 153,89 TL | 1.077,20 TL |
| 8 | 134,65 TL | 1.077,20 TL |
| 9 | 119,69 TL | 1.077,20 TL |
| 10 | 107,72 TL | 1.077,20 TL |
| 11 | 97,93 TL | 1.077,20 TL |
| 12 | 89,77 TL | 1.077,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.077,20 TL | 1.077,20 TL |
| 2 | 538,60 TL | 1.077,20 TL |
| 3 | 359,07 TL | 1.077,20 TL |
| 4 | 269,30 TL | 1.077,20 TL |
| 5 | 215,44 TL | 1.077,20 TL |
| 6 | 179,53 TL | 1.077,20 TL |
| 7 | 153,89 TL | 1.077,20 TL |
| 8 | 134,65 TL | 1.077,20 TL |
| 9 | 119,69 TL | 1.077,20 TL |
| 10 | 107,72 TL | 1.077,20 TL |
| 11 | 97,93 TL | 1.077,20 TL |
| 12 | 89,77 TL | 1.077,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.077,20 TL | 1.077,20 TL |
| 2 | 538,60 TL | 1.077,20 TL |
| 3 | 359,07 TL | 1.077,20 TL |
| 4 | 269,30 TL | 1.077,20 TL |
| 5 | 215,44 TL | 1.077,20 TL |
| 6 | 179,53 TL | 1.077,20 TL |
| 7 | 153,89 TL | 1.077,20 TL |
| 8 | 134,65 TL | 1.077,20 TL |
| 9 | 119,69 TL | 1.077,20 TL |
| 10 | 107,72 TL | 1.077,20 TL |
| 11 | 97,93 TL | 1.077,20 TL |
| 12 | 89,77 TL | 1.077,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.077,20 TL | 1.077,20 TL |
| 2 | 538,60 TL | 1.077,20 TL |
| 3 | 359,07 TL | 1.077,20 TL |
| 4 | 269,30 TL | 1.077,20 TL |
| 5 | 215,44 TL | 1.077,20 TL |
| 6 | 179,53 TL | 1.077,20 TL |
| 7 | 153,89 TL | 1.077,20 TL |
| 8 | 134,65 TL | 1.077,20 TL |
| 9 | 119,69 TL | 1.077,20 TL |
| 10 | 107,72 TL | 1.077,20 TL |
| 11 | 97,93 TL | 1.077,20 TL |
| 12 | 89,77 TL | 1.077,20 TL |





















