| Marka | TARGUS |
| Maksimum ekran boyutu | 10.5 inch |
| Kılıf tipi | Klasör |
| Malzeme | Polikarbonat (PC), Termoplastik poliüretan |
| Ürünün ana rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | Apple |
| Gömme hoparlörler | Hayır |
| Duruş modu | Evet |
| Uyumluluk | iPad (8th/7th gen.) 10.2"iPad Air 10.5"iPad Pro 10.5" |
| Dahili pil | Hayır |
| Genişlik | 190 mm |
| Derinlik | 20 mm |
| Yükseklik | 260 mm |
| Ağırlık | 370 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
| Ağırlık | 370 g |
| Dahili pil | Hayır |
| Derinlik | 20 mm |
| Duruş modu | Evet |
| Genişlik | 190 mm |
| Gömme hoparlörler | Hayır |
| Kılıf tipi | Klasör |
| Maksimum ekran boyutu | 10.5 inch |
| Malzeme | Polikarbonat (PC), Termoplastik poliüretan |
| Marka | TARGUS |
| Ürünün ana rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | Apple |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
| Uyumluluk | iPad (8th/7th gen.) 10.2" iPad Air 10.5" iPad Pro 10.5" |
| Yükseklik | 260 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.345,88 TL | 2.345,88 TL |
| 2 | 1.172,94 TL | 2.345,88 TL |
| 3 | 781,96 TL | 2.345,88 TL |
| 4 | 586,47 TL | 2.345,88 TL |
| 5 | 469,18 TL | 2.345,88 TL |
| 6 | 390,98 TL | 2.345,88 TL |
| 7 | 335,13 TL | 2.345,88 TL |
| 8 | 293,24 TL | 2.345,88 TL |
| 9 | 260,65 TL | 2.345,88 TL |
| 10 | 234,59 TL | 2.345,88 TL |
| 11 | 213,26 TL | 2.345,88 TL |
| 12 | 195,49 TL | 2.345,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.345,88 TL | 2.345,88 TL |
| 2 | 1.172,94 TL | 2.345,88 TL |
| 3 | 781,96 TL | 2.345,88 TL |
| 4 | 586,47 TL | 2.345,88 TL |
| 5 | 469,18 TL | 2.345,88 TL |
| 6 | 390,98 TL | 2.345,88 TL |
| 7 | 335,13 TL | 2.345,88 TL |
| 8 | 293,24 TL | 2.345,88 TL |
| 9 | 260,65 TL | 2.345,88 TL |
| 10 | 234,59 TL | 2.345,88 TL |
| 11 | 213,26 TL | 2.345,88 TL |
| 12 | 195,49 TL | 2.345,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.345,88 TL | 2.345,88 TL |
| 2 | 1.172,94 TL | 2.345,88 TL |
| 3 | 781,96 TL | 2.345,88 TL |
| 4 | 586,47 TL | 2.345,88 TL |
| 5 | 469,18 TL | 2.345,88 TL |
| 6 | 390,98 TL | 2.345,88 TL |
| 7 | 335,13 TL | 2.345,88 TL |
| 8 | 293,24 TL | 2.345,88 TL |
| 9 | 260,65 TL | 2.345,88 TL |
| 10 | 234,59 TL | 2.345,88 TL |
| 11 | 213,26 TL | 2.345,88 TL |
| 12 | 195,49 TL | 2.345,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.345,88 TL | 2.345,88 TL |
| 2 | 1.172,94 TL | 2.345,88 TL |
| 3 | 781,96 TL | 2.345,88 TL |
| 4 | 586,47 TL | 2.345,88 TL |
| 5 | 469,18 TL | 2.345,88 TL |
| 6 | 390,98 TL | 2.345,88 TL |
| 7 | 335,13 TL | 2.345,88 TL |
| 8 | 293,24 TL | 2.345,88 TL |
| 9 | 260,65 TL | 2.345,88 TL |
| 10 | 234,59 TL | 2.345,88 TL |
| 11 | 213,26 TL | 2.345,88 TL |
| 12 | 195,49 TL | 2.345,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.345,88 TL | 2.345,88 TL |
| 2 | 1.172,94 TL | 2.345,88 TL |
| 3 | 781,96 TL | 2.345,88 TL |
| 4 | 586,47 TL | 2.345,88 TL |
| 5 | 469,18 TL | 2.345,88 TL |
| 6 | 390,98 TL | 2.345,88 TL |
| 7 | 335,13 TL | 2.345,88 TL |
| 8 | 293,24 TL | 2.345,88 TL |
| 9 | 260,65 TL | 2.345,88 TL |
| 10 | 234,59 TL | 2.345,88 TL |
| 11 | 213,26 TL | 2.345,88 TL |
| 12 | 195,49 TL | 2.345,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.345,88 TL | 2.345,88 TL |
| 2 | 1.172,94 TL | 2.345,88 TL |
| 3 | 781,96 TL | 2.345,88 TL |
| 4 | 586,47 TL | 2.345,88 TL |
| 5 | 469,18 TL | 2.345,88 TL |
| 6 | 390,98 TL | 2.345,88 TL |
| 7 | 335,13 TL | 2.345,88 TL |
| 8 | 293,24 TL | 2.345,88 TL |
| 9 | 260,65 TL | 2.345,88 TL |
| 10 | 234,59 TL | 2.345,88 TL |
| 11 | 213,26 TL | 2.345,88 TL |
| 12 | 195,49 TL | 2.345,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.345,88 TL | 2.345,88 TL |
| 2 | 1.172,94 TL | 2.345,88 TL |
| 3 | 781,96 TL | 2.345,88 TL |
| 4 | 586,47 TL | 2.345,88 TL |
| 5 | 469,18 TL | 2.345,88 TL |
| 6 | 390,98 TL | 2.345,88 TL |
| 7 | 335,13 TL | 2.345,88 TL |
| 8 | 293,24 TL | 2.345,88 TL |
| 9 | 260,65 TL | 2.345,88 TL |
| 10 | 234,59 TL | 2.345,88 TL |
| 11 | 213,26 TL | 2.345,88 TL |
| 12 | 195,49 TL | 2.345,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.345,88 TL | 2.345,88 TL |
| 2 | 1.172,94 TL | 2.345,88 TL |
| 3 | 781,96 TL | 2.345,88 TL |
| 4 | 586,47 TL | 2.345,88 TL |
| 5 | 469,18 TL | 2.345,88 TL |
| 6 | 390,98 TL | 2.345,88 TL |
| 7 | 335,13 TL | 2.345,88 TL |
| 8 | 293,24 TL | 2.345,88 TL |
| 9 | 260,65 TL | 2.345,88 TL |
| 10 | 234,59 TL | 2.345,88 TL |
| 11 | 213,26 TL | 2.345,88 TL |
| 12 | 195,49 TL | 2.345,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.345,88 TL | 2.345,88 TL |
| 2 | 1.172,94 TL | 2.345,88 TL |
| 3 | 781,96 TL | 2.345,88 TL |
| 4 | 586,47 TL | 2.345,88 TL |
| 5 | 469,18 TL | 2.345,88 TL |
| 6 | 390,98 TL | 2.345,88 TL |
| 7 | 335,13 TL | 2.345,88 TL |
| 8 | 293,24 TL | 2.345,88 TL |
| 9 | 260,65 TL | 2.345,88 TL |
| 10 | 234,59 TL | 2.345,88 TL |
| 11 | 213,26 TL | 2.345,88 TL |
| 12 | 195,49 TL | 2.345,88 TL |













