| Genişlik | 324 mm |
| Uyumluluk | HP DesignJet Z6200 Photo Printer series, HP DesignJet Z6610 Photo Production Printer, HP DesignJet Z6810 Photo Production Printer series |
| Yükseklik | 64 mm |
| Ağırlık | 1 kg |
| Derinlik | 120 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 40 °C |
| Tip | Orijinal |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Uyumlu markalar | HP |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Paket ağırlığı | 1,09 kg |
| Çalışmama nemi | 15 - 90% |
| Ambalaj genişliği | 324 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 64 mm |
| Ambalaj derinliği | 120 mm |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| Palet başına miktar | 600 adet |
| OEM kodu | B6Y10A |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Çoklu paket | Hayır |
| Palet ağırlığı | 571 kg |
| Palet uzunluğu | 101,6 cm |
| Palet yüksekliği | 168 cm |
| Palet genişliği | 122 cm |
| Paletteki karton sayısı | 60 |
| Renkli mürekkep hacmi | 775 ml |
| Paletteki tabaka sayısı | 5 |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Katman başına karton sayısı | 12 |
| Boş ağırlık | 183 g |
| Ağırlık | 1 kg |
| Ambalaj derinliği | 120 mm |
| Ambalaj genişliği | 324 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 64 mm |
| Boş ağırlık | 183 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 15 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Çoklu paket | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 120 mm |
| Genişlik | 324 mm |
| Katman başına karton sayısı | 12 |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | B6Y10A |
| Paket ağırlığı | 1,09 kg |
| Palet ağırlığı | 571 kg |
| Palet başına miktar | 600 adet |
| Palet genişliği | 122 cm |
| Palet uzunluğu | 101,6 cm |
| Palet yüksekliği | 168 cm |
| Paletteki karton sayısı | 60 |
| Paletteki tabaka sayısı | 5 |
| Renkli mürekkep hacmi | 775 ml |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP DesignJet Z6200 Photo Printer series, HP DesignJet Z6610 Photo Production Printer, HP DesignJet Z6810 Photo Production Printer series |
| Yükseklik | 64 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.426,24 TL | 28.426,24 TL |
| 2 | 14.213,12 TL | 28.426,24 TL |
| 3 | 9.475,41 TL | 28.426,24 TL |
| 4 | 7.106,56 TL | 28.426,24 TL |
| 5 | 5.685,25 TL | 28.426,24 TL |
| 6 | 4.737,71 TL | 28.426,24 TL |
| 7 | 4.060,89 TL | 28.426,24 TL |
| 8 | 3.553,28 TL | 28.426,24 TL |
| 9 | 3.158,47 TL | 28.426,24 TL |
| 10 | 2.842,62 TL | 28.426,24 TL |
| 11 | 2.584,20 TL | 28.426,24 TL |
| 12 | 2.368,85 TL | 28.426,24 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.426,24 TL | 28.426,24 TL |
| 2 | 14.213,12 TL | 28.426,24 TL |
| 3 | 9.475,41 TL | 28.426,24 TL |
| 4 | 7.106,56 TL | 28.426,24 TL |
| 5 | 5.685,25 TL | 28.426,24 TL |
| 6 | 4.737,71 TL | 28.426,24 TL |
| 7 | 4.060,89 TL | 28.426,24 TL |
| 8 | 3.553,28 TL | 28.426,24 TL |
| 9 | 3.158,47 TL | 28.426,24 TL |
| 10 | 2.842,62 TL | 28.426,24 TL |
| 11 | 2.584,20 TL | 28.426,24 TL |
| 12 | 2.368,85 TL | 28.426,24 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.426,24 TL | 28.426,24 TL |
| 2 | 14.213,12 TL | 28.426,24 TL |
| 3 | 9.475,41 TL | 28.426,24 TL |
