| Marka | BELKIN |
| Protector type | Gizlilik ekran koruyucu |
| Uyumlu markalar | Apple |
| Uyumluluk | iPhone 16 Plus |
| Maksimum ekran boyutu | 17 cm (6.7") |
| Koruma özellikleri | Antibakteriyel, Darbeye dayanıklı, Çizilmeye dayanıklı |
| Sertlik | 9H |
| Köpüksüz uygulama | Evet |
| Uygulaması kolay | Evet |
| Sökülmesi kolay | Evet |
| Kolay temizleme | Evet |
| Yuvarlanmış kenarlı | Evet |
| Gizlilik filtreleme fonksiyonu | Evet |
| Parmak izi dayanımlı | Evet |
| Çerçeve türü | Çerçevesiz |
| Kalınlık | 0,29 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Temizleme bezi | Evet |
| Kurulum plakası | Evet |
| Paket içeriği | InvisiGlass Privacy Filter Screen Protector for iPhone 16 PlusEasy Align trayDust removal stickerCleaning cloth |
| Üretiminde kullanılan geri dönüştürülmüş malzemeler | Geri dönüştürülmüş temperli cam |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 60% |
| Çerçeve türü | Çerçevesiz |
| Gizlilik filtreleme fonksiyonu | Evet |
| Kalınlık | 0,29 mm |
| Kolay temizleme | Evet |
| Köpüksüz uygulama | Evet |
| Koruma özellikleri | Antibakteriyel, Darbeye dayanıklı, Çizilmeye dayanıklı |
| Kurulum plakası | Evet |
| Maksimum ekran boyutu | 17 cm (6.7") |
| Marka | BELKIN |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Paket içeriği | InvisiGlass Privacy Filter Screen Protector for iPhone 16 Plus Easy Align tray Dust removal sticker Cleaning cloth |
| Parmak izi dayanımlı | Evet |
| Protector type | Gizlilik ekran koruyucu |
| Sertlik | 9H |
| Sökülmesi kolay | Evet |
| Temizleme bezi | Evet |
| Üretiminde kullanılan geri dönüştürülmüş malzemeler | Geri dönüştürülmüş temperli cam |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 60% |
| Uygulaması kolay | Evet |
| Uyumlu markalar | Apple |
| Uyumluluk | iPhone 16 Plus |
| Yuvarlanmış kenarlı | Evet |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.519,18 TL | 1.519,18 TL |
| 2 | 759,59 TL | 1.519,18 TL |
| 3 | 506,39 TL | 1.519,18 TL |
| 4 | 379,80 TL | 1.519,18 TL |
| 5 | 303,84 TL | 1.519,18 TL |
| 6 | 253,20 TL | 1.519,18 TL |
| 7 | 217,03 TL | 1.519,18 TL |
| 8 | 189,90 TL | 1.519,18 TL |
| 9 | 168,80 TL | 1.519,18 TL |
| 10 | 151,92 TL | 1.519,18 TL |
| 11 | 138,11 TL | 1.519,18 TL |
| 12 | 126,60 TL | 1.519,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.519,18 TL | 1.519,18 TL |
| 2 | 759,59 TL | 1.519,18 TL |
| 3 | 506,39 TL | 1.519,18 TL |
| 4 | 379,80 TL | 1.519,18 TL |
| 5 | 303,84 TL | 1.519,18 TL |
| 6 | 253,20 TL | 1.519,18 TL |
| 7 | 217,03 TL | 1.519,18 TL |
| 8 | 189,90 TL | 1.519,18 TL |
| 9 | 168,80 TL | 1.519,18 TL |
| 10 | 151,92 TL | 1.519,18 TL |
| 11 | 138,11 TL | 1.519,18 TL |
| 12 | 126,60 TL | 1.519,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.519,18 TL | 1.519,18 TL |
| 2 | 759,59 TL | 1.519,18 TL |
| 3 | 506,39 TL | 1.519,18 TL |
| 4 | 379,80 TL | 1.519,18 TL |
