| Uyumluluk | HP Color LaserJet Enterprise M552/M553/M577 |
| Genişlik | 395 mm |
| Yükseklik | 161 mm |
| Ağırlık | 970 g |
| Derinlik | 147 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Tip | Orijinal |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu markalar | HP |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Paket ağırlığı | 1,27 kg |
| Ambalaj genişliği | 395 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 161 mm |
| Ambalaj derinliği | 147 mm |
| Çalışmama nemi | 10 - 80% |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| OEM kodu | CF360X |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Siyah toner sayfası verimi | 12500 Sayfa |
| Ağırlık | 970 g |
| Ambalaj derinliği | 147 mm |
| Ambalaj genişliği | 395 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 161 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 147 mm |
| Genişlik | 395 mm |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| OEM kodu | CF360X |
| Paket ağırlığı | 1,27 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 12500 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP Color LaserJet Enterprise M552/M553/M577 |
| Yükseklik | 161 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.126,80 TL | 28.126,80 TL |
| 2 | 14.063,40 TL | 28.126,80 TL |
| 3 | 9.375,60 TL | 28.126,80 TL |
| 4 | 7.031,70 TL | 28.126,80 TL |
| 5 | 5.625,36 TL | 28.126,80 TL |
| 6 | 4.687,80 TL | 28.126,80 TL |
| 7 | 4.018,11 TL | 28.126,80 TL |
| 8 | 3.515,85 TL | 28.126,80 TL |
| 9 | 3.125,20 TL | 28.126,80 TL |
| 10 | 2.812,68 TL | 28.126,80 TL |
| 11 | 2.556,98 TL | 28.126,80 TL |
| 12 | 2.343,90 TL | 28.126,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.126,80 TL | 28.126,80 TL |
| 2 | 14.063,40 TL | 28.126,80 TL |
| 3 | 9.375,60 TL | 28.126,80 TL |
| 4 | 7.031,70 TL | 28.126,80 TL |
| 5 | 5.625,36 TL | 28.126,80 TL |
| 6 | 4.687,80 TL | 28.126,80 TL |
| 7 | 4.018,11 TL | 28.126,80 TL |
| 8 | 3.515,85 TL | 28.126,80 TL |
| 9 | 3.125,20 TL | 28.126,80 TL |
| 10 | 2.812,68 TL | 28.126,80 TL |
| 11 | 2.556,98 TL | 28.126,80 TL |
| 12 | 2.343,90 TL | 28.126,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.126,80 TL | 28.126,80 TL |
| 2 | 14.063,40 TL | 28.126,80 TL |
| 3 | 9.375,60 TL | 28.126,80 TL |
| 4 | 7.031,70 TL | 28.126,80 TL |
| 5 | 5.625,36 TL | 28.126,80 TL |
| 6 | 4.687,80 TL | 28.126,80 TL |
| 7 | 4.018,11 TL | 28.126,80 TL |
| 8 | 3.515,85 TL | 28.126,80 TL |
| 9 | 3.125,20 TL | 28.126,80 TL |
| 10 | 2.812,68 TL | 28.126,80 TL |
| 11 | 2.556,98 TL | 28.126,80 TL |
| 12 | 2.343,90 TL | 28.126,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.126,80 TL | 28.126,80 TL |
| 2 | 14.063,40 TL | 28.126,80 TL |
