| Marka | TARGUS |
| Maksimum ekran boyutu | 10.5 inch |
| Kılıf tipi | Klasör |
| Malzeme | Poliüretan, Termoplastik poliüretan |
| Ürünün ana rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | Apple |
| Gömme hoparlörler | Hayır |
| Duruş modu | Evet |
| Uyumluluk | iPad (7th gen.) 10.2iPad Air 10.5iPad Pro 10.5 |
| Kapama türü | Kayışlı kapama |
| Dahili pil | Hayır |
| Genişlik | 10 mm |
| Derinlik | 183 mm |
| Yükseklik | 255 mm |
| Ağırlık | 380 g |
| Ambalaj genişliği | 25 mm |
| Ambalaj derinliği | 190 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 291 mm |
| Paket ağırlığı | 450 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
| Nakliye kartonu genişliği | 13 cm |
| Nakliye kartonu uzunluğu | 20,1 cm |
| Nakliye kartonu yüksekliği | 30,5 cm |
| Nakliye kartonu başına miktar | 5 adet |
| Ana karton genişliği | 287,9 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 420 mm |
| Ana karton uzunluğu | 335 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 10 kg |
| Mastır karton başına miktar | 20 adet |
| Nakliye kartonu net ağırlığı | 2,35 kg |
| Palet başına miktar | 720 adet |
| Açıklama Diğer | Ofismlz |
| Açıklama Diğer | Ofismlz |
| Ağırlık | 380 g |
| Ambalaj derinliği | 190 mm |
| Ambalaj genişliği | 25 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 291 mm |
| Ana karton genişliği | 287,9 mm |
| Ana karton uzunluğu | 335 mm |
| Dahili pil | Hayır |
| Derinlik | 183 mm |
| Duruş modu | Evet |
| Genişlik | 10 mm |
| Gömme hoparlörler | Hayır |
| Kapama türü | Kayışlı kapama |
| Kılıf tipi | Klasör |
| Maksimum ekran boyutu | 10.5 inch |
| Malzeme | Poliüretan, Termoplastik poliüretan |
| Marka | TARGUS |
| Mastır karton ağırlığı | 10 kg |
| Mastır karton başına miktar | 20 adet |
| Mastır karton uzunluğu | 420 mm |
| Nakliye kartonu başına miktar | 5 adet |
| Nakliye kartonu genişliği | 13 cm |
| Nakliye kartonu net ağırlığı | 2,35 kg |
| Nakliye kartonu uzunluğu | 20,1 cm |
| Nakliye kartonu yüksekliği | 30,5 cm |
| Paket ağırlığı | 450 g |
| Palet başına miktar | 720 adet |
| Ürünün ana rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | Apple |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
| Uyumluluk | iPad (7th gen.) 10.2 iPad Air 10.5 iPad Pro 10.5 |
| Yükseklik | 255 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.901,63 TL | 2.901,63 TL |
| 2 | 1.450,81 TL | 2.901,63 TL |
| 3 | 967,21 TL | 2.901,63 TL |
| 4 | 725,41 TL | 2.901,63 TL |
| 5 | 580,33 TL | 2.901,63 TL |
| 6 | 483,60 TL | 2.901,63 TL |
| 7 | 414,52 TL | 2.901,63 TL |
| 8 | 362,70 TL | 2.901,63 TL |
| 9 | 322,40 TL | 2.901,63 TL |
| 10 | 290,16 TL | 2.901,63 TL |
| 11 | 263,78 TL | 2.901,63 TL |
| 12 | 241,80 TL | 2.901,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.901,63 TL | 2.901,63 TL |
| 2 | 1.450,81 TL | 2.901,63 TL |
| 3 | 967,21 TL | 2.901,63 TL |
| 4 | 725,41 TL | 2.901,63 TL |
| 5 | 580,33 TL | 2.901,63 TL |
| 6 | 483,60 TL | 2.901,63 TL |
| 7 | 414,52 TL | 2.901,63 TL |
| 8 | 362,70 TL | 2.901,63 TL |
| 9 | 322,40 TL | 2.901,63 TL |
| 10 | 290,16 TL | 2.901,63 TL |
