| Marka | HP |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP Smart Tank 502, 514, 515, 516, 517, 519, 532, 559, 570, 615, 617, 651 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 6000 Sayfa |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 15 - 35 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ambalaj genişliği | 58 mm |
| Ambalaj derinliği | 58 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 170 mm |
| Paket ağırlığı | 180 g |
| Ağırlık | 160 g |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Katman başına karton sayısı | 9 adet |
| Paletteki karton sayısı | 54 adet |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Mastır karton ağırlığı | 4,54 kg |
| Mastır karton uzunluğu | 259 mm |
| Ana karton genişliği | 376 mm |
| Ana karton uzunluğu | 184 mm |
| Palet başına miktar | 1296 adet |
| Palet ağırlığı | 279,9 kg |
| Palet uzunluğu | 80 cm |
| Palet genişliği | 120 cm |
| Palet yüksekliği | 132,4 cm |
| Mastır karton başına miktar | 24 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Kutu içeriği | 1 Mürekkep Şişesi |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1324 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545270656 |
| UNSPSC kodu | 121717033 |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Ağırlık | 160 g |
| Ambalaj derinliği | 58 mm |
| Ambalaj genişliği | 58 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 170 mm |
| Ana karton genişliği | 376 mm |
| Ana karton uzunluğu | 184 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 15 - 35 °C |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545270656 |
| Katman başına karton sayısı | 9 adet |
| Kutu içeriği | 1 Mürekkep Şişesi |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 4,54 kg |
| Mastır karton başına miktar | 24 adet |
| Mastır karton uzunluğu | 259 mm |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Paket ağırlığı | 180 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 279,9 kg |
| Palet başına miktar | 1296 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1324 mm |
| Palet genişliği | 120 cm |
| Palet uzunluğu | 80 cm |
| Palet yüksekliği | 132,4 cm |
| Paletteki karton sayısı | 54 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 6000 Sayfa |
| UNSPSC kodu | 121717033 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP Smart Tank 502, 514, 515, 516, 517, 519, 532, 559, 570, 615, 617, 651 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 989,03 TL | 989,03 TL |
| 2 | 494,51 TL | 989,03 TL |
| 3 | 329,68 TL | 989,03 TL |
| 4 | 247,26 TL | 989,03 TL |
| 5 | 197,81 TL | 989,03 TL |
| 6 | 164,84 TL | 989,03 TL |
| 7 | 141,29 TL | 989,03 TL |
| 8 | 123,63 TL | 989,03 TL |
| 9 | 109,89 TL | 989,03 TL |
| 10 | 98,90 TL | 989,03 TL |
| 11 | 89,91 TL | 989,03 TL |
| 12 | 82,42 TL | 989,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 989,03 TL | 989,03 TL |
| 2 | 494,51 TL | 989,03 TL |
| 3 | 329,68 TL | 989,03 TL |
| 4 | 247,26 TL | 989,03 TL |
| 5 | 197,81 TL | 989,03 TL |
| 6 | 164,84 TL | 989,03 TL |
