| Marka | CANON |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Sarı |
| Uyumlu markalar | Canon |
| Uyumluluk | PIXMA iP4850/iP4950/iP6550/MG5150/MG5250/MG5350/MG6150/MG6250/MG8150/MG8250/MX885 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Renk | Evet |
| Ambalaj genişliği | 91 mm |
| Ambalaj derinliği | 116 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 26 mm |
| Paket ağırlığı | 40 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Ambalaj derinliği | 116 mm |
| Ambalaj genişliği | 91 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 26 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Marka | CANON |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Paket ağırlığı | 40 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renk | Evet |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | Canon |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | PIXMA iP4850/iP4950/iP6550/MG5150/MG5250/MG5350/MG6150/MG6250/MG8150/MG8250/MX885 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.654,85 TL | 1.654,85 TL |
| 2 | 827,43 TL | 1.654,85 TL |
| 3 | 551,62 TL | 1.654,85 TL |
| 4 | 413,71 TL | 1.654,85 TL |
| 5 | 330,97 TL | 1.654,85 TL |
| 6 | 275,81 TL | 1.654,85 TL |
| 7 | 236,41 TL | 1.654,85 TL |
| 8 | 206,86 TL | 1.654,85 TL |
| 9 | 183,87 TL | 1.654,85 TL |
| 10 | 165,49 TL | 1.654,85 TL |
| 11 | 150,44 TL | 1.654,85 TL |
| 12 | 137,90 TL | 1.654,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.654,85 TL | 1.654,85 TL |
| 2 | 827,43 TL | 1.654,85 TL |
| 3 | 551,62 TL | 1.654,85 TL |
| 4 | 413,71 TL | 1.654,85 TL |
| 5 | 330,97 TL | 1.654,85 TL |
| 6 | 275,81 TL | 1.654,85 TL |
| 7 | 236,41 TL | 1.654,85 TL |
| 8 | 206,86 TL | 1.654,85 TL |
| 9 | 183,87 TL | 1.654,85 TL |
| 10 | 165,49 TL | 1.654,85 TL |
| 11 | 150,44 TL | 1.654,85 TL |
| 12 | 137,90 TL | 1.654,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.654,85 TL | 1.654,85 TL |
| 2 | 827,43 TL | 1.654,85 TL |
| 3 | 551,62 TL | 1.654,85 TL |
| 4 | 413,71 TL | 1.654,85 TL |
| 5 | 330,97 TL | 1.654,85 TL |
| 6 | 275,81 TL | 1.654,85 TL |
| 7 | 236,41 TL | 1.654,85 TL |
| 8 | 206,86 TL | 1.654,85 TL |
| 9 | 183,87 TL | 1.654,85 TL |
| 10 | 165,49 TL | 1.654,85 TL |
| 11 | 150,44 TL | 1.654,85 TL |
| 12 | 137,90 TL | 1.654,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.654,85 TL | 1.654,85 TL |
| 2 | 827,43 TL | 1.654,85 TL |
| 3 | 551,62 TL | 1.654,85 TL |
| 4 | 413,71 TL | 1.654,85 TL |
| 5 | 330,97 TL | 1.654,85 TL |
| 6 | 275,81 TL | 1.654,85 TL |
| 7 | 236,41 TL | 1.654,85 TL |
| 8 | 206,86 TL | 1.654,85 TL |
| 9 | 183,87 TL | 1.654,85 TL |
| 10 | 165,49 TL | 1.654,85 TL |
| 11 | 150,44 TL | 1.654,85 TL |
| 12 | 137,90 TL | 1.654,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.654,85 TL | 1.654,85 TL |
| 2 | 827,43 TL | 1.654,85 TL |
| 3 | 551,62 TL | 1.654,85 TL |
| 4 | 413,71 TL | 1.654,85 TL |
| 5 | 330,97 TL | 1.654,85 TL |
| 6 | 275,81 TL | 1.654,85 TL |
| 7 | 236,41 TL | 1.654,85 TL |
| 8 | 206,86 TL | 1.654,85 TL |
| 9 | 183,87 TL | 1.654,85 TL |
| 10 | 165,49 TL | 1.654,85 TL |
| 11 | 150,44 TL | 1.654,85 TL |
| 12 | 137,90 TL | 1.654,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.654,85 TL | 1.654,85 TL |
| 2 | 827,43 TL | 1.654,85 TL |
| 3 | 551,62 TL | 1.654,85 TL |
| 4 | 413,71 TL | 1.654,85 TL |
| 5 | 330,97 TL | 1.654,85 TL |
| 6 | 275,81 TL | 1.654,85 TL |
| 7 | 236,41 TL | 1.654,85 TL |
| 8 | 206,86 TL | 1.654,85 TL |
| 9 | 183,87 TL | 1.654,85 TL |
| 10 | 165,49 TL | 1.654,85 TL |
| 11 | 150,44 TL | 1.654,85 TL |
| 12 | 137,90 TL | 1.654,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.654,85 TL | 1.654,85 TL |
| 2 | 827,43 TL | 1.654,85 TL |
| 3 | 551,62 TL | 1.654,85 TL |
| 4 | 413,71 TL | 1.654,85 TL |
| 5 | 330,97 TL | 1.654,85 TL |
| 6 | 275,81 TL | 1.654,85 TL |
| 7 | 236,41 TL | 1.654,85 TL |
| 8 | 206,86 TL | 1.654,85 TL |
| 9 | 183,87 TL | 1.654,85 TL |
| 10 | 165,49 TL | 1.654,85 TL |
| 11 | 150,44 TL | 1.654,85 TL |
| 12 | 137,90 TL | 1.654,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.654,85 TL | 1.654,85 TL |
| 2 | 827,43 TL | 1.654,85 TL |
| 3 | 551,62 TL | 1.654,85 TL |
| 4 | 413,71 TL | 1.654,85 TL |
| 5 | 330,97 TL | 1.654,85 TL |
| 6 | 275,81 TL | 1.654,85 TL |
| 7 | 236,41 TL | 1.654,85 TL |
| 8 | 206,86 TL | 1.654,85 TL |
| 9 | 183,87 TL | 1.654,85 TL |
| 10 | 165,49 TL | 1.654,85 TL |
| 11 | 150,44 TL | 1.654,85 TL |
| 12 | 137,90 TL | 1.654,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.654,85 TL | 1.654,85 TL |
| 2 | 827,43 TL | 1.654,85 TL |
| 3 | 551,62 TL | 1.654,85 TL |
| 4 | 413,71 TL | 1.654,85 TL |
| 5 | 330,97 TL | 1.654,85 TL |
| 6 | 275,81 TL | 1.654,85 TL |
| 7 | 236,41 TL | 1.654,85 TL |
| 8 | 206,86 TL | 1.654,85 TL |
| 9 | 183,87 TL | 1.654,85 TL |
| 10 | 165,49 TL | 1.654,85 TL |
| 11 | 150,44 TL | 1.654,85 TL |
| 12 | 137,90 TL | 1.654,85 TL |





















