| Marka | HP |
| Genişlik | 240 mm |
| Uyumluluk | HP DesignJet T7100 Printer |
| Yükseklik | 275 mm |
| Ağırlık | 880 g |
| Derinlik | 65 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 20 - 25 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 40 - 55% |
| Paket ağırlığı | 1,04 kg |
| Çalışmama nemi | 8 - 90% |
| Ambalaj genişliği | 240 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 275 mm |
| Ambalaj derinliği | 65 mm |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| Palet başına miktar | 256 adet |
| OEM kodu | CH649A |
| Paket boyutları (GxDxY) | 240 x 65 x 275 mm |
| Palet ağırlığı | 300 kg |
| Paletteki karton sayısı | 32 |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 1000 x 1565 mm |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Yığınlanabilir koli sayısı | 4 |
| Yazıcı kafasının püskürtme uçları | 2112 |
| Yalnızca perakende işareti | N |
| Verilen baskı kartuşu hacmi | Geçerli değil |
| Ağırlık | 880 g |
| Ambalaj derinliği | 65 mm |
| Ambalaj genişliği | 240 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 275 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 20 - 25 °C |
| Çalışmama nemi | 8 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 40 - 55% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 65 mm |
| Genişlik | 240 mm |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| OEM kodu | CH649A |
| Paket ağırlığı | 1,04 kg |
| Paket boyutları (GxDxY) | 240 x 65 x 275 mm |
| Palet ağırlığı | 300 kg |
| Palet başına miktar | 256 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 1000 x 1565 mm |
| Paletteki karton sayısı | 32 |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 |
| Uyumluluk | HP DesignJet T7100 Printer |
| Verilen baskı kartuşu hacmi | Geçerli değil |
| Yalnızca perakende işareti | N |
| Yazıcı kafasının püskürtme uçları | 2112 |
| Yığınlanabilir koli sayısı | 4 |
| Yükseklik | 275 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.151,85 TL | 11.151,85 TL |
| 2 | 5.575,92 TL | 11.151,85 TL |
| 3 | 3.717,28 TL | 11.151,85 TL |
| 4 | 2.787,96 TL | 11.151,85 TL |
| 5 | 2.230,37 TL | 11.151,85 TL |
| 6 | 1.858,64 TL | 11.151,85 TL |
| 7 | 1.593,12 TL | 11.151,85 TL |
| 8 | 1.393,98 TL | 11.151,85 TL |
| 9 | 1.239,09 TL | 11.151,85 TL |
| 10 | 1.115,18 TL | 11.151,85 TL |
| 11 | 1.013,80 TL | 11.151,85 TL |
| 12 | 929,32 TL | 11.151,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.151,85 TL | 11.151,85 TL |
| 2 | 5.575,92 TL | 11.151,85 TL |
| 3 | 3.717,28 TL | 11.151,85 TL |
| 4 | 2.787,96 TL | 11.151,85 TL |
| 5 | 2.230,37 TL | 11.151,85 TL |
| 6 | 1.858,64 TL | 11.151,85 TL |
| 7 | 1.593,12 TL | 11.151,85 TL |
| 8 | 1.393,98 TL | 11.151,85 TL |
| 9 | 1.239,09 TL | 11.151,85 TL |
| 10 | 1.115,18 TL | 11.151,85 TL |
| 11 | 1.013,80 TL | 11.151,85 TL |
| 12 | 929,32 TL | 11.151,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.151,85 TL | 11.151,85 TL |
| 2 | 5.575,92 TL | 11.151,85 TL |
| 3 | 3.717,28 TL | 11.151,85 TL |
| 4 | 2.787,96 TL | 11.151,85 TL |
| 5 | 2.230,37 TL | 11.151,85 TL |
