| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 32 GB |
| Flaş kart çeşidi | SDHC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Okuma hızı, ortam | 120 MB/s |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| UHS Hız Sınıfı | Class 1 (U1) |
| Video Hız Sınıfı | V10 |
| Ürün rengi | Siyah |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Sıcaklık dayanımlı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| Yazmaya karşı koruma anahtarı | Evet |
| Genişlik | 23,9 mm |
| Derinlik | 2,17 mm |
| Yükseklik | 31,8 mm |
| Ağırlık | 2,1 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ambalaj genişliği | 101 mm |
| Ambalaj derinliği | 4,9 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 152 mm |
| Paket ağırlığı | 12,37 g |
| Hafıza adaptörü dahil | Hayır |
| Kullanım kılavuzu | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| Ağırlık | 2,1 g |
| Ambalaj derinliği | 4,9 mm |
| Ambalaj genişliği | 101 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 152 mm |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| Derinlik | 2,17 mm |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Flaş kart çeşidi | SDHC |
| Genişlik | 23,9 mm |
| Hafıza adaptörü dahil | Hayır |
| Kapasite | 32 GB |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Sıcaklık dayanımlı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| Kullanım kılavuzu | Hayır |
| Marka | SANDISK |
| Okuma hızı, ortam | 120 MB/s |
| Paket ağırlığı | 12,37 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| UHS Hız Sınıfı | Class 1 (U1) |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| Video Hız Sınıfı | V10 |
| Yazmaya karşı koruma anahtarı | Evet |
| Yükseklik | 31,8 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.518,95 TL | 1.518,95 TL |
| 2 | 759,47 TL | 1.518,95 TL |
| 3 | 506,32 TL | 1.518,95 TL |
| 4 | 379,74 TL | 1.518,95 TL |
| 5 | 303,79 TL | 1.518,95 TL |
| 6 | 253,16 TL | 1.518,95 TL |
| 7 | 216,99 TL | 1.518,95 TL |
| 8 | 189,87 TL | 1.518,95 TL |
| 9 | 168,77 TL | 1.518,95 TL |
| 10 | 151,89 TL | 1.518,95 TL |
| 11 | 138,09 TL | 1.518,95 TL |
| 12 | 126,58 TL | 1.518,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.518,95 TL | 1.518,95 TL |
| 2 | 759,47 TL | 1.518,95 TL |
| 3 | 506,32 TL | 1.518,95 TL |
| 4 | 379,74 TL | 1.518,95 TL |
| 5 | 303,79 TL | 1.518,95 TL |
| 6 | 253,16 TL | 1.518,95 TL |
| 7 | 216,99 TL | 1.518,95 TL |
| 8 | 189,87 TL | 1.518,95 TL |
| 9 | 168,77 TL | 1.518,95 TL |
| 10 | 151,89 TL | 1.518,95 TL |
| 11 | 138,09 TL | 1.518,95 TL |
| 12 | 126,58 TL | 1.518,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.518,95 TL | 1.518,95 TL |
| 2 | 759,47 TL | 1.518,95 TL |
| 3 | 506,32 TL | 1.518,95 TL |
| 4 | 379,74 TL | 1.518,95 TL |
| 5 | 303,79 TL | 1.518,95 TL |
| 6 | 253,16 TL | 1.518,95 TL |
