| Marka | HP |
| Uyumluluk | HP DesignJet T210, T230, T250, T630, T650 Yazıcı serisi |
| Baskı teknolojisi | Termal mürekkep püskürtme |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Sarı |
| Menşe ülkesi | Singapur, Malezya |
| Genişlik | 114 mm |
| Derinlik | 25 mm |
| Yükseklik | 126 mm |
| Ağırlık | 50 g |
| Ambalaj genişliği | 114 mm |
| Ambalaj derinliği | 25 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 126 mm |
| Paket ağırlığı | 70 g |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Paletteki karton sayısı | 120 adet |
| Palet başına miktar | 6000 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Palet ağırlığı | 490,8 kg |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 3,8 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 0,5 |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1219,2 x 1016 x 1702 mm |
| Aplet ağırlığı | 490,7 kg (1081.9 lbs) |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| UNSPSC kodu | 441031052 |
| Ağırlık | 50 g |
| Ambalaj derinliği | 25 mm |
| Ambalaj genişliği | 114 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 126 mm |
| Aplet ağırlığı | 490,7 kg (1081.9 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Sarı |
| Baskı teknolojisi | Termal mürekkep püskürtme |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 25 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Genişlik | 114 mm |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 3,8 kg |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Menşe ülkesi | Singapur, Malezya |
| Paket ağırlığı | 70 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 490,8 kg |
| Palet başına miktar | 6000 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1219,2 x 1016 x 1702 mm |
| Paletteki karton sayısı | 120 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 0,5 |
| UNSPSC kodu | 441031052 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP DesignJet T210, T230, T250, T630, T650 Yazıcı serisi |
| Yükseklik | 126 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.526,39 TL | 3.526,39 TL |
| 2 | 1.763,20 TL | 3.526,39 TL |
| 3 | 1.175,46 TL | 3.526,39 TL |
| 4 | 881,60 TL | 3.526,39 TL |
| 5 | 705,28 TL | 3.526,39 TL |
| 6 | 587,73 TL | 3.526,39 TL |
| 7 | 503,77 TL | 3.526,39 TL |
| 8 | 440,80 TL | 3.526,39 TL |
| 9 | 391,82 TL | 3.526,39 TL |
| 10 | 352,64 TL | 3.526,39 TL |
| 11 | 320,58 TL | 3.526,39 TL |
| 12 | 293,87 TL | 3.526,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.526,39 TL | 3.526,39 TL |
| 2 | 1.763,20 TL | 3.526,39 TL |
| 3 | 1.175,46 TL | 3.526,39 TL |
| 4 | 881,60 TL | 3.526,39 TL |
| 5 | 705,28 TL | 3.526,39 TL |
| 6 | 587,73 TL | 3.526,39 TL |
| 7 | 503,77 TL | 3.526,39 TL |
| 8 | 440,80 TL | 3.526,39 TL |
| 9 | 391,82 TL | 3.526,39 TL |
| 10 | 352,64 TL | 3.526,39 TL |
| 11 | 320,58 TL | 3.526,39 TL |
| 12 | 293,87 TL | 3.526,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.526,39 TL | 3.526,39 TL |
| 2 | 1.763,20 TL | 3.526,39 TL |
