| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 256 GB |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Gri, Gümüş |
| Genişlik | 38,1 mm |
| Derinlik | 20,1 mm |
| Yükseklik | 9,4 mm |
| Ambalaj genişliği | 104 mm |
| Ambalaj derinliği | 153 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 12 mm |
| Paket ağırlığı | 20 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ambalaj derinliği | 153 mm |
| Ambalaj genişliği | 104 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 12 mm |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Derinlik | 20,1 mm |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Genişlik | 38,1 mm |
| Kapasite | 256 GB |
| Marka | SANDISK |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Paket ağırlığı | 20 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ürün rengi | Gri, Gümüş |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Yükseklik | 9,4 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.298,25 TL | 5.298,25 TL |
| 2 | 2.649,13 TL | 5.298,25 TL |
| 3 | 1.766,08 TL | 5.298,25 TL |
| 4 | 1.324,56 TL | 5.298,25 TL |
| 5 | 1.059,65 TL | 5.298,25 TL |
| 6 | 883,04 TL | 5.298,25 TL |
| 7 | 756,89 TL | 5.298,25 TL |
| 8 | 662,28 TL | 5.298,25 TL |
| 9 | 588,69 TL | 5.298,25 TL |
| 10 | 529,83 TL | 5.298,25 TL |
| 11 | 481,66 TL | 5.298,25 TL |
| 12 | 441,52 TL | 5.298,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.298,25 TL | 5.298,25 TL |
| 2 | 2.649,13 TL | 5.298,25 TL |
| 3 | 1.766,08 TL | 5.298,25 TL |
| 4 | 1.324,56 TL | 5.298,25 TL |
| 5 | 1.059,65 TL | 5.298,25 TL |
| 6 | 883,04 TL | 5.298,25 TL |
| 7 | 756,89 TL | 5.298,25 TL |
| 8 | 662,28 TL | 5.298,25 TL |
| 9 | 588,69 TL | 5.298,25 TL |
| 10 | 529,83 TL | 5.298,25 TL |
| 11 | 481,66 TL | 5.298,25 TL |
| 12 | 441,52 TL | 5.298,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.298,25 TL | 5.298,25 TL |
| 2 | 2.649,13 TL | 5.298,25 TL |
| 3 | 1.766,08 TL | 5.298,25 TL |
| 4 | 1.324,56 TL | 5.298,25 TL |
| 5 | 1.059,65 TL | 5.298,25 TL |
| 6 | 883,04 TL | 5.298,25 TL |
| 7 | 756,89 TL | 5.298,25 TL |
| 8 | 662,28 TL | 5.298,25 TL |
| 9 | 588,69 TL | 5.298,25 TL |
| 10 | 529,83 TL | 5.298,25 TL |
| 11 | 481,66 TL | 5.298,25 TL |
| 12 | 441,52 TL | 5.298,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.298,25 TL | 5.298,25 TL |
| 2 | 2.649,13 TL | 5.298,25 TL |
| 3 | 1.766,08 TL | 5.298,25 TL |
| 4 | 1.324,56 TL | 5.298,25 TL |
| 5 | 1.059,65 TL | 5.298,25 TL |
| 6 | 883,04 TL | 5.298,25 TL |
| 7 | 756,89 TL | 5.298,25 TL |
| 8 | 662,28 TL | 5.298,25 TL |
| 9 | 588,69 TL | 5.298,25 TL |
| 10 | 529,83 TL | 5.298,25 TL |
| 11 | 481,66 TL | 5.298,25 TL |
| 12 | 441,52 TL | 5.298,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.298,25 TL | 5.298,25 TL |
| 2 | 2.649,13 TL | 5.298,25 TL |
| 3 | 1.766,08 TL | 5.298,25 TL |
| 4 | 1.324,56 TL | 5.298,25 TL |
| 5 | 1.059,65 TL | 5.298,25 TL |
| 6 | 883,04 TL | 5.298,25 TL |
| 7 | 756,89 TL | 5.298,25 TL |
| 8 | 662,28 TL | 5.298,25 TL |
| 9 | 588,69 TL | 5.298,25 TL |
| 10 | 529,83 TL | 5.298,25 TL |
| 11 | 481,66 TL | 5.298,25 TL |
| 12 | 441,52 TL | 5.298,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.298,25 TL | 5.298,25 TL |
| 2 | 2.649,13 TL | 5.298,25 TL |
| 3 | 1.766,08 TL | 5.298,25 TL |
| 4 | 1.324,56 TL | 5.298,25 TL |
| 5 | 1.059,65 TL | 5.298,25 TL |
| 6 | 883,04 TL | 5.298,25 TL |
| 7 | 756,89 TL | 5.298,25 TL |
| 8 | 662,28 TL | 5.298,25 TL |
| 9 | 588,69 TL | 5.298,25 TL |
| 10 | 529,83 TL | 5.298,25 TL |
| 11 | 481,66 TL | 5.298,25 TL |
| 12 | 441,52 TL | 5.298,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.298,25 TL | 5.298,25 TL |
| 2 | 2.649,13 TL | 5.298,25 TL |
| 3 | 1.766,08 TL | 5.298,25 TL |
| 4 | 1.324,56 TL | 5.298,25 TL |
| 5 | 1.059,65 TL | 5.298,25 TL |
| 6 | 883,04 TL | 5.298,25 TL |
| 7 | 756,89 TL | 5.298,25 TL |
| 8 | 662,28 TL | 5.298,25 TL |
| 9 | 588,69 TL | 5.298,25 TL |
| 10 | 529,83 TL | 5.298,25 TL |
| 11 | 481,66 TL | 5.298,25 TL |
| 12 | 441,52 TL | 5.298,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.298,25 TL | 5.298,25 TL |
| 2 | 2.649,13 TL | 5.298,25 TL |
| 3 | 1.766,08 TL | 5.298,25 TL |
| 4 | 1.324,56 TL | 5.298,25 TL |
| 5 | 1.059,65 TL | 5.298,25 TL |
| 6 | 883,04 TL | 5.298,25 TL |
| 7 | 756,89 TL | 5.298,25 TL |
| 8 | 662,28 TL | 5.298,25 TL |
| 9 | 588,69 TL | 5.298,25 TL |
| 10 | 529,83 TL | 5.298,25 TL |
| 11 | 481,66 TL | 5.298,25 TL |
| 12 | 441,52 TL | 5.298,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.298,25 TL | 5.298,25 TL |
| 2 | 2.649,13 TL | 5.298,25 TL |
| 3 | 1.766,08 TL | 5.298,25 TL |
| 4 | 1.324,56 TL | 5.298,25 TL |
| 5 | 1.059,65 TL | 5.298,25 TL |
| 6 | 883,04 TL | 5.298,25 TL |
| 7 | 756,89 TL | 5.298,25 TL |
| 8 | 662,28 TL | 5.298,25 TL |
| 9 | 588,69 TL | 5.298,25 TL |
| 10 | 529,83 TL | 5.298,25 TL |
| 11 | 481,66 TL | 5.298,25 TL |
| 12 | 441,52 TL | 5.298,25 TL |





