| 7 | 216,99 TL | 1.518,95 TL |
| 8 | 189,87 TL | 1.518,95 TL |
| 9 | 168,77 TL | 1.518,95 TL |
| 10 | 151,89 TL | 1.518,95 TL |
| 11 | 138,09 TL | 1.518,95 TL |
| 12 | 126,58 TL | 1.518,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.518,95 TL | 1.518,95 TL |
| 2 | 759,47 TL | 1.518,95 TL |
| 3 | 506,32 TL | 1.518,95 TL |
| 4 | 379,74 TL | 1.518,95 TL |
| 5 | 303,79 TL | 1.518,95 TL |
| 6 | 253,16 TL | 1.518,95 TL |
| 7 | 216,99 TL | 1.518,95 TL |
| 8 | 189,87 TL | 1.518,95 TL |
| 9 | 168,77 TL | 1.518,95 TL |
| 10 | 151,89 TL | 1.518,95 TL |
| 11 | 138,09 TL | 1.518,95 TL |
| 12 | 126,58 TL | 1.518,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.518,95 TL | 1.518,95 TL |
| 2 | 759,47 TL | 1.518,95 TL |
| 3 | 506,32 TL | 1.518,95 TL |
| 4 | 379,74 TL | 1.518,95 TL |
| 5 | 303,79 TL | 1.518,95 TL |
| 6 | 253,16 TL | 1.518,95 TL |
| 7 | 216,99 TL | 1.518,95 TL |
| 8 | 189,87 TL | 1.518,95 TL |
| 9 | 168,77 TL | 1.518,95 TL |
| 10 | 151,89 TL | 1.518,95 TL |
| 11 | 138,09 TL | 1.518,95 TL |
| 12 | 126,58 TL | 1.518,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.518,95 TL | 1.518,95 TL |
| 2 | 759,47 TL | 1.518,95 TL |
| 3 | 506,32 TL | 1.518,95 TL |
| 4 | 379,74 TL | 1.518,95 TL |
| 5 | 303,79 TL | 1.518,95 TL |
| 6 | 253,16 TL | 1.518,95 TL |
| 7 | 216,99 TL | 1.518,95 TL |
| 8 | 189,87 TL | 1.518,95 TL |
| 9 | 168,77 TL | 1.518,95 TL |
| 10 | 151,89 TL | 1.518,95 TL |
| 11 | 138,09 TL | 1.518,95 TL |
| 12 | 126,58 TL | 1.518,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.518,95 TL | 1.518,95 TL |
| 2 | 759,47 TL | 1.518,95 TL |
| 3 | 506,32 TL | 1.518,95 TL |
| 4 | 379,74 TL | 1.518,95 TL |
| 5 | 303,79 TL | 1.518,95 TL |
| 6 | 253,16 TL | 1.518,95 TL |
| 7 | 216,99 TL | 1.518,95 TL |
| 8 | 189,87 TL | 1.518,95 TL |
| 9 | 168,77 TL | 1.518,95 TL |
| 10 | 151,89 TL | 1.518,95 TL |
| 11 | 138,09 TL | 1.518,95 TL |
| 12 | 126,58 TL | 1.518,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.518,95 TL | 1.518,95 TL |
| 2 | 759,47 TL | 1.518,95 TL |
| 3 | 506,32 TL | 1.518,95 TL |
| 4 | 379,74 TL | 1.518,95 TL |
| 5 | 303,79 TL | 1.518,95 TL |
| 6 | 253,16 TL | 1.518,95 TL |
| 7 | 216,99 TL | 1.518,95 TL |
| 8 | 189,87 TL | 1.518,95 TL |
| 9 | 168,77 TL | 1.518,95 TL |
| 10 | 151,89 TL | 1.518,95 TL |
| 11 | 138,09 TL | 1.518,95 TL |
| 12 | 126,58 TL | 1.518,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.518,95 TL | 1.518,95 TL |
| 2 | 759,47 TL | 1.518,95 TL |
| 3 | 506,32 TL | 1.518,95 TL |
| 4 | 379,74 TL | 1.518,95 TL |
| 5 | 303,79 TL | 1.518,95 TL |
| 6 | 253,16 TL | 1.518,95 TL |
| 7 | 216,99 TL | 1.518,95 TL |
| 8 | 189,87 TL | 1.518,95 TL |
| 9 | 168,77 TL | 1.518,95 TL |
| 10 | 151,89 TL | 1.518,95 TL |
| 11 | 138,09 TL | 1.518,95 TL |
| 12 | 126,58 TL | 1.518,95 TL |





















