| Marka | CANON |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Uyumluluk | Canon PIXMA iP100, PIXMA mini260, PIXMA mini320 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 249 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Renk | Evet |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 70% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 10 - 35 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 80% |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 70% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 10 - 35 °C |
| Marka | CANON |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renk | Evet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 249 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | Canon PIXMA iP100, PIXMA mini260, PIXMA mini320 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.916,08 TL | 1.916,08 TL |
| 2 | 958,04 TL | 1.916,08 TL |
| 3 | 638,69 TL | 1.916,08 TL |
| 4 | 479,02 TL | 1.916,08 TL |
| 5 | 383,22 TL | 1.916,08 TL |
| 6 | 319,35 TL | 1.916,08 TL |
| 7 | 273,73 TL | 1.916,08 TL |
| 8 | 239,51 TL | 1.916,08 TL |
| 9 | 212,90 TL | 1.916,08 TL |
| 10 | 191,61 TL | 1.916,08 TL |
| 11 | 174,19 TL | 1.916,08 TL |
| 12 | 159,67 TL | 1.916,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.916,08 TL | 1.916,08 TL |
| 2 | 958,04 TL | 1.916,08 TL |
| 3 | 638,69 TL | 1.916,08 TL |
| 4 | 479,02 TL | 1.916,08 TL |
| 5 | 383,22 TL | 1.916,08 TL |
| 6 | 319,35 TL | 1.916,08 TL |
| 7 | 273,73 TL | 1.916,08 TL |
| 8 | 239,51 TL | 1.916,08 TL |
| 9 | 212,90 TL | 1.916,08 TL |
| 10 | 191,61 TL | 1.916,08 TL |
| 11 | 174,19 TL | 1.916,08 TL |
| 12 | 159,67 TL | 1.916,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.916,08 TL | 1.916,08 TL |
| 2 | 958,04 TL | 1.916,08 TL |
| 3 | 638,69 TL | 1.916,08 TL |
| 4 | 479,02 TL | 1.916,08 TL |
| 5 | 383,22 TL | 1.916,08 TL |
| 6 | 319,35 TL | 1.916,08 TL |
| 7 | 273,73 TL | 1.916,08 TL |
| 8 | 239,51 TL | 1.916,08 TL |
| 9 | 212,90 TL | 1.916,08 TL |
| 10 | 191,61 TL | 1.916,08 TL |
| 11 | 174,19 TL | 1.916,08 TL |
| 12 | 159,67 TL | 1.916,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.916,08 TL | 1.916,08 TL |
| 2 | 958,04 TL | 1.916,08 TL |
| 3 | 638,69 TL | 1.916,08 TL |
| 4 | 479,02 TL | 1.916,08 TL |
| 5 | 383,22 TL | 1.916,08 TL |
| 6 | 319,35 TL | 1.916,08 TL |
| 7 | 273,73 TL | 1.916,08 TL |
| 8 | 239,51 TL | 1.916,08 TL |
| 9 | 212,90 TL | 1.916,08 TL |
| 10 | 191,61 TL | 1.916,08 TL |
| 11 | 174,19 TL | 1.916,08 TL |
| 12 | 159,67 TL | 1.916,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.916,08 TL | 1.916,08 TL |
| 2 | 958,04 TL | 1.916,08 TL |
| 3 | 638,69 TL | 1.916,08 TL |
| 4 | 479,02 TL | 1.916,08 TL |
| 5 | 383,22 TL | 1.916,08 TL |
| 6 | 319,35 TL | 1.916,08 TL |
| 7 | 273,73 TL | 1.916,08 TL |
| 8 | 239,51 TL | 1.916,08 TL |
| 9 | 212,90 TL | 1.916,08 TL |
| 10 | 191,61 TL | 1.916,08 TL |
| 11 | 174,19 TL | 1.916,08 TL |
| 12 | 159,67 TL | 1.916,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.916,08 TL | 1.916,08 TL |
| 2 | 958,04 TL | 1.916,08 TL |
| 3 | 638,69 TL | 1.916,08 TL |
| 4 | 479,02 TL | 1.916,08 TL |
| 5 | 383,22 TL | 1.916,08 TL |
| 6 | 319,35 TL | 1.916,08 TL |
| 7 | 273,73 TL | 1.916,08 TL |
| 8 | 239,51 TL | 1.916,08 TL |
| 9 | 212,90 TL | 1.916,08 TL |
| 10 | 191,61 TL | 1.916,08 TL |
| 11 | 174,19 TL | 1.916,08 TL |
| 12 | 159,67 TL | 1.916,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.916,08 TL | 1.916,08 TL |
| 2 | 958,04 TL | 1.916,08 TL |
| 3 | 638,69 TL | 1.916,08 TL |
| 4 | 479,02 TL | 1.916,08 TL |
| 5 | 383,22 TL | 1.916,08 TL |
| 6 | 319,35 TL | 1.916,08 TL |
| 7 | 273,73 TL | 1.916,08 TL |
| 8 | 239,51 TL | 1.916,08 TL |
| 9 | 212,90 TL | 1.916,08 TL |
| 10 | 191,61 TL | 1.916,08 TL |
| 11 | 174,19 TL | 1.916,08 TL |
| 12 | 159,67 TL | 1.916,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.916,08 TL | 1.916,08 TL |
| 2 | 958,04 TL | 1.916,08 TL |
| 3 | 638,69 TL | 1.916,08 TL |
| 4 | 479,02 TL | 1.916,08 TL |
| 5 | 383,22 TL | 1.916,08 TL |
| 6 | 319,35 TL | 1.916,08 TL |
| 7 | 273,73 TL | 1.916,08 TL |
| 8 | 239,51 TL | 1.916,08 TL |
| 9 | 212,90 TL | 1.916,08 TL |
| 10 | 191,61 TL | 1.916,08 TL |
| 11 | 174,19 TL | 1.916,08 TL |
| 12 | 159,67 TL | 1.916,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.916,08 TL | 1.916,08 TL |
| 2 | 958,04 TL | 1.916,08 TL |
| 3 | 638,69 TL | 1.916,08 TL |
| 4 | 479,02 TL | 1.916,08 TL |
| 5 | 383,22 TL | 1.916,08 TL |
| 6 | 319,35 TL | 1.916,08 TL |
| 7 | 273,73 TL | 1.916,08 TL |
| 8 | 239,51 TL | 1.916,08 TL |
| 9 | 212,90 TL | 1.916,08 TL |
| 10 | 191,61 TL | 1.916,08 TL |
| 11 | 174,19 TL | 1.916,08 TL |
| 12 | 159,67 TL | 1.916,08 TL |





