| 4 | 7.106,56 TL | 28.426,24 TL |
| 5 | 5.685,25 TL | 28.426,24 TL |
| 6 | 4.737,71 TL | 28.426,24 TL |
| 7 | 4.060,89 TL | 28.426,24 TL |
| 8 | 3.553,28 TL | 28.426,24 TL |
| 9 | 3.158,47 TL | 28.426,24 TL |
| 10 | 2.842,62 TL | 28.426,24 TL |
| 11 | 2.584,20 TL | 28.426,24 TL |
| 12 | 2.368,85 TL | 28.426,24 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.426,24 TL | 28.426,24 TL |
| 2 | 14.213,12 TL | 28.426,24 TL |
| 3 | 9.475,41 TL | 28.426,24 TL |
| 4 | 7.106,56 TL | 28.426,24 TL |
| 5 | 5.685,25 TL | 28.426,24 TL |
| 6 | 4.737,71 TL | 28.426,24 TL |
| 7 | 4.060,89 TL | 28.426,24 TL |
| 8 | 3.553,28 TL | 28.426,24 TL |
| 9 | 3.158,47 TL | 28.426,24 TL |
| 10 | 2.842,62 TL | 28.426,24 TL |
| 11 | 2.584,20 TL | 28.426,24 TL |
| 12 | 2.368,85 TL | 28.426,24 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.426,24 TL | 28.426,24 TL |
| 2 | 14.213,12 TL | 28.426,24 TL |
| 3 | 9.475,41 TL | 28.426,24 TL |
| 4 | 7.106,56 TL | 28.426,24 TL |
| 5 | 5.685,25 TL | 28.426,24 TL |
| 6 | 4.737,71 TL | 28.426,24 TL |
| 7 | 4.060,89 TL | 28.426,24 TL |
| 8 | 3.553,28 TL | 28.426,24 TL |
| 9 | 3.158,47 TL | 28.426,24 TL |
| 10 | 2.842,62 TL | 28.426,24 TL |
| 11 | 2.584,20 TL | 28.426,24 TL |
| 12 | 2.368,85 TL | 28.426,24 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.426,24 TL | 28.426,24 TL |
| 2 | 14.213,12 TL | 28.426,24 TL |
| 3 | 9.475,41 TL | 28.426,24 TL |
| 4 | 7.106,56 TL | 28.426,24 TL |
| 5 | 5.685,25 TL | 28.426,24 TL |
| 6 | 4.737,71 TL | 28.426,24 TL |
| 7 | 4.060,89 TL | 28.426,24 TL |
| 8 | 3.553,28 TL | 28.426,24 TL |
| 9 | 3.158,47 TL | 28.426,24 TL |
| 10 | 2.842,62 TL | 28.426,24 TL |
| 11 | 2.584,20 TL | 28.426,24 TL |
| 12 | 2.368,85 TL | 28.426,24 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.426,24 TL | 28.426,24 TL |
| 2 | 14.213,12 TL | 28.426,24 TL |
| 3 | 9.475,41 TL | 28.426,24 TL |
| 4 | 7.106,56 TL | 28.426,24 TL |
| 5 | 5.685,25 TL | 28.426,24 TL |
| 6 | 4.737,71 TL | 28.426,24 TL |
| 7 | 4.060,89 TL | 28.426,24 TL |
| 8 | 3.553,28 TL | 28.426,24 TL |
| 9 | 3.158,47 TL | 28.426,24 TL |
| 10 | 2.842,62 TL | 28.426,24 TL |
| 11 | 2.584,20 TL | 28.426,24 TL |
| 12 | 2.368,85 TL | 28.426,24 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.426,24 TL | 28.426,24 TL |
| 2 | 14.213,12 TL | 28.426,24 TL |
| 3 | 9.475,41 TL | 28.426,24 TL |
| 4 | 7.106,56 TL | 28.426,24 TL |
| 5 | 5.685,25 TL | 28.426,24 TL |
| 6 | 4.737,71 TL | 28.426,24 TL |
| 7 | 4.060,89 TL | 28.426,24 TL |
| 8 | 3.553,28 TL | 28.426,24 TL |
| 9 | 3.158,47 TL | 28.426,24 TL |
| 10 | 2.842,62 TL | 28.426,24 TL |
| 11 | 2.584,20 TL | 28.426,24 TL |
| 12 | 2.368,85 TL | 28.426,24 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 28.426,24 TL | 28.426,24 TL |
| 2 | 14.213,12 TL | 28.426,24 TL |
| 3 | 9.475,41 TL | 28.426,24 TL |
| 4 | 7.106,56 TL | 28.426,24 TL |
| 5 | 5.685,25 TL | 28.426,24 TL |
| 6 | 4.737,71 TL | 28.426,24 TL |
| 7 | 4.060,89 TL | 28.426,24 TL |
| 8 | 3.553,28 TL | 28.426,24 TL |
| 9 | 3.158,47 TL | 28.426,24 TL |
| 10 | 2.842,62 TL | 28.426,24 TL |
| 11 | 2.584,20 TL | 28.426,24 TL |
| 12 | 2.368,85 TL | 28.426,24 TL |





















