| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 512 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Tak ve kullan | Evet |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Gümüş |
| Anahtarlık | Evet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Genişlik | 42,4 mm |
| Derinlik | 13,2 mm |
| Yükseklik | 6,6 mm |
| Ambalaj genişliği | 102 mm |
| Ambalaj derinliği | 153 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 8 mm |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ambalaj derinliği | 153 mm |
| Ambalaj genişliği | 102 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 8 mm |
| Anahtarlık | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Derinlik | 13,2 mm |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Genişlik | 42,4 mm |
| Kapasite | 512 GB |
| Marka | SANDISK |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Ürün rengi | Gümüş |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Yükseklik | 6,6 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.342,63 TL | 10.342,63 TL |
| 2 | 5.171,31 TL | 10.342,63 TL |
| 3 | 3.447,54 TL | 10.342,63 TL |
| 4 | 2.585,66 TL | 10.342,63 TL |
| 5 | 2.068,53 TL | 10.342,63 TL |
| 6 | 1.723,77 TL | 10.342,63 TL |
| 7 | 1.477,52 TL | 10.342,63 TL |
| 8 | 1.292,83 TL | 10.342,63 TL |
| 9 | 1.149,18 TL | 10.342,63 TL |
| 10 | 1.034,26 TL | 10.342,63 TL |
| 11 | 940,24 TL | 10.342,63 TL |
| 12 | 861,89 TL | 10.342,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.342,63 TL | 10.342,63 TL |
| 2 | 5.171,31 TL | 10.342,63 TL |
| 3 | 3.447,54 TL | 10.342,63 TL |
| 4 | 2.585,66 TL | 10.342,63 TL |
| 5 | 2.068,53 TL | 10.342,63 TL |
| 6 | 1.723,77 TL | 10.342,63 TL |
| 7 | 1.477,52 TL | 10.342,63 TL |
| 8 | 1.292,83 TL | 10.342,63 TL |
| 9 | 1.149,18 TL | 10.342,63 TL |
| 10 | 1.034,26 TL | 10.342,63 TL |
| 11 | 940,24 TL | 10.342,63 TL |
| 12 | 861,89 TL | 10.342,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.342,63 TL | 10.342,63 TL |
| 2 | 5.171,31 TL | 10.342,63 TL |
| 3 | 3.447,54 TL | 10.342,63 TL |
| 4 | 2.585,66 TL | 10.342,63 TL |
| 5 | 2.068,53 TL | 10.342,63 TL |
| 6 | 1.723,77 TL | 10.342,63 TL |
| 7 | 1.477,52 TL | 10.342,63 TL |
| 8 | 1.292,83 TL | 10.342,63 TL |
| 9 | 1.149,18 TL | 10.342,63 TL |
| 10 | 1.034,26 TL | 10.342,63 TL |
| 11 | 940,24 TL | 10.342,63 TL |
| 12 | 861,89 TL | 10.342,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.342,63 TL | 10.342,63 TL |
| 2 | 5.171,31 TL | 10.342,63 TL |
| 3 | 3.447,54 TL | 10.342,63 TL |
| 4 | 2.585,66 TL | 10.342,63 TL |
| 5 | 2.068,53 TL | 10.342,63 TL |
| 6 | 1.723,77 TL | 10.342,63 TL |
| 7 | 1.477,52 TL | 10.342,63 TL |
| 8 | 1.292,83 TL | 10.342,63 TL |
| 9 | 1.149,18 TL | 10.342,63 TL |
| 10 | 1.034,26 TL | 10.342,63 TL |
| 11 | 940,24 TL | 10.342,63 TL |
| 12 | 861,89 TL | 10.342,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.342,63 TL | 10.342,63 TL |
| 2 | 5.171,31 TL | 10.342,63 TL |
| 3 | 3.447,54 TL | 10.342,63 TL |
| 4 | 2.585,66 TL | 10.342,63 TL |
| 5 | 2.068,53 TL | 10.342,63 TL |
| 6 | 1.723,77 TL | 10.342,63 TL |
| 7 | 1.477,52 TL | 10.342,63 TL |
| 8 | 1.292,83 TL | 10.342,63 TL |
| 9 | 1.149,18 TL | 10.342,63 TL |
| 10 | 1.034,26 TL | 10.342,63 TL |
| 11 | 940,24 TL | 10.342,63 TL |
| 12 | 861,89 TL | 10.342,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.342,63 TL | 10.342,63 TL |
| 2 | 5.171,31 TL | 10.342,63 TL |
| 3 | 3.447,54 TL | 10.342,63 TL |
| 4 | 2.585,66 TL | 10.342,63 TL |
| 5 | 2.068,53 TL | 10.342,63 TL |
| 6 | 1.723,77 TL | 10.342,63 TL |
| 7 | 1.477,52 TL | 10.342,63 TL |
| 8 | 1.292,83 TL | 10.342,63 TL |
| 9 | 1.149,18 TL | 10.342,63 TL |
| 10 | 1.034,26 TL | 10.342,63 TL |
| 11 | 940,24 TL | 10.342,63 TL |
| 12 | 861,89 TL | 10.342,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.342,63 TL | 10.342,63 TL |
| 2 | 5.171,31 TL | 10.342,63 TL |
| 3 | 3.447,54 TL | 10.342,63 TL |
| 4 | 2.585,66 TL | 10.342,63 TL |
| 5 | 2.068,53 TL | 10.342,63 TL |
| 6 | 1.723,77 TL | 10.342,63 TL |
| 7 | 1.477,52 TL | 10.342,63 TL |
| 8 | 1.292,83 TL | 10.342,63 TL |
| 9 | 1.149,18 TL | 10.342,63 TL |
| 10 | 1.034,26 TL | 10.342,63 TL |
| 11 | 940,24 TL | 10.342,63 TL |
| 12 | 861,89 TL | 10.342,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.342,63 TL | 10.342,63 TL |
| 2 | 5.171,31 TL | 10.342,63 TL |
| 3 | 3.447,54 TL | 10.342,63 TL |
| 4 | 2.585,66 TL | 10.342,63 TL |
| 5 | 2.068,53 TL | 10.342,63 TL |
| 6 | 1.723,77 TL | 10.342,63 TL |
| 7 | 1.477,52 TL | 10.342,63 TL |
| 8 | 1.292,83 TL | 10.342,63 TL |
| 9 | 1.149,18 TL | 10.342,63 TL |
| 10 | 1.034,26 TL | 10.342,63 TL |
| 11 | 940,24 TL | 10.342,63 TL |
| 12 | 861,89 TL | 10.342,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.342,63 TL | 10.342,63 TL |
| 2 | 5.171,31 TL | 10.342,63 TL |
| 3 | 3.447,54 TL | 10.342,63 TL |
| 4 | 2.585,66 TL | 10.342,63 TL |
| 5 | 2.068,53 TL | 10.342,63 TL |
| 6 | 1.723,77 TL | 10.342,63 TL |
| 7 | 1.477,52 TL | 10.342,63 TL |
| 8 | 1.292,83 TL | 10.342,63 TL |
| 9 | 1.149,18 TL | 10.342,63 TL |
| 10 | 1.034,26 TL | 10.342,63 TL |
| 11 | 940,24 TL | 10.342,63 TL |
| 12 | 861,89 TL | 10.342,63 TL |





