| 7 | 141,29 TL | 989,03 TL |
| 8 | 123,63 TL | 989,03 TL |
| 9 | 109,89 TL | 989,03 TL |
| 10 | 98,90 TL | 989,03 TL |
| 11 | 89,91 TL | 989,03 TL |
| 12 | 82,42 TL | 989,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 989,03 TL | 989,03 TL |
| 2 | 494,51 TL | 989,03 TL |
| 3 | 329,68 TL | 989,03 TL |
| 4 | 247,26 TL | 989,03 TL |
| 5 | 197,81 TL | 989,03 TL |
| 6 | 164,84 TL | 989,03 TL |
| 7 | 141,29 TL | 989,03 TL |
| 8 | 123,63 TL | 989,03 TL |
| 9 | 109,89 TL | 989,03 TL |
| 10 | 98,90 TL | 989,03 TL |
| 11 | 89,91 TL | 989,03 TL |
| 12 | 82,42 TL | 989,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 989,03 TL | 989,03 TL |
| 2 | 494,51 TL | 989,03 TL |
| 3 | 329,68 TL | 989,03 TL |
| 4 | 247,26 TL | 989,03 TL |
| 5 | 197,81 TL | 989,03 TL |
| 6 | 164,84 TL | 989,03 TL |
| 7 | 141,29 TL | 989,03 TL |
| 8 | 123,63 TL | 989,03 TL |
| 9 | 109,89 TL | 989,03 TL |
| 10 | 98,90 TL | 989,03 TL |
| 11 | 89,91 TL | 989,03 TL |
| 12 | 82,42 TL | 989,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 989,03 TL | 989,03 TL |
| 2 | 494,51 TL | 989,03 TL |
| 3 | 329,68 TL | 989,03 TL |
| 4 | 247,26 TL | 989,03 TL |
| 5 | 197,81 TL | 989,03 TL |
| 6 | 164,84 TL | 989,03 TL |
| 7 | 141,29 TL | 989,03 TL |
| 8 | 123,63 TL | 989,03 TL |
| 9 | 109,89 TL | 989,03 TL |
| 10 | 98,90 TL | 989,03 TL |
| 11 | 89,91 TL | 989,03 TL |
| 12 | 82,42 TL | 989,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 989,03 TL | 989,03 TL |
| 2 | 494,51 TL | 989,03 TL |
| 3 | 329,68 TL | 989,03 TL |
| 4 | 247,26 TL | 989,03 TL |
| 5 | 197,81 TL | 989,03 TL |
| 6 | 164,84 TL | 989,03 TL |
| 7 | 141,29 TL | 989,03 TL |
| 8 | 123,63 TL | 989,03 TL |
| 9 | 109,89 TL | 989,03 TL |
| 10 | 98,90 TL | 989,03 TL |
| 11 | 89,91 TL | 989,03 TL |
| 12 | 82,42 TL | 989,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 989,03 TL | 989,03 TL |
| 2 | 494,51 TL | 989,03 TL |
| 3 | 329,68 TL | 989,03 TL |
| 4 | 247,26 TL | 989,03 TL |
| 5 | 197,81 TL | 989,03 TL |
| 6 | 164,84 TL | 989,03 TL |
| 7 | 141,29 TL | 989,03 TL |
| 8 | 123,63 TL | 989,03 TL |
| 9 | 109,89 TL | 989,03 TL |
| 10 | 98,90 TL | 989,03 TL |
| 11 | 89,91 TL | 989,03 TL |
| 12 | 82,42 TL | 989,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 989,03 TL | 989,03 TL |
| 2 | 494,51 TL | 989,03 TL |
| 3 | 329,68 TL | 989,03 TL |
| 4 | 247,26 TL | 989,03 TL |
| 5 | 197,81 TL | 989,03 TL |
| 6 | 164,84 TL | 989,03 TL |
| 7 | 141,29 TL | 989,03 TL |
| 8 | 123,63 TL | 989,03 TL |
| 9 | 109,89 TL | 989,03 TL |
| 10 | 98,90 TL | 989,03 TL |
| 11 | 89,91 TL | 989,03 TL |
| 12 | 82,42 TL | 989,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 989,03 TL | 989,03 TL |
| 2 | 494,51 TL | 989,03 TL |
| 3 | 329,68 TL | 989,03 TL |
| 4 | 247,26 TL | 989,03 TL |
| 5 | 197,81 TL | 989,03 TL |
| 6 | 164,84 TL | 989,03 TL |
| 7 | 141,29 TL | 989,03 TL |
| 8 | 123,63 TL | 989,03 TL |
| 9 | 109,89 TL | 989,03 TL |
| 10 | 98,90 TL | 989,03 TL |
| 11 | 89,91 TL | 989,03 TL |
| 12 | 82,42 TL | 989,03 TL |





















