| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 335 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet M42625, M438, M442 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 13700 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Dahili silindir ünitesi | Hayır |
| Menşe ülkesi | Çin |
| HP segmenti | İş |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 30 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 0 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 15 - 80% |
| Genişlik | 500 mm |
| Derinlik | 141 mm |
| Yükseklik | 213 mm |
| Ağırlık | 700 g |
| Ambalaj genişliği | 500 mm |
| Ambalaj derinliği | 141 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 213 mm |
| Paket ağırlığı | 1,12 kg |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,9 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 11 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Katman başına karton sayısı | 16 adet |
| Paletteki karton sayısı | 64 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 adet |
| Palet başına miktar | 64 adet |
| Palet genişliği | 112,8 cm |
| Palet uzunluğu | 100 cm |
| Palet yüksekliği | 85,2 cm |
| Palet ağırlığı | 72 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194441101836 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1128 x 1000 x 852 mm |
| Aplet ağırlığı | 72 kg (158.7 lbs) |
| Ağırlık | 700 g |
| Ambalaj derinliği | 141 mm |
| Ambalaj genişliği | 500 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 213 mm |
| Aplet ağırlığı | 72 kg (158.7 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 15 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Dahili silindir ünitesi | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 0 - 35 °C |
| Derinlik | 141 mm |
| Genişlik | 500 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194441101836 |
| HP segmenti | İş |
| Katman başına karton sayısı | 16 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 11 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Paket ağırlığı | 1,12 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 72 kg |
| Palet başına miktar | 64 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1128 x 1000 x 852 mm |
| Palet genişliği | 112,8 cm |
| Palet uzunluğu | 100 cm |
| Palet yüksekliği | 85,2 cm |
| Paletteki karton sayısı | 64 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 adet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Siyah toner sayfası verimi | 13700 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,9 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 335 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet M42625, M438, M442 |
| Yükseklik | 213 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.092,54 TL | 5.092,54 TL |
| 2 | 2.546,27 TL | 5.092,54 TL |
| 3 | 1.697,51 TL | 5.092,54 TL |
| 4 | 1.273,14 TL | 5.092,54 TL |
| 5 | 1.018,51 TL | 5.092,54 TL |
| 6 | 848,76 TL | 5.092,54 TL |
| 7 | 727,51 TL | 5.092,54 TL |
| 8 | 636,57 TL | 5.092,54 TL |
| 9 | 565,84 TL | 5.092,54 TL |
| 10 | 509,25 TL | 5.092,54 TL |
| 11 | 462,96 TL | 5.092,54 TL |
| 12 | 424,38 TL | 5.092,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.092,54 TL | 5.092,54 TL |
| 2 | 2.546,27 TL | 5.092,54 TL |
| 3 | 1.697,51 TL | 5.092,54 TL |
| 4 | 1.273,14 TL | 5.092,54 TL |
| 5 | 1.018,51 TL | 5.092,54 TL |
