| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Çoklu paket |
| Uyumluluk | HP 305 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP DeskJet 2300, 2700, 2730, 2810e, 2820e, 2825e, 2827e, 2842e, 4100, 4134, 4220, 4227e |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 200 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep hacmi | 5 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Genişlik | 113 mm |
| Derinlik | 37 mm |
| Yükseklik | 115 mm |
| Ağırlık | 40 g |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 1920 adet |
| Paletteki karton sayısı | 32 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 adet |
| Katman başına karton sayısı | 8 adet |
| Palet ağırlığı | 132 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 3,5 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 193905429295; (302) 194441597387; (30N) 199642337664; (ABE) 193905429301; (NE1) 199642337671; (UUQ) 194441597370; (UUS) 193905429318 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429295, 194441597387, 199642337664, 193905429301, 199642337671, 194441597370, 193905429318 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | HP 305XL Yüksek Kapasiteli Üç Renkli Orijinal Mürekkep Kartuşu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Aplet ağırlığı | 132 kg (291 lbs) |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 3,5 kg (7.72 lbs) |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.082,71 TL | 2.082,71 TL |
| 2 | 1.041,35 TL | 2.082,71 TL |
| 3 | 694,24 TL | 2.082,71 TL |
| 4 | 520,68 TL | 2.082,71 TL |
| 5 | 416,54 TL | 2.082,71 TL |
| 6 | 347,12 TL | 2.082,71 TL |
| 7 | 297,53 TL | 2.082,71 TL |
| 8 | 260,34 TL | 2.082,71 TL |
| 9 | 231,41 TL | 2.082,71 TL |
| 10 | 208,27 TL | 2.082,71 TL |
| 11 | 189,34 TL | 2.082,71 TL |
| 12 | 173,56 TL | 2.082,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.082,71 TL | 2.082,71 TL |
| 2 | 1.041,35 TL | 2.082,71 TL |
| 3 | 694,24 TL | 2.082,71 TL |
| 4 | 520,68 TL | 2.082,71 TL |
| 5 | 416,54 TL | 2.082,71 TL |
| 6 | 347,12 TL | 2.082,71 TL |
| 7 | 297,53 TL | 2.082,71 TL |
| 8 | 260,34 TL | 2.082,71 TL |
| 9 | 231,41 TL | 2.082,71 TL |
| 10 | 208,27 TL | 2.082,71 TL |
| 11 | 189,34 TL | 2.082,71 TL |
| 12 | 173,56 TL | 2.082,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.082,71 TL | 2.082,71 TL |
| 2 | 1.041,35 TL | 2.082,71 TL |
| 3 | 694,24 TL | 2.082,71 TL |
| 4 | 520,68 TL | 2.082,71 TL |
| 5 | 416,54 TL | 2.082,71 TL |
| 6 | 347,12 TL | 2.082,71 TL |
| 7 | 297,53 TL | 2.082,71 TL |
| 8 | 260,34 TL | 2.082,71 TL |
| 9 | 231,41 TL | 2.082,71 TL |
| 10 | 208,27 TL | 2.082,71 TL |
| 11 | 189,34 TL | 2.082,71 TL |
| 12 | 173,56 TL | 2.082,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.082,71 TL | 2.082,71 TL |
| 2 | 1.041,35 TL | 2.082,71 TL |
| 3 | 694,24 TL | 2.082,71 TL |
| 4 | 520,68 TL | 2.082,71 TL |
| 5 | 416,54 TL | 2.082,71 TL |
| 6 | 347,12 TL | 2.082,71 TL |
| 7 | 297,53 TL | 2.082,71 TL |
| 8 | 260,34 TL | 2.082,71 TL |
| 9 | 231,41 TL | 2.082,71 TL |
| 10 | 208,27 TL | 2.082,71 TL |
| 11 | 189,34 TL | 2.082,71 TL |
| 12 | 173,56 TL | 2.082,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.082,71 TL | 2.082,71 TL |
| 2 | 1.041,35 TL | 2.082,71 TL |
| 3 | 694,24 TL | 2.082,71 TL |
| 4 | 520,68 TL | 2.082,71 TL |
| 5 | 416,54 TL | 2.082,71 TL |
| 6 | 347,12 TL | 2.082,71 TL |
| 7 | 297,53 TL | 2.082,71 TL |
| 8 | 260,34 TL | 2.082,71 TL |
| 9 | 231,41 TL | 2.082,71 TL |
| 10 | 208,27 TL | 2.082,71 TL |
| 11 | 189,34 TL | 2.082,71 TL |
| 12 | 173,56 TL | 2.082,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.082,71 TL | 2.082,71 TL |
| 2 | 1.041,35 TL | 2.082,71 TL |
| 3 | 694,24 TL | 2.082,71 TL |
| 4 | 520,68 TL | 2.082,71 TL |
| 5 | 416,54 TL | 2.082,71 TL |
| 6 | 347,12 TL | 2.082,71 TL |
| 7 | 297,53 TL | 2.082,71 TL |
| 8 | 260,34 TL | 2.082,71 TL |
| 9 | 231,41 TL | 2.082,71 TL |
| 10 | 208,27 TL | 2.082,71 TL |
| 11 | 189,34 TL | 2.082,71 TL |
| 12 | 173,56 TL | 2.082,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.082,71 TL | 2.082,71 TL |
| 2 | 1.041,35 TL | 2.082,71 TL |
| 3 | 694,24 TL | 2.082,71 TL |
| 4 | 520,68 TL | 2.082,71 TL |
| 5 | 416,54 TL | 2.082,71 TL |
| 6 | 347,12 TL | 2.082,71 TL |
| 7 | 297,53 TL | 2.082,71 TL |
| 8 | 260,34 TL | 2.082,71 TL |
| 9 | 231,41 TL | 2.082,71 TL |
| 10 | 208,27 TL | 2.082,71 TL |
| 11 | 189,34 TL | 2.082,71 TL |
| 12 | 173,56 TL | 2.082,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.082,71 TL | 2.082,71 TL |
| 2 | 1.041,35 TL | 2.082,71 TL |
| 3 | 694,24 TL | 2.082,71 TL |
| 4 | 520,68 TL | 2.082,71 TL |
| 5 | 416,54 TL | 2.082,71 TL |
| 6 | 347,12 TL | 2.082,71 TL |
| 7 | 297,53 TL | 2.082,71 TL |
| 8 | 260,34 TL | 2.082,71 TL |
| 9 | 231,41 TL | 2.082,71 TL |
| 10 | 208,27 TL | 2.082,71 TL |
| 11 | 189,34 TL | 2.082,71 TL |
| 12 | 173,56 TL | 2.082,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.082,71 TL | 2.082,71 TL |
| 2 | 1.041,35 TL | 2.082,71 TL |
| 3 | 694,24 TL | 2.082,71 TL |
| 4 | 520,68 TL | 2.082,71 TL |
| 5 | 416,54 TL | 2.082,71 TL |
| 6 | 347,12 TL | 2.082,71 TL |
| 7 | 297,53 TL | 2.082,71 TL |
| 8 | 260,34 TL | 2.082,71 TL |
| 9 | 231,41 TL | 2.082,71 TL |
| 10 | 208,27 TL | 2.082,71 TL |
| 11 | 189,34 TL | 2.082,71 TL |
| 12 | 173,56 TL | 2.082,71 TL |





