| 3 | 9.375,60 TL | 28.126,80 TL |
| 4 | 7.031,70 TL | 28.126,80 TL |
| 5 | 5.625,36 TL | 28.126,80 TL |
| 6 | 4.687,80 TL | 28.126,80 TL |
| 7 | 4.018,11 TL | 28.126,80 TL |
| 8 | 3.515,85 TL | 28.126,80 TL |
| 9 | 3.125,20 TL | 28.126,80 TL |
| 10 | 2.812,68 TL | 28.126,80 TL |
| 11 | 2.556,98 TL | 28.126,80 TL |
| 12 | 2.343,90 TL | 28.126,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.126,80 TL | 28.126,80 TL |
| 2 | 14.063,40 TL | 28.126,80 TL |
| 3 | 9.375,60 TL | 28.126,80 TL |
| 4 | 7.031,70 TL | 28.126,80 TL |
| 5 | 5.625,36 TL | 28.126,80 TL |
| 6 | 4.687,80 TL | 28.126,80 TL |
| 7 | 4.018,11 TL | 28.126,80 TL |
| 8 | 3.515,85 TL | 28.126,80 TL |
| 9 | 3.125,20 TL | 28.126,80 TL |
| 10 | 2.812,68 TL | 28.126,80 TL |
| 11 | 2.556,98 TL | 28.126,80 TL |
| 12 | 2.343,90 TL | 28.126,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.126,80 TL | 28.126,80 TL |
| 2 | 14.063,40 TL | 28.126,80 TL |
| 3 | 9.375,60 TL | 28.126,80 TL |
| 4 | 7.031,70 TL | 28.126,80 TL |
| 5 | 5.625,36 TL | 28.126,80 TL |
| 6 | 4.687,80 TL | 28.126,80 TL |
| 7 | 4.018,11 TL | 28.126,80 TL |
| 8 | 3.515,85 TL | 28.126,80 TL |
| 9 | 3.125,20 TL | 28.126,80 TL |
| 10 | 2.812,68 TL | 28.126,80 TL |
| 11 | 2.556,98 TL | 28.126,80 TL |
| 12 | 2.343,90 TL | 28.126,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.126,80 TL | 28.126,80 TL |
| 2 | 14.063,40 TL | 28.126,80 TL |
| 3 | 9.375,60 TL | 28.126,80 TL |
| 4 | 7.031,70 TL | 28.126,80 TL |
| 5 | 5.625,36 TL | 28.126,80 TL |
| 6 | 4.687,80 TL | 28.126,80 TL |
| 7 | 4.018,11 TL | 28.126,80 TL |
| 8 | 3.515,85 TL | 28.126,80 TL |
| 9 | 3.125,20 TL | 28.126,80 TL |
| 10 | 2.812,68 TL | 28.126,80 TL |
| 11 | 2.556,98 TL | 28.126,80 TL |
| 12 | 2.343,90 TL | 28.126,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.126,80 TL | 28.126,80 TL |
| 2 | 14.063,40 TL | 28.126,80 TL |
| 3 | 9.375,60 TL | 28.126,80 TL |
| 4 | 7.031,70 TL | 28.126,80 TL |
| 5 | 5.625,36 TL | 28.126,80 TL |
| 6 | 4.687,80 TL | 28.126,80 TL |
| 7 | 4.018,11 TL | 28.126,80 TL |
| 8 | 3.515,85 TL | 28.126,80 TL |
| 9 | 3.125,20 TL | 28.126,80 TL |
| 10 | 2.812,68 TL | 28.126,80 TL |
| 11 | 2.556,98 TL | 28.126,80 TL |
| 12 | 2.343,90 TL | 28.126,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.126,80 TL | 28.126,80 TL |
| 2 | 14.063,40 TL | 28.126,80 TL |
| 3 | 9.375,60 TL | 28.126,80 TL |
| 4 | 7.031,70 TL | 28.126,80 TL |
| 5 | 5.625,36 TL | 28.126,80 TL |
| 6 | 4.687,80 TL | 28.126,80 TL |
| 7 | 4.018,11 TL | 28.126,80 TL |
| 8 | 3.515,85 TL | 28.126,80 TL |
| 9 | 3.125,20 TL | 28.126,80 TL |
| 10 | 2.812,68 TL | 28.126,80 TL |
| 11 | 2.556,98 TL | 28.126,80 TL |
| 12 | 2.343,90 TL | 28.126,80 TL |





