| 6 | 848,76 TL | 5.092,54 TL |
| 7 | 727,51 TL | 5.092,54 TL |
| 8 | 636,57 TL | 5.092,54 TL |
| 9 | 565,84 TL | 5.092,54 TL |
| 10 | 509,25 TL | 5.092,54 TL |
| 11 | 462,96 TL | 5.092,54 TL |
| 12 | 424,38 TL | 5.092,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.092,54 TL | 5.092,54 TL |
| 2 | 2.546,27 TL | 5.092,54 TL |
| 3 | 1.697,51 TL | 5.092,54 TL |
| 4 | 1.273,14 TL | 5.092,54 TL |
| 5 | 1.018,51 TL | 5.092,54 TL |
| 6 | 848,76 TL | 5.092,54 TL |
| 7 | 727,51 TL | 5.092,54 TL |
| 8 | 636,57 TL | 5.092,54 TL |
| 9 | 565,84 TL | 5.092,54 TL |
| 10 | 509,25 TL | 5.092,54 TL |
| 11 | 462,96 TL | 5.092,54 TL |
| 12 | 424,38 TL | 5.092,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.092,54 TL | 5.092,54 TL |
| 2 | 2.546,27 TL | 5.092,54 TL |
| 3 | 1.697,51 TL | 5.092,54 TL |
| 4 | 1.273,14 TL | 5.092,54 TL |
| 5 | 1.018,51 TL | 5.092,54 TL |
| 6 | 848,76 TL | 5.092,54 TL |
| 7 | 727,51 TL | 5.092,54 TL |
| 8 | 636,57 TL | 5.092,54 TL |
| 9 | 565,84 TL | 5.092,54 TL |
| 10 | 509,25 TL | 5.092,54 TL |
| 11 | 462,96 TL | 5.092,54 TL |
| 12 | 424,38 TL | 5.092,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.092,54 TL | 5.092,54 TL |
| 2 | 2.546,27 TL | 5.092,54 TL |
| 3 | 1.697,51 TL | 5.092,54 TL |
| 4 | 1.273,14 TL | 5.092,54 TL |
| 5 | 1.018,51 TL | 5.092,54 TL |
| 6 | 848,76 TL | 5.092,54 TL |
| 7 | 727,51 TL | 5.092,54 TL |
| 8 | 636,57 TL | 5.092,54 TL |
| 9 | 565,84 TL | 5.092,54 TL |
| 10 | 509,25 TL | 5.092,54 TL |
| 11 | 462,96 TL | 5.092,54 TL |
| 12 | 424,38 TL | 5.092,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.092,54 TL | 5.092,54 TL |
| 2 | 2.546,27 TL | 5.092,54 TL |
| 3 | 1.697,51 TL | 5.092,54 TL |
| 4 | 1.273,14 TL | 5.092,54 TL |
| 5 | 1.018,51 TL | 5.092,54 TL |
| 6 | 848,76 TL | 5.092,54 TL |
| 7 | 727,51 TL | 5.092,54 TL |
| 8 | 636,57 TL | 5.092,54 TL |
| 9 | 565,84 TL | 5.092,54 TL |
| 10 | 509,25 TL | 5.092,54 TL |
| 11 | 462,96 TL | 5.092,54 TL |
| 12 | 424,38 TL | 5.092,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.092,54 TL | 5.092,54 TL |
| 2 | 2.546,27 TL | 5.092,54 TL |
| 3 | 1.697,51 TL | 5.092,54 TL |
| 4 | 1.273,14 TL | 5.092,54 TL |
| 5 | 1.018,51 TL | 5.092,54 TL |
| 6 | 848,76 TL | 5.092,54 TL |
| 7 | 727,51 TL | 5.092,54 TL |
| 8 | 636,57 TL | 5.092,54 TL |
| 9 | 565,84 TL | 5.092,54 TL |
| 10 | 509,25 TL | 5.092,54 TL |
| 11 | 462,96 TL | 5.092,54 TL |
| 12 | 424,38 TL | 5.092,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.092,54 TL | 5.092,54 TL |
| 2 | 2.546,27 TL | 5.092,54 TL |
| 3 | 1.697,51 TL | 5.092,54 TL |
| 4 | 1.273,14 TL | 5.092,54 TL |
| 5 | 1.018,51 TL | 5.092,54 TL |
| 6 | 848,76 TL | 5.092,54 TL |
| 7 | 727,51 TL | 5.092,54 TL |
| 8 | 636,57 TL | 5.092,54 TL |
| 9 | 565,84 TL | 5.092,54 TL |
| 10 | 509,25 TL | 5.092,54 TL |
| 11 | 462,96 TL | 5.092,54 TL |
| 12 | 424,38 TL | 5.092,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.092,54 TL | 5.092,54 TL |
| 2 | 2.546,27 TL | 5.092,54 TL |
| 3 | 1.697,51 TL | 5.092,54 TL |
| 4 | 1.273,14 TL | 5.092,54 TL |
| 5 | 1.018,51 TL | 5.092,54 TL |
| 6 | 848,76 TL | 5.092,54 TL |
| 7 | 727,51 TL | 5.092,54 TL |
| 8 | 636,57 TL | 5.092,54 TL |
| 9 | 565,84 TL | 5.092,54 TL |
| 10 | 509,25 TL | 5.092,54 TL |
| 11 | 462,96 TL | 5.092,54 TL |
| 12 | 424,38 TL | 5.092,54 TL |





















