| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 78 tonerler şu yazıcılarla çalışır: |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 2100 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 27% |
| Menşe ülkesi | Çin, Japonya, Amerika Birleşik Devletleri |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 375 mm |
| Derinlik | 113 mm |
| Yükseklik | 125 mm |
| Ağırlık | 580 g |
| Ambalaj genişliği | 375 mm |
| Ambalaj derinliği | 113 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 125 mm |
| Paket ağırlığı | 790 g |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 2,7 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 36 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Katman başına karton sayısı | 21 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 21 adet |
| Paletteki karton sayısı | 168 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| Palet başına miktar | 168 adet |
| Euro pallet sayısı | 168 adet |
| Palet ağırlığı | 153,2 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 153,2 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420588702 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 820 x 1149 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1170 x 820 x 1149 mm |
| Ağırlık | 580 g |
| Ambalaj derinliği | 113 mm |
| Ambalaj genişliği | 375 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 125 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 113 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 153,2 kg |
| Euro pallet sayısı | 168 adet |
| Genişlik | 375 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420588702 |
| Katman başına karton sayısı | 21 adet |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 36 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin, Japonya, Amerika Birleşik Devletleri |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Paket ağırlığı | 790 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 153,2 kg |
| Palet başına miktar | 168 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 820 x 1149 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1170 x 820 x 1149 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 21 adet |
| Paletteki karton sayısı | 168 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Siyah toner sayfası verimi | 2100 Sayfa |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 2,7 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 27% |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 78 tonerler şu yazıcılarla çalışır: |
| Yükseklik | 125 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.618,52 TL | 9.618,52 TL |
| 2 | 4.809,26 TL | 9.618,52 TL |
| 3 | 3.206,17 TL | 9.618,52 TL |
| 4 | 2.404,63 TL | 9.618,52 TL |
| 5 | 1.923,70 TL | 9.618,52 TL |
| 6 | 1.603,09 TL | 9.618,52 TL |
| 7 | 1.374,07 TL | 9.618,52 TL |
| 8 | 1.202,32 TL | 9.618,52 TL |
| 9 | 1.068,72 TL | 9.618,52 TL |
| 10 | 961,85 TL | 9.618,52 TL |
| 11 | 874,41 TL | 9.618,52 TL |
| 12 | 801,54 TL | 9.618,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.618,52 TL | 9.618,52 TL |
| 2 | 4.809,26 TL | 9.618,52 TL |
| 3 | 3.206,17 TL | 9.618,52 TL |
| 4 | 2.404,63 TL | 9.618,52 TL |
| 5 | 1.923,70 TL | 9.618,52 TL |
| 6 | 1.603,09 TL | 9.618,52 TL |
| 7 | 1.374,07 TL | 9.618,52 TL |