| 5 | 303,84 TL | 1.519,18 TL |
| 6 | 253,20 TL | 1.519,18 TL |
| 7 | 217,03 TL | 1.519,18 TL |
| 8 | 189,90 TL | 1.519,18 TL |
| 9 | 168,80 TL | 1.519,18 TL |
| 10 | 151,92 TL | 1.519,18 TL |
| 11 | 138,11 TL | 1.519,18 TL |
| 12 | 126,60 TL | 1.519,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.519,18 TL | 1.519,18 TL |
| 2 | 759,59 TL | 1.519,18 TL |
| 3 | 506,39 TL | 1.519,18 TL |
| 4 | 379,80 TL | 1.519,18 TL |
| 5 | 303,84 TL | 1.519,18 TL |
| 6 | 253,20 TL | 1.519,18 TL |
| 7 | 217,03 TL | 1.519,18 TL |
| 8 | 189,90 TL | 1.519,18 TL |
| 9 | 168,80 TL | 1.519,18 TL |
| 10 | 151,92 TL | 1.519,18 TL |
| 11 | 138,11 TL | 1.519,18 TL |
| 12 | 126,60 TL | 1.519,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.519,18 TL | 1.519,18 TL |
| 2 | 759,59 TL | 1.519,18 TL |
| 3 | 506,39 TL | 1.519,18 TL |
| 4 | 379,80 TL | 1.519,18 TL |
| 5 | 303,84 TL | 1.519,18 TL |
| 6 | 253,20 TL | 1.519,18 TL |
| 7 | 217,03 TL | 1.519,18 TL |
| 8 | 189,90 TL | 1.519,18 TL |
| 9 | 168,80 TL | 1.519,18 TL |
| 10 | 151,92 TL | 1.519,18 TL |
| 11 | 138,11 TL | 1.519,18 TL |
| 12 | 126,60 TL | 1.519,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.519,18 TL | 1.519,18 TL |
| 2 | 759,59 TL | 1.519,18 TL |
| 3 | 506,39 TL | 1.519,18 TL |
| 4 | 379,80 TL | 1.519,18 TL |
| 5 | 303,84 TL | 1.519,18 TL |
| 6 | 253,20 TL | 1.519,18 TL |
| 7 | 217,03 TL | 1.519,18 TL |
| 8 | 189,90 TL | 1.519,18 TL |
| 9 | 168,80 TL | 1.519,18 TL |
| 10 | 151,92 TL | 1.519,18 TL |
| 11 | 138,11 TL | 1.519,18 TL |
| 12 | 126,60 TL | 1.519,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.519,18 TL | 1.519,18 TL |
| 2 | 759,59 TL | 1.519,18 TL |
| 3 | 506,39 TL | 1.519,18 TL |
| 4 | 379,80 TL | 1.519,18 TL |
| 5 | 303,84 TL | 1.519,18 TL |
| 6 | 253,20 TL | 1.519,18 TL |
| 7 | 217,03 TL | 1.519,18 TL |
| 8 | 189,90 TL | 1.519,18 TL |
| 9 | 168,80 TL | 1.519,18 TL |
| 10 | 151,92 TL | 1.519,18 TL |
| 11 | 138,11 TL | 1.519,18 TL |
| 12 | 126,60 TL | 1.519,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.519,18 TL | 1.519,18 TL |
| 2 | 759,59 TL | 1.519,18 TL |
| 3 | 506,39 TL | 1.519,18 TL |
| 4 | 379,80 TL | 1.519,18 TL |
| 5 | 303,84 TL | 1.519,18 TL |
| 6 | 253,20 TL | 1.519,18 TL |
| 7 | 217,03 TL | 1.519,18 TL |
| 8 | 189,90 TL | 1.519,18 TL |
| 9 | 168,80 TL | 1.519,18 TL |
| 10 | 151,92 TL | 1.519,18 TL |
| 11 | 138,11 TL | 1.519,18 TL |
| 12 | 126,60 TL | 1.519,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.519,18 TL | 1.519,18 TL |
| 2 | 759,59 TL | 1.519,18 TL |
| 3 | 506,39 TL | 1.519,18 TL |
| 4 | 379,80 TL | 1.519,18 TL |
| 5 | 303,84 TL | 1.519,18 TL |
| 6 | 253,20 TL | 1.519,18 TL |
| 7 | 217,03 TL | 1.519,18 TL |
| 8 | 189,90 TL | 1.519,18 TL |
| 9 | 168,80 TL | 1.519,18 TL |
| 10 | 151,92 TL | 1.519,18 TL |
| 11 | 138,11 TL | 1.519,18 TL |
| 12 | 126,60 TL | 1.519,18 TL |