| 6 | 1.858,64 TL | 11.151,85 TL |
| 7 | 1.593,12 TL | 11.151,85 TL |
| 8 | 1.393,98 TL | 11.151,85 TL |
| 9 | 1.239,09 TL | 11.151,85 TL |
| 10 | 1.115,18 TL | 11.151,85 TL |
| 11 | 1.013,80 TL | 11.151,85 TL |
| 12 | 929,32 TL | 11.151,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.151,85 TL | 11.151,85 TL |
| 2 | 5.575,92 TL | 11.151,85 TL |
| 3 | 3.717,28 TL | 11.151,85 TL |
| 4 | 2.787,96 TL | 11.151,85 TL |
| 5 | 2.230,37 TL | 11.151,85 TL |
| 6 | 1.858,64 TL | 11.151,85 TL |
| 7 | 1.593,12 TL | 11.151,85 TL |
| 8 | 1.393,98 TL | 11.151,85 TL |
| 9 | 1.239,09 TL | 11.151,85 TL |
| 10 | 1.115,18 TL | 11.151,85 TL |
| 11 | 1.013,80 TL | 11.151,85 TL |
| 12 | 929,32 TL | 11.151,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.151,85 TL | 11.151,85 TL |
| 2 | 5.575,92 TL | 11.151,85 TL |
| 3 | 3.717,28 TL | 11.151,85 TL |
| 4 | 2.787,96 TL | 11.151,85 TL |
| 5 | 2.230,37 TL | 11.151,85 TL |
| 6 | 1.858,64 TL | 11.151,85 TL |
| 7 | 1.593,12 TL | 11.151,85 TL |
| 8 | 1.393,98 TL | 11.151,85 TL |
| 9 | 1.239,09 TL | 11.151,85 TL |
| 10 | 1.115,18 TL | 11.151,85 TL |
| 11 | 1.013,80 TL | 11.151,85 TL |
| 12 | 929,32 TL | 11.151,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.151,85 TL | 11.151,85 TL |
| 2 | 5.575,92 TL | 11.151,85 TL |
| 3 | 3.717,28 TL | 11.151,85 TL |
| 4 | 2.787,96 TL | 11.151,85 TL |
| 5 | 2.230,37 TL | 11.151,85 TL |
| 6 | 1.858,64 TL | 11.151,85 TL |
| 7 | 1.593,12 TL | 11.151,85 TL |
| 8 | 1.393,98 TL | 11.151,85 TL |
| 9 | 1.239,09 TL | 11.151,85 TL |
| 10 | 1.115,18 TL | 11.151,85 TL |
| 11 | 1.013,80 TL | 11.151,85 TL |
| 12 | 929,32 TL | 11.151,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.151,85 TL | 11.151,85 TL |
| 2 | 5.575,92 TL | 11.151,85 TL |
| 3 | 3.717,28 TL | 11.151,85 TL |
| 4 | 2.787,96 TL | 11.151,85 TL |
| 5 | 2.230,37 TL | 11.151,85 TL |
| 6 | 1.858,64 TL | 11.151,85 TL |
| 7 | 1.593,12 TL | 11.151,85 TL |
| 8 | 1.393,98 TL | 11.151,85 TL |
| 9 | 1.239,09 TL | 11.151,85 TL |
| 10 | 1.115,18 TL | 11.151,85 TL |
| 11 | 1.013,80 TL | 11.151,85 TL |
| 12 | 929,32 TL | 11.151,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.151,85 TL | 11.151,85 TL |
| 2 | 5.575,92 TL | 11.151,85 TL |
| 3 | 3.717,28 TL | 11.151,85 TL |
| 4 | 2.787,96 TL | 11.151,85 TL |
| 5 | 2.230,37 TL | 11.151,85 TL |
| 6 | 1.858,64 TL | 11.151,85 TL |
| 7 | 1.593,12 TL | 11.151,85 TL |
| 8 | 1.393,98 TL | 11.151,85 TL |
| 9 | 1.239,09 TL | 11.151,85 TL |
| 10 | 1.115,18 TL | 11.151,85 TL |
| 11 | 1.013,80 TL | 11.151,85 TL |
| 12 | 929,32 TL | 11.151,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.151,85 TL | 11.151,85 TL |
| 2 | 5.575,92 TL | 11.151,85 TL |
| 3 | 3.717,28 TL | 11.151,85 TL |
| 4 | 2.787,96 TL | 11.151,85 TL |
| 5 | 2.230,37 TL | 11.151,85 TL |
| 6 | 1.858,64 TL | 11.151,85 TL |
| 7 | 1.593,12 TL | 11.151,85 TL |
| 8 | 1.393,98 TL | 11.151,85 TL |
| 9 | 1.239,09 TL | 11.151,85 TL |
| 10 | 1.115,18 TL | 11.151,85 TL |
| 11 | 1.013,80 TL | 11.151,85 TL |
| 12 | 929,32 TL | 11.151,85 TL |





















