| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 953 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 900 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 20 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | L0S58AE |
| Menşe ülkesi | Çin, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, Singapur, Malezya |
| Ürün rengi | Siyah |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 119 mm |
| Derinlik | 126 mm |
| Yükseklik | 36 mm |
| Ağırlık | 72 g |
| Ambalaj genişliği | 119 mm |
| Ambalaj derinliği | 126 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 36 mm |
| Paket ağırlığı | 88 g |
| Palet başına miktar | 2640 adet |
| Paletteki karton sayısı | 66 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Katman başına karton sayısı | 11 adet |
| Palet ağırlığı | 271,9 kg |
| Mastır karton başına miktar | 40 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 3,82 kg |
| Palet net yüksekliği | 80 cm |
| Palet net derinliği | 120 cm |
| Palet net genişliği | 123 cm |
| Palet net ağırlığı | 271,9 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 725184104084; (BGX) 725184104060; (BGY) 725184104077; (LS1) 199764693792; (LS2) 199764693808; (LS3) 199764693815 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184104084, 725184104060, 725184104077, 199764693792, 199764693808, 199764693815 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 800 x 1200 x 1230 mm |
| Ağırlık | 72 g |
| Ambalaj derinliği | 178 mm , 126 mm |
| Ambalaj genişliği | 119 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 36 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 126 mm |
| Genişlik | 119 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184104084, 725184104060, 725184104077, 199764693792, 199764693808, 199764693815 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 725184104084; (BGX) 725184104060; (BGY) 725184104077; (LS1) 199764693792; (LS2) 199764693808; (LS3) 199764693815 |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Katman başına karton sayısı | 11 adet |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 3,82 kg |
| Mastır karton başına miktar | 40 adet |
| Menşe ülkesi | Çin, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, Singapur, Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | L0S58AE |
| Paket ağırlığı | 88 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 271,9 kg |
| Palet başına miktar | 2640 adet |
| Palet net ağırlığı | 271,9 kg |
| Palet net derinliği | 120 cm |
| Palet net genişliği | 123 cm |
| Palet net yüksekliği | 80 cm |
| Paletteki karton sayısı | 66 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 20 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 900 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 953 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Yükseklik | 36 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.580,72 TL | 3.580,72 TL |
| 2 | 1.790,36 TL | 3.580,72 TL |
| 3 | 1.193,57 TL | 3.580,72 TL |
| 4 | 895,18 TL | 3.580,72 TL |
| 5 | 716,14 TL | 3.580,72 TL |
| 6 | 596,79 TL | 3.580,72 TL |
| 7 | 511,53 TL | 3.580,72 TL |
| 8 | 447,59 TL | 3.580,72 TL |
| 9 | 397,86 TL | 3.580,72 TL |
| 10 | 358,07 TL | 3.580,72 TL |
| 11 | 325,52 TL | 3.580,72 TL |
| 12 | 298,39 TL | 3.580,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.580,72 TL | 3.580,72 TL |
| 2 | 1.790,36 TL | 3.580,72 TL |