| 8 | 1.202,32 TL | 9.618,52 TL |
| 9 | 1.068,72 TL | 9.618,52 TL |
| 10 | 961,85 TL | 9.618,52 TL |
| 11 | 874,41 TL | 9.618,52 TL |
| 12 | 801,54 TL | 9.618,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.618,52 TL | 9.618,52 TL |
| 2 | 4.809,26 TL | 9.618,52 TL |
| 3 | 3.206,17 TL | 9.618,52 TL |
| 4 | 2.404,63 TL | 9.618,52 TL |
| 5 | 1.923,70 TL | 9.618,52 TL |
| 6 | 1.603,09 TL | 9.618,52 TL |
| 7 | 1.374,07 TL | 9.618,52 TL |
| 8 | 1.202,32 TL | 9.618,52 TL |
| 9 | 1.068,72 TL | 9.618,52 TL |
| 10 | 961,85 TL | 9.618,52 TL |
| 11 | 874,41 TL | 9.618,52 TL |
| 12 | 801,54 TL | 9.618,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.618,52 TL | 9.618,52 TL |
| 2 | 4.809,26 TL | 9.618,52 TL |
| 3 | 3.206,17 TL | 9.618,52 TL |
| 4 | 2.404,63 TL | 9.618,52 TL |
| 5 | 1.923,70 TL | 9.618,52 TL |
| 6 | 1.603,09 TL | 9.618,52 TL |
| 7 | 1.374,07 TL | 9.618,52 TL |
| 8 | 1.202,32 TL | 9.618,52 TL |
| 9 | 1.068,72 TL | 9.618,52 TL |
| 10 | 961,85 TL | 9.618,52 TL |
| 11 | 874,41 TL | 9.618,52 TL |
| 12 | 801,54 TL | 9.618,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.618,52 TL | 9.618,52 TL |
| 2 | 4.809,26 TL | 9.618,52 TL |
| 3 | 3.206,17 TL | 9.618,52 TL |
| 4 | 2.404,63 TL | 9.618,52 TL |
| 5 | 1.923,70 TL | 9.618,52 TL |
| 6 | 1.603,09 TL | 9.618,52 TL |
| 7 | 1.374,07 TL | 9.618,52 TL |
| 8 | 1.202,32 TL | 9.618,52 TL |
| 9 | 1.068,72 TL | 9.618,52 TL |
| 10 | 961,85 TL | 9.618,52 TL |
| 11 | 874,41 TL | 9.618,52 TL |
| 12 | 801,54 TL | 9.618,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.618,52 TL | 9.618,52 TL |
| 2 | 4.809,26 TL | 9.618,52 TL |
| 3 | 3.206,17 TL | 9.618,52 TL |
| 4 | 2.404,63 TL | 9.618,52 TL |
| 5 | 1.923,70 TL | 9.618,52 TL |
| 6 | 1.603,09 TL | 9.618,52 TL |
| 7 | 1.374,07 TL | 9.618,52 TL |
| 8 | 1.202,32 TL | 9.618,52 TL |
| 9 | 1.068,72 TL | 9.618,52 TL |
| 10 | 961,85 TL | 9.618,52 TL |
| 11 | 874,41 TL | 9.618,52 TL |
| 12 | 801,54 TL | 9.618,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.618,52 TL | 9.618,52 TL |
| 2 | 4.809,26 TL | 9.618,52 TL |
| 3 | 3.206,17 TL | 9.618,52 TL |
| 4 | 2.404,63 TL | 9.618,52 TL |
| 5 | 1.923,70 TL | 9.618,52 TL |
| 6 | 1.603,09 TL | 9.618,52 TL |
| 7 | 1.374,07 TL | 9.618,52 TL |
| 8 | 1.202,32 TL | 9.618,52 TL |
| 9 | 1.068,72 TL | 9.618,52 TL |
| 10 | 961,85 TL | 9.618,52 TL |
| 11 | 874,41 TL | 9.618,52 TL |
| 12 | 801,54 TL | 9.618,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.618,52 TL | 9.618,52 TL |
| 2 | 4.809,26 TL | 9.618,52 TL |
| 3 | 3.206,17 TL | 9.618,52 TL |
| 4 | 2.404,63 TL | 9.618,52 TL |
| 5 | 1.923,70 TL | 9.618,52 TL |
| 6 | 1.603,09 TL | 9.618,52 TL |
| 7 | 1.374,07 TL | 9.618,52 TL |
| 8 | 1.202,32 TL | 9.618,52 TL |
| 9 | 1.068,72 TL | 9.618,52 TL |
| 10 | 961,85 TL | 9.618,52 TL |
| 11 | 874,41 TL | 9.618,52 TL |
| 12 | 801,54 TL | 9.618,52 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.618,52 TL | 9.618,52 TL |
| 2 | 4.809,26 TL | 9.618,52 TL |
| 3 | 3.206,17 TL | 9.618,52 TL |
| 4 | 2.404,63 TL | 9.618,52 TL |
| 5 | 1.923,70 TL | 9.618,52 TL |
| 6 | 1.603,09 TL | 9.618,52 TL |
| 7 | 1.374,07 TL | 9.618,52 TL |
| 8 | 1.202,32 TL | 9.618,52 TL |
| 9 | 1.068,72 TL | 9.618,52 TL |
| 10 | 961,85 TL | 9.618,52 TL |
| 11 | 874,41 TL | 9.618,52 TL |
| 12 | 801,54 TL | 9.618,52 TL |





















