| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 213 toner kartuşu aşağıdakilerle çalışır: HP LaserJet Enterprise 5700, 5800, 6700, 6701, 6800, 6801 HP LaserJet Enterprise Flow 6800 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 3500 Sayfa |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Genişlik | 114 mm |
| Derinlik | 103 mm |
| Yükseklik | 328 mm |
| Ağırlık | 800 g |
| Ambalaj genişliği | 374 mm |
| Ambalaj derinliği | 148 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 188 mm |
| Paket ağırlığı | 1,23 kg |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 16 adet |
| Paletteki karton sayısı | 20 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Palet başına miktar | 120 adet |
| Euro pallet sayısı | 80 adet |
| Palet ağırlığı | 168 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122822460 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | HP Toner Kartuşu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 976 x 1272 mm |
| Aplet ağırlığı | 167,8 kg (370 lbs) |
| Palet boyutu (EU) | 1184 x 752 x 1089 mm |
| Ağırlık | 800 g |
| Ambalaj derinliği | 148 mm |
| Ambalaj genişliği | 374 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 188 mm |
| Aplet ağırlığı | 167,8 kg (370 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 103 mm |
| Euro pallet sayısı | 80 adet |
| Genişlik | 114 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122822460 |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Kutu içeriği | HP Toner Kartuşu |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Paket ağırlığı | 1,23 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 168 kg |
| Palet başına miktar | 120 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 976 x 1272 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1184 x 752 x 1089 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 16 adet |
| Paletteki karton sayısı | 20 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 3500 Sayfa |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 213 toner kartuşu aşağıdakilerle çalışır: HP LaserJet Enterprise 5700, 5800, 6700, 6701, 6800, 6801 HP LaserJet Enterprise Flow 6800 |
| Yükseklik | 328 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.333,70 TL | 12.333,70 TL |
| 2 | 6.166,85 TL | 12.333,70 TL |
| 3 | 4.111,23 TL | 12.333,70 TL |
| 4 | 3.083,42 TL | 12.333,70 TL |
| 5 | 2.466,74 TL | 12.333,70 TL |
| 6 | 2.055,62 TL | 12.333,70 TL |
| 7 | 1.761,96 TL | 12.333,70 TL |
| 8 | 1.541,71 TL | 12.333,70 TL |
| 9 | 1.370,41 TL | 12.333,70 TL |
| 10 | 1.233,37 TL | 12.333,70 TL |
| 11 | 1.121,25 TL | 12.333,70 TL |
| 12 | 1.027,81 TL | 12.333,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.333,70 TL | 12.333,70 TL |
| 2 | 6.166,85 TL | 12.333,70 TL |
| 3 | 4.111,23 TL | 12.333,70 TL |
| 4 | 3.083,42 TL | 12.333,70 TL |
| 5 | 2.466,74 TL | 12.333,70 TL |
| 6 | 2.055,62 TL | 12.333,70 TL |
| 7 | 1.761,96 TL | 12.333,70 TL |
| 8 | 1.541,71 TL | 12.333,70 TL |
| 9 | 1.370,41 TL | 12.333,70 TL |
| 10 | 1.233,37 TL | 12.333,70 TL |
| 11 | 1.121,25 TL | 12.333,70 TL |
| 12 | 1.027,81 TL | 12.333,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.333,70 TL | 12.333,70 TL |