| 3 | 1.175,46 TL | 3.526,39 TL |
| 4 | 881,60 TL | 3.526,39 TL |
| 5 | 705,28 TL | 3.526,39 TL |
| 6 | 587,73 TL | 3.526,39 TL |
| 7 | 503,77 TL | 3.526,39 TL |
| 8 | 440,80 TL | 3.526,39 TL |
| 9 | 391,82 TL | 3.526,39 TL |
| 10 | 352,64 TL | 3.526,39 TL |
| 11 | 320,58 TL | 3.526,39 TL |
| 12 | 293,87 TL | 3.526,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.526,39 TL | 3.526,39 TL |
| 2 | 1.763,20 TL | 3.526,39 TL |
| 3 | 1.175,46 TL | 3.526,39 TL |
| 4 | 881,60 TL | 3.526,39 TL |
| 5 | 705,28 TL | 3.526,39 TL |
| 6 | 587,73 TL | 3.526,39 TL |
| 7 | 503,77 TL | 3.526,39 TL |
| 8 | 440,80 TL | 3.526,39 TL |
| 9 | 391,82 TL | 3.526,39 TL |
| 10 | 352,64 TL | 3.526,39 TL |
| 11 | 320,58 TL | 3.526,39 TL |
| 12 | 293,87 TL | 3.526,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.526,39 TL | 3.526,39 TL |
| 2 | 1.763,20 TL | 3.526,39 TL |
| 3 | 1.175,46 TL | 3.526,39 TL |
| 4 | 881,60 TL | 3.526,39 TL |
| 5 | 705,28 TL | 3.526,39 TL |
| 6 | 587,73 TL | 3.526,39 TL |
| 7 | 503,77 TL | 3.526,39 TL |
| 8 | 440,80 TL | 3.526,39 TL |
| 9 | 391,82 TL | 3.526,39 TL |
| 10 | 352,64 TL | 3.526,39 TL |
| 11 | 320,58 TL | 3.526,39 TL |
| 12 | 293,87 TL | 3.526,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.526,39 TL | 3.526,39 TL |
| 2 | 1.763,20 TL | 3.526,39 TL |
| 3 | 1.175,46 TL | 3.526,39 TL |
| 4 | 881,60 TL | 3.526,39 TL |
| 5 | 705,28 TL | 3.526,39 TL |
| 6 | 587,73 TL | 3.526,39 TL |
| 7 | 503,77 TL | 3.526,39 TL |
| 8 | 440,80 TL | 3.526,39 TL |
| 9 | 391,82 TL | 3.526,39 TL |
| 10 | 352,64 TL | 3.526,39 TL |
| 11 | 320,58 TL | 3.526,39 TL |
| 12 | 293,87 TL | 3.526,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.526,39 TL | 3.526,39 TL |
| 2 | 1.763,20 TL | 3.526,39 TL |
| 3 | 1.175,46 TL | 3.526,39 TL |
| 4 | 881,60 TL | 3.526,39 TL |
| 5 | 705,28 TL | 3.526,39 TL |
| 6 | 587,73 TL | 3.526,39 TL |
| 7 | 503,77 TL | 3.526,39 TL |
| 8 | 440,80 TL | 3.526,39 TL |
| 9 | 391,82 TL | 3.526,39 TL |
| 10 | 352,64 TL | 3.526,39 TL |
| 11 | 320,58 TL | 3.526,39 TL |
| 12 | 293,87 TL | 3.526,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.526,39 TL | 3.526,39 TL |
| 2 | 1.763,20 TL | 3.526,39 TL |
| 3 | 1.175,46 TL | 3.526,39 TL |
| 4 | 881,60 TL | 3.526,39 TL |
| 5 | 705,28 TL | 3.526,39 TL |
| 6 | 587,73 TL | 3.526,39 TL |
| 7 | 503,77 TL | 3.526,39 TL |
| 8 | 440,80 TL | 3.526,39 TL |
| 9 | 391,82 TL | 3.526,39 TL |
| 10 | 352,64 TL | 3.526,39 TL |
| 11 | 320,58 TL | 3.526,39 TL |
| 12 | 293,87 TL | 3.526,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.526,39 TL | 3.526,39 TL |
| 2 | 1.763,20 TL | 3.526,39 TL |
| 3 | 1.175,46 TL | 3.526,39 TL |
| 4 | 881,60 TL | 3.526,39 TL |
| 5 | 705,28 TL | 3.526,39 TL |
| 6 | 587,73 TL | 3.526,39 TL |
| 7 | 503,77 TL | 3.526,39 TL |
| 8 | 440,80 TL | 3.526,39 TL |
| 9 | 391,82 TL | 3.526,39 TL |
| 10 | 352,64 TL | 3.526,39 TL |
| 11 | 320,58 TL | 3.526,39 TL |
| 12 | 293,87 TL | 3.526,39 TL |





