| 11 | 263,78 TL | 2.901,63 TL |
| 12 | 241,80 TL | 2.901,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.901,63 TL | 2.901,63 TL |
| 2 | 1.450,81 TL | 2.901,63 TL |
| 3 | 967,21 TL | 2.901,63 TL |
| 4 | 725,41 TL | 2.901,63 TL |
| 5 | 580,33 TL | 2.901,63 TL |
| 6 | 483,60 TL | 2.901,63 TL |
| 7 | 414,52 TL | 2.901,63 TL |
| 8 | 362,70 TL | 2.901,63 TL |
| 9 | 322,40 TL | 2.901,63 TL |
| 10 | 290,16 TL | 2.901,63 TL |
| 11 | 263,78 TL | 2.901,63 TL |
| 12 | 241,80 TL | 2.901,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.901,63 TL | 2.901,63 TL |
| 2 | 1.450,81 TL | 2.901,63 TL |
| 3 | 967,21 TL | 2.901,63 TL |
| 4 | 725,41 TL | 2.901,63 TL |
| 5 | 580,33 TL | 2.901,63 TL |
| 6 | 483,60 TL | 2.901,63 TL |
| 7 | 414,52 TL | 2.901,63 TL |
| 8 | 362,70 TL | 2.901,63 TL |
| 9 | 322,40 TL | 2.901,63 TL |
| 10 | 290,16 TL | 2.901,63 TL |
| 11 | 263,78 TL | 2.901,63 TL |
| 12 | 241,80 TL | 2.901,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.901,63 TL | 2.901,63 TL |
| 2 | 1.450,81 TL | 2.901,63 TL |
| 3 | 967,21 TL | 2.901,63 TL |
| 4 | 725,41 TL | 2.901,63 TL |
| 5 | 580,33 TL | 2.901,63 TL |
| 6 | 483,60 TL | 2.901,63 TL |
| 7 | 414,52 TL | 2.901,63 TL |
| 8 | 362,70 TL | 2.901,63 TL |
| 9 | 322,40 TL | 2.901,63 TL |
| 10 | 290,16 TL | 2.901,63 TL |
| 11 | 263,78 TL | 2.901,63 TL |
| 12 | 241,80 TL | 2.901,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.901,63 TL | 2.901,63 TL |
| 2 | 1.450,81 TL | 2.901,63 TL |
| 3 | 967,21 TL | 2.901,63 TL |
| 4 | 725,41 TL | 2.901,63 TL |
| 5 | 580,33 TL | 2.901,63 TL |
| 6 | 483,60 TL | 2.901,63 TL |
| 7 | 414,52 TL | 2.901,63 TL |
| 8 | 362,70 TL | 2.901,63 TL |
| 9 | 322,40 TL | 2.901,63 TL |
| 10 | 290,16 TL | 2.901,63 TL |
| 11 | 263,78 TL | 2.901,63 TL |
| 12 | 241,80 TL | 2.901,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.901,63 TL | 2.901,63 TL |
| 2 | 1.450,81 TL | 2.901,63 TL |
| 3 | 967,21 TL | 2.901,63 TL |
| 4 | 725,41 TL | 2.901,63 TL |
| 5 | 580,33 TL | 2.901,63 TL |
| 6 | 483,60 TL | 2.901,63 TL |
| 7 | 414,52 TL | 2.901,63 TL |
| 8 | 362,70 TL | 2.901,63 TL |
| 9 | 322,40 TL | 2.901,63 TL |
| 10 | 290,16 TL | 2.901,63 TL |
| 11 | 263,78 TL | 2.901,63 TL |
| 12 | 241,80 TL | 2.901,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.901,63 TL | 2.901,63 TL |
| 2 | 1.450,81 TL | 2.901,63 TL |
| 3 | 967,21 TL | 2.901,63 TL |
| 4 | 725,41 TL | 2.901,63 TL |
| 5 | 580,33 TL | 2.901,63 TL |
| 6 | 483,60 TL | 2.901,63 TL |
| 7 | 414,52 TL | 2.901,63 TL |
| 8 | 362,70 TL | 2.901,63 TL |
| 9 | 322,40 TL | 2.901,63 TL |
| 10 | 290,16 TL | 2.901,63 TL |
| 11 | 263,78 TL | 2.901,63 TL |
| 12 | 241,80 TL | 2.901,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.901,63 TL | 2.901,63 TL |
| 2 | 1.450,81 TL | 2.901,63 TL |
| 3 | 967,21 TL | 2.901,63 TL |
| 4 | 725,41 TL | 2.901,63 TL |
| 5 | 580,33 TL | 2.901,63 TL |
| 6 | 483,60 TL | 2.901,63 TL |
| 7 | 414,52 TL | 2.901,63 TL |
| 8 | 362,70 TL | 2.901,63 TL |
| 9 | 322,40 TL | 2.901,63 TL |
| 10 | 290,16 TL | 2.901,63 TL |
| 11 | 263,78 TL | 2.901,63 TL |
| 12 | 241,80 TL | 2.901,63 TL |