| 2 | 6.166,85 TL | 12.333,70 TL |
| 3 | 4.111,23 TL | 12.333,70 TL |
| 4 | 3.083,42 TL | 12.333,70 TL |
| 5 | 2.466,74 TL | 12.333,70 TL |
| 6 | 2.055,62 TL | 12.333,70 TL |
| 7 | 1.761,96 TL | 12.333,70 TL |
| 8 | 1.541,71 TL | 12.333,70 TL |
| 9 | 1.370,41 TL | 12.333,70 TL |
| 10 | 1.233,37 TL | 12.333,70 TL |
| 11 | 1.121,25 TL | 12.333,70 TL |
| 12 | 1.027,81 TL | 12.333,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.333,70 TL | 12.333,70 TL |
| 2 | 6.166,85 TL | 12.333,70 TL |
| 3 | 4.111,23 TL | 12.333,70 TL |
| 4 | 3.083,42 TL | 12.333,70 TL |
| 5 | 2.466,74 TL | 12.333,70 TL |
| 6 | 2.055,62 TL | 12.333,70 TL |
| 7 | 1.761,96 TL | 12.333,70 TL |
| 8 | 1.541,71 TL | 12.333,70 TL |
| 9 | 1.370,41 TL | 12.333,70 TL |
| 10 | 1.233,37 TL | 12.333,70 TL |
| 11 | 1.121,25 TL | 12.333,70 TL |
| 12 | 1.027,81 TL | 12.333,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.333,70 TL | 12.333,70 TL |
| 2 | 6.166,85 TL | 12.333,70 TL |
| 3 | 4.111,23 TL | 12.333,70 TL |
| 4 | 3.083,42 TL | 12.333,70 TL |
| 5 | 2.466,74 TL | 12.333,70 TL |
| 6 | 2.055,62 TL | 12.333,70 TL |
| 7 | 1.761,96 TL | 12.333,70 TL |
| 8 | 1.541,71 TL | 12.333,70 TL |
| 9 | 1.370,41 TL | 12.333,70 TL |
| 10 | 1.233,37 TL | 12.333,70 TL |
| 11 | 1.121,25 TL | 12.333,70 TL |
| 12 | 1.027,81 TL | 12.333,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.333,70 TL | 12.333,70 TL |
| 2 | 6.166,85 TL | 12.333,70 TL |
| 3 | 4.111,23 TL | 12.333,70 TL |
| 4 | 3.083,42 TL | 12.333,70 TL |
| 5 | 2.466,74 TL | 12.333,70 TL |
| 6 | 2.055,62 TL | 12.333,70 TL |
| 7 | 1.761,96 TL | 12.333,70 TL |
| 8 | 1.541,71 TL | 12.333,70 TL |
| 9 | 1.370,41 TL | 12.333,70 TL |
| 10 | 1.233,37 TL | 12.333,70 TL |
| 11 | 1.121,25 TL | 12.333,70 TL |
| 12 | 1.027,81 TL | 12.333,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.333,70 TL | 12.333,70 TL |
| 2 | 6.166,85 TL | 12.333,70 TL |
| 3 | 4.111,23 TL | 12.333,70 TL |
| 4 | 3.083,42 TL | 12.333,70 TL |
| 5 | 2.466,74 TL | 12.333,70 TL |
| 6 | 2.055,62 TL | 12.333,70 TL |
| 7 | 1.761,96 TL | 12.333,70 TL |
| 8 | 1.541,71 TL | 12.333,70 TL |
| 9 | 1.370,41 TL | 12.333,70 TL |
| 10 | 1.233,37 TL | 12.333,70 TL |
| 11 | 1.121,25 TL | 12.333,70 TL |
| 12 | 1.027,81 TL | 12.333,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.333,70 TL | 12.333,70 TL |
| 2 | 6.166,85 TL | 12.333,70 TL |
| 3 | 4.111,23 TL | 12.333,70 TL |
| 4 | 3.083,42 TL | 12.333,70 TL |
| 5 | 2.466,74 TL | 12.333,70 TL |
| 6 | 2.055,62 TL | 12.333,70 TL |
| 7 | 1.761,96 TL | 12.333,70 TL |
| 8 | 1.541,71 TL | 12.333,70 TL |
| 9 | 1.370,41 TL | 12.333,70 TL |
| 10 | 1.233,37 TL | 12.333,70 TL |
| 11 | 1.121,25 TL | 12.333,70 TL |
| 12 | 1.027,81 TL | 12.333,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.333,70 TL | 12.333,70 TL |
| 2 | 6.166,85 TL | 12.333,70 TL |
| 3 | 4.111,23 TL | 12.333,70 TL |
| 4 | 3.083,42 TL | 12.333,70 TL |
| 5 | 2.466,74 TL | 12.333,70 TL |
| 6 | 2.055,62 TL | 12.333,70 TL |
| 7 | 1.761,96 TL | 12.333,70 TL |
| 8 | 1.541,71 TL | 12.333,70 TL |
| 9 | 1.370,41 TL | 12.333,70 TL |
| 10 | 1.233,37 TL | 12.333,70 TL |
| 11 | 1.121,25 TL | 12.333,70 TL |
| 12 | 1.027,81 TL | 12.333,70 TL |





