| 3 | 1.193,57 TL | 3.580,72 TL |
| 4 | 895,18 TL | 3.580,72 TL |
| 5 | 716,14 TL | 3.580,72 TL |
| 6 | 596,79 TL | 3.580,72 TL |
| 7 | 511,53 TL | 3.580,72 TL |
| 8 | 447,59 TL | 3.580,72 TL |
| 9 | 397,86 TL | 3.580,72 TL |
| 10 | 358,07 TL | 3.580,72 TL |
| 11 | 325,52 TL | 3.580,72 TL |
| 12 | 298,39 TL | 3.580,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.580,72 TL | 3.580,72 TL |
| 2 | 1.790,36 TL | 3.580,72 TL |
| 3 | 1.193,57 TL | 3.580,72 TL |
| 4 | 895,18 TL | 3.580,72 TL |
| 5 | 716,14 TL | 3.580,72 TL |
| 6 | 596,79 TL | 3.580,72 TL |
| 7 | 511,53 TL | 3.580,72 TL |
| 8 | 447,59 TL | 3.580,72 TL |
| 9 | 397,86 TL | 3.580,72 TL |
| 10 | 358,07 TL | 3.580,72 TL |
| 11 | 325,52 TL | 3.580,72 TL |
| 12 | 298,39 TL | 3.580,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.580,72 TL | 3.580,72 TL |
| 2 | 1.790,36 TL | 3.580,72 TL |
| 3 | 1.193,57 TL | 3.580,72 TL |
| 4 | 895,18 TL | 3.580,72 TL |
| 5 | 716,14 TL | 3.580,72 TL |
| 6 | 596,79 TL | 3.580,72 TL |
| 7 | 511,53 TL | 3.580,72 TL |
| 8 | 447,59 TL | 3.580,72 TL |
| 9 | 397,86 TL | 3.580,72 TL |
| 10 | 358,07 TL | 3.580,72 TL |
| 11 | 325,52 TL | 3.580,72 TL |
| 12 | 298,39 TL | 3.580,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.580,72 TL | 3.580,72 TL |
| 2 | 1.790,36 TL | 3.580,72 TL |
| 3 | 1.193,57 TL | 3.580,72 TL |
| 4 | 895,18 TL | 3.580,72 TL |
| 5 | 716,14 TL | 3.580,72 TL |
| 6 | 596,79 TL | 3.580,72 TL |
| 7 | 511,53 TL | 3.580,72 TL |
| 8 | 447,59 TL | 3.580,72 TL |
| 9 | 397,86 TL | 3.580,72 TL |
| 10 | 358,07 TL | 3.580,72 TL |
| 11 | 325,52 TL | 3.580,72 TL |
| 12 | 298,39 TL | 3.580,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.580,72 TL | 3.580,72 TL |
| 2 | 1.790,36 TL | 3.580,72 TL |
| 3 | 1.193,57 TL | 3.580,72 TL |
| 4 | 895,18 TL | 3.580,72 TL |
| 5 | 716,14 TL | 3.580,72 TL |
| 6 | 596,79 TL | 3.580,72 TL |
| 7 | 511,53 TL | 3.580,72 TL |
| 8 | 447,59 TL | 3.580,72 TL |
| 9 | 397,86 TL | 3.580,72 TL |
| 10 | 358,07 TL | 3.580,72 TL |
| 11 | 325,52 TL | 3.580,72 TL |
| 12 | 298,39 TL | 3.580,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.580,72 TL | 3.580,72 TL |
| 2 | 1.790,36 TL | 3.580,72 TL |
| 3 | 1.193,57 TL | 3.580,72 TL |
| 4 | 895,18 TL | 3.580,72 TL |
| 5 | 716,14 TL | 3.580,72 TL |
| 6 | 596,79 TL | 3.580,72 TL |
| 7 | 511,53 TL | 3.580,72 TL |
| 8 | 447,59 TL | 3.580,72 TL |
| 9 | 397,86 TL | 3.580,72 TL |
| 10 | 358,07 TL | 3.580,72 TL |
| 11 | 325,52 TL | 3.580,72 TL |
| 12 | 298,39 TL | 3.580,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.580,72 TL | 3.580,72 TL |
| 2 | 1.790,36 TL | 3.580,72 TL |
| 3 | 1.193,57 TL | 3.580,72 TL |
| 4 | 895,18 TL | 3.580,72 TL |
| 5 | 716,14 TL | 3.580,72 TL |
| 6 | 596,79 TL | 3.580,72 TL |
| 7 | 511,53 TL | 3.580,72 TL |
| 8 | 447,59 TL | 3.580,72 TL |
| 9 | 397,86 TL | 3.580,72 TL |
| 10 | 358,07 TL | 3.580,72 TL |
| 11 | 325,52 TL | 3.580,72 TL |
| 12 | 298,39 TL | 3.580,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.580,72 TL | 3.580,72 TL |
| 2 | 1.790,36 TL | 3.580,72 TL |
| 3 | 1.193,57 TL | 3.580,72 TL |
| 4 | 895,18 TL | 3.580,72 TL |
| 5 | 716,14 TL | 3.580,72 TL |
| 6 | 596,79 TL | 3.580,72 TL |
| 7 | 511,53 TL | 3.580,72 TL |
| 8 | 447,59 TL | 3.580,72 TL |
| 9 | 397,86 TL | 3.580,72 TL |
| 10 | 358,07 TL | 3.580,72 TL |
| 11 | 325,52 TL | 3.580,72 TL |
| 12 | 298,39 TL | 3.580,72 TL |





















