| Marka | BELKIN |
| Protector type | Ekran berraklık koruma |
| Uyumlu markalar | Apple |
| Uyumluluk | iPhone 15 Plus |
| Maksimum ekran boyutu | 17 cm (6.7") |
| Koruma özellikleri | Darbeye dayanıklı, Çizilmeye dayanıklı |
| Sertlik | 9H |
| Ürün rengi | Yarı saydam |
| Malzeme | Temperli cam |
| Uygulaması kolay | Evet |
| Sökülmesi kolay | Evet |
| Kolay temizleme | Evet |
| Yuvarlanmış kenarlı | Evet |
| Yansıtmaz | Evet |
| Kalınlık | 0,33 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Temizleme bezi | Evet |
| Kuru mendil | Evet |
| Kurulum plakası | Evet |
| Kalınlık | 0,33 mm |
| Kolay temizleme | Evet |
| Koruma özellikleri | Darbeye dayanıklı, Çizilmeye dayanıklı |
| Kuru mendil | Evet |
| Kurulum plakası | Evet |
| Maksimum ekran boyutu | 17 cm (6.7") |
| Malzeme | Temperli cam |
| Marka | BELKIN |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Protector type | Ekran berraklık koruma |
| Sertlik | 9H |
| Sökülmesi kolay | Evet |
| Temizleme bezi | Evet |
| Ürün rengi | Yarı saydam |
| Uygulaması kolay | Evet |
| Uyumlu markalar | Apple |
| Uyumluluk | iPhone 15 Plus |
| Yansıtmaz | Evet |
| Yuvarlanmış kenarlı | Evet |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.186,14 TL | 1.186,14 TL |
| 2 | 593,07 TL | 1.186,14 TL |
| 3 | 395,38 TL | 1.186,14 TL |
| 4 | 296,53 TL | 1.186,14 TL |
| 5 | 237,23 TL | 1.186,14 TL |
| 6 | 197,69 TL | 1.186,14 TL |
| 7 | 169,45 TL | 1.186,14 TL |
| 8 | 148,27 TL | 1.186,14 TL |
| 9 | 131,79 TL | 1.186,14 TL |
| 10 | 118,61 TL | 1.186,14 TL |
| 11 | 107,83 TL | 1.186,14 TL |
| 12 | 98,84 TL | 1.186,14 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.186,14 TL | 1.186,14 TL |
| 2 | 593,07 TL | 1.186,14 TL |
| 3 | 395,38 TL | 1.186,14 TL |
| 4 | 296,53 TL | 1.186,14 TL |
| 5 | 237,23 TL | 1.186,14 TL |
| 6 | 197,69 TL | 1.186,14 TL |
| 7 | 169,45 TL | 1.186,14 TL |
| 8 | 148,27 TL | 1.186,14 TL |
| 9 | 131,79 TL | 1.186,14 TL |
| 10 | 118,61 TL | 1.186,14 TL |
| 11 | 107,83 TL | 1.186,14 TL |
| 12 | 98,84 TL | 1.186,14 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.186,14 TL | 1.186,14 TL |
| 2 | 593,07 TL | 1.186,14 TL |
| 3 | 395,38 TL | 1.186,14 TL |
| 4 | 296,53 TL | 1.186,14 TL |
| 5 | 237,23 TL | 1.186,14 TL |
| 6 | 197,69 TL | 1.186,14 TL |
| 7 | 169,45 TL | 1.186,14 TL |
| 8 | 148,27 TL | 1.186,14 TL |
| 9 | 131,79 TL | 1.186,14 TL |
| 10 | 118,61 TL | 1.186,14 TL |
| 11 | 107,83 TL | 1.186,14 TL |
| 12 | 98,84 TL | 1.186,14 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.186,14 TL | 1.186,14 TL |
