| Marka | BELKIN |
| Protector type | Ekran berraklık koruma |
| Uyumlu markalar | Apple |
| Uyumluluk | iPhone 13 Pro Max |
| Maksimum ekran boyutu | 17 cm (6.68") |
| Koruma özellikleri | Antibakteriyel, Darbeye dayanıklı, Çizilmeye dayanıklı |
| Menşe ülkesi | Amerika Birleşik Devletleri |
| Ürün rengi | Transparan |
| Malzeme | Temperli cam |
| Köpüksüz uygulama | Evet |
| Uygulaması kolay | Evet |
| Parmak izi dayanımlı | Evet |
| Genişlik | 74,5 mm |
| Kalınlık | 0,33 mm |
| Derinlik | 157,3 mm |
| Yükseklik | 0,3 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Temizleme bezi | Evet |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85177900 |
| Derinlik | 157,3 mm |
| Genişlik | 74,5 mm |
| Kalınlık | 0,33 mm |
| Köpüksüz uygulama | Evet |
| Koruma özellikleri | Antibakteriyel, Darbeye dayanıklı, Çizilmeye dayanıklı |
| Maksimum ekran boyutu | 17 cm (6.68") |
| Malzeme | Temperli cam |
| Marka | BELKIN |
| Menşe ülkesi | Amerika Birleşik Devletleri |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi dayanımlı | Evet |
| Protector type | Ekran berraklık koruma |
| Temizleme bezi | Evet |
| Ürün rengi | Transparan |
| Uygulaması kolay | Evet |
| Uyumlu markalar | Apple |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85177900 |
| Uyumluluk | iPhone 13 Pro Max |
| Yükseklik | 0,3 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.881,80 TL | 1.881,80 TL |
| 2 | 940,90 TL | 1.881,80 TL |
| 3 | 627,27 TL | 1.881,80 TL |
| 4 | 470,45 TL | 1.881,80 TL |
| 5 | 376,36 TL | 1.881,80 TL |
| 6 | 313,63 TL | 1.881,80 TL |
| 7 | 268,83 TL | 1.881,80 TL |
| 8 | 235,23 TL | 1.881,80 TL |
| 9 | 209,09 TL | 1.881,80 TL |
| 10 | 188,18 TL | 1.881,80 TL |
| 11 | 171,07 TL | 1.881,80 TL |
| 12 | 156,82 TL | 1.881,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.881,80 TL | 1.881,80 TL |
| 2 | 940,90 TL | 1.881,80 TL |
| 3 | 627,27 TL | 1.881,80 TL |
| 4 | 470,45 TL | 1.881,80 TL |
| 5 | 376,36 TL | 1.881,80 TL |
| 6 | 313,63 TL | 1.881,80 TL |
| 7 | 268,83 TL | 1.881,80 TL |
| 8 | 235,23 TL | 1.881,80 TL |
| 9 | 209,09 TL | 1.881,80 TL |
| 10 | 188,18 TL | 1.881,80 TL |
| 11 | 171,07 TL | 1.881,80 TL |
| 12 | 156,82 TL | 1.881,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.881,80 TL | 1.881,80 TL |
| 2 | 940,90 TL | 1.881,80 TL |
| 3 | 627,27 TL | 1.881,80 TL |
| 4 | 470,45 TL | 1.881,80 TL |
| 5 | 376,36 TL | 1.881,80 TL |
| 6 | 313,63 TL | 1.881,80 TL |
| 7 | 268,83 TL | 1.881,80 TL |
| 8 | 235,23 TL | 1.881,80 TL |
| 9 | 209,09 TL | 1.881,80 TL |
| 10 | 188,18 TL | 1.881,80 TL |
| 11 | 171,07 TL | 1.881,80 TL |