| 2 | 593,07 TL | 1.186,14 TL |
| 3 | 395,38 TL | 1.186,14 TL |
| 4 | 296,53 TL | 1.186,14 TL |
| 5 | 237,23 TL | 1.186,14 TL |
| 6 | 197,69 TL | 1.186,14 TL |
| 7 | 169,45 TL | 1.186,14 TL |
| 8 | 148,27 TL | 1.186,14 TL |
| 9 | 131,79 TL | 1.186,14 TL |
| 10 | 118,61 TL | 1.186,14 TL |
| 11 | 107,83 TL | 1.186,14 TL |
| 12 | 98,84 TL | 1.186,14 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.186,14 TL | 1.186,14 TL |
| 2 | 593,07 TL | 1.186,14 TL |
| 3 | 395,38 TL | 1.186,14 TL |
| 4 | 296,53 TL | 1.186,14 TL |
| 5 | 237,23 TL | 1.186,14 TL |
| 6 | 197,69 TL | 1.186,14 TL |
| 7 | 169,45 TL | 1.186,14 TL |
| 8 | 148,27 TL | 1.186,14 TL |
| 9 | 131,79 TL | 1.186,14 TL |
| 10 | 118,61 TL | 1.186,14 TL |
| 11 | 107,83 TL | 1.186,14 TL |
| 12 | 98,84 TL | 1.186,14 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.186,14 TL | 1.186,14 TL |
| 2 | 593,07 TL | 1.186,14 TL |
| 3 | 395,38 TL | 1.186,14 TL |
| 4 | 296,53 TL | 1.186,14 TL |
| 5 | 237,23 TL | 1.186,14 TL |
| 6 | 197,69 TL | 1.186,14 TL |
| 7 | 169,45 TL | 1.186,14 TL |
| 8 | 148,27 TL | 1.186,14 TL |
| 9 | 131,79 TL | 1.186,14 TL |
| 10 | 118,61 TL | 1.186,14 TL |
| 11 | 107,83 TL | 1.186,14 TL |
| 12 | 98,84 TL | 1.186,14 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.186,14 TL | 1.186,14 TL |
| 2 | 593,07 TL | 1.186,14 TL |
| 3 | 395,38 TL | 1.186,14 TL |
| 4 | 296,53 TL | 1.186,14 TL |
| 5 | 237,23 TL | 1.186,14 TL |
| 6 | 197,69 TL | 1.186,14 TL |
| 7 | 169,45 TL | 1.186,14 TL |
| 8 | 148,27 TL | 1.186,14 TL |
| 9 | 131,79 TL | 1.186,14 TL |
| 10 | 118,61 TL | 1.186,14 TL |
| 11 | 107,83 TL | 1.186,14 TL |
| 12 | 98,84 TL | 1.186,14 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.186,14 TL | 1.186,14 TL |
| 2 | 593,07 TL | 1.186,14 TL |
| 3 | 395,38 TL | 1.186,14 TL |
| 4 | 296,53 TL | 1.186,14 TL |
| 5 | 237,23 TL | 1.186,14 TL |
| 6 | 197,69 TL | 1.186,14 TL |
| 7 | 169,45 TL | 1.186,14 TL |
| 8 | 148,27 TL | 1.186,14 TL |
| 9 | 131,79 TL | 1.186,14 TL |
| 10 | 118,61 TL | 1.186,14 TL |
| 11 | 107,83 TL | 1.186,14 TL |
| 12 | 98,84 TL | 1.186,14 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.186,14 TL | 1.186,14 TL |
| 2 | 593,07 TL | 1.186,14 TL |
| 3 | 395,38 TL | 1.186,14 TL |
| 4 | 296,53 TL | 1.186,14 TL |
| 5 | 237,23 TL | 1.186,14 TL |
| 6 | 197,69 TL | 1.186,14 TL |
| 7 | 169,45 TL | 1.186,14 TL |
| 8 | 148,27 TL | 1.186,14 TL |
| 9 | 131,79 TL | 1.186,14 TL |
| 10 | 118,61 TL | 1.186,14 TL |
| 11 | 107,83 TL | 1.186,14 TL |
| 12 | 98,84 TL | 1.186,14 TL |