| 12 | 156,82 TL | 1.881,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.881,80 TL | 1.881,80 TL |
| 2 | 940,90 TL | 1.881,80 TL |
| 3 | 627,27 TL | 1.881,80 TL |
| 4 | 470,45 TL | 1.881,80 TL |
| 5 | 376,36 TL | 1.881,80 TL |
| 6 | 313,63 TL | 1.881,80 TL |
| 7 | 268,83 TL | 1.881,80 TL |
| 8 | 235,23 TL | 1.881,80 TL |
| 9 | 209,09 TL | 1.881,80 TL |
| 10 | 188,18 TL | 1.881,80 TL |
| 11 | 171,07 TL | 1.881,80 TL |
| 12 | 156,82 TL | 1.881,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.881,80 TL | 1.881,80 TL |
| 2 | 940,90 TL | 1.881,80 TL |
| 3 | 627,27 TL | 1.881,80 TL |
| 4 | 470,45 TL | 1.881,80 TL |
| 5 | 376,36 TL | 1.881,80 TL |
| 6 | 313,63 TL | 1.881,80 TL |
| 7 | 268,83 TL | 1.881,80 TL |
| 8 | 235,23 TL | 1.881,80 TL |
| 9 | 209,09 TL | 1.881,80 TL |
| 10 | 188,18 TL | 1.881,80 TL |
| 11 | 171,07 TL | 1.881,80 TL |
| 12 | 156,82 TL | 1.881,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.881,80 TL | 1.881,80 TL |
| 2 | 940,90 TL | 1.881,80 TL |
| 3 | 627,27 TL | 1.881,80 TL |
| 4 | 470,45 TL | 1.881,80 TL |
| 5 | 376,36 TL | 1.881,80 TL |
| 6 | 313,63 TL | 1.881,80 TL |
| 7 | 268,83 TL | 1.881,80 TL |
| 8 | 235,23 TL | 1.881,80 TL |
| 9 | 209,09 TL | 1.881,80 TL |
| 10 | 188,18 TL | 1.881,80 TL |
| 11 | 171,07 TL | 1.881,80 TL |
| 12 | 156,82 TL | 1.881,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.881,80 TL | 1.881,80 TL |
| 2 | 940,90 TL | 1.881,80 TL |
| 3 | 627,27 TL | 1.881,80 TL |
| 4 | 470,45 TL | 1.881,80 TL |
| 5 | 376,36 TL | 1.881,80 TL |
| 6 | 313,63 TL | 1.881,80 TL |
| 7 | 268,83 TL | 1.881,80 TL |
| 8 | 235,23 TL | 1.881,80 TL |
| 9 | 209,09 TL | 1.881,80 TL |
| 10 | 188,18 TL | 1.881,80 TL |
| 11 | 171,07 TL | 1.881,80 TL |
| 12 | 156,82 TL | 1.881,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.881,80 TL | 1.881,80 TL |
| 2 | 940,90 TL | 1.881,80 TL |
| 3 | 627,27 TL | 1.881,80 TL |
| 4 | 470,45 TL | 1.881,80 TL |
| 5 | 376,36 TL | 1.881,80 TL |
| 6 | 313,63 TL | 1.881,80 TL |
| 7 | 268,83 TL | 1.881,80 TL |
| 8 | 235,23 TL | 1.881,80 TL |
| 9 | 209,09 TL | 1.881,80 TL |
| 10 | 188,18 TL | 1.881,80 TL |
| 11 | 171,07 TL | 1.881,80 TL |
| 12 | 156,82 TL | 1.881,80 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.881,80 TL | 1.881,80 TL |
| 2 | 940,90 TL | 1.881,80 TL |
| 3 | 627,27 TL | 1.881,80 TL |
| 4 | 470,45 TL | 1.881,80 TL |
| 5 | 376,36 TL | 1.881,80 TL |
| 6 | 313,63 TL | 1.881,80 TL |
| 7 | 268,83 TL | 1.881,80 TL |
| 8 | 235,23 TL | 1.881,80 TL |
| 9 | 209,09 TL | 1.881,80 TL |
| 10 | 188,18 TL | 1.881,80 TL |
| 11 | 171,07 TL | 1.881,80 TL |
| 12 | 156,82 TL | 1.881,80 TL |





