| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 212 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet Enterprise M554, M555, M578 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 0 Sayfa |
| Renkli toner sayfası verimi | 4500 Sayfa |
| Renkli toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 95% |
| Genişlik | 55 mm |
| Derinlik | 78 mm |
| Yükseklik | 289 mm |
| Ağırlık | 860 g |
| Ambalaj genişliği | 395 mm |
| Ambalaj derinliği | 147 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 161 mm |
| Paket ağırlığı | 1,16 kg |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 6,3 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 24 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Katman başına karton sayısı | 20 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 16 adet |
| Paletteki karton sayısı | 140 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 7 adet |
| Palet başına miktar | 96 adet |
| Euro pallet sayısı | 96 adet |
| Palet ağırlığı | 132 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 132 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194441428865 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1198 x 997 x 1271 mm |
| Aplet ağırlığı | 182,3 kg (402 lbs) |
| Palet boyutu (EU) | 1198 x 800 x 1115 mm |
| Ağırlık | 860 g |
| Ambalaj derinliği | 147 mm |
| Ambalaj genişliği | 395 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 161 mm |
| Aplet ağırlığı | 182,3 kg (402 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 95% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 78 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 132 kg |
| Euro pallet sayısı | 96 adet |
| Genişlik | 55 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194441428865 |
| Katman başına karton sayısı | 20 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 24 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Paket ağırlığı | 1,16 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 132 kg |
| Palet başına miktar | 96 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1198 x 997 x 1271 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1198 x 800 x 1115 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 16 adet |
| Paletteki karton sayısı | 140 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 7 adet |
| Renkli toner kartuşu miktarı | 1 |
| Renkli toner sayfası verimi | 4500 Sayfa |
| Siyah toner sayfası verimi | 0 Sayfa |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 6,3 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 212 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet Enterprise M554, M555, M578 |
| Yükseklik | 289 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.072,74 TL | 23.072,74 TL |
| 2 | 11.536,37 TL | 23.072,74 TL |
| 3 | 7.690,91 TL | 23.072,74 TL |
| 4 | 5.768,19 TL | 23.072,74 TL |
| 5 | 4.614,55 TL | 23.072,74 TL |
| 6 | 3.845,46 TL | 23.072,74 TL |
| 7 | 3.296,11 TL | 23.072,74 TL |
| 8 | 2.884,09 TL | 23.072,74 TL |
| 9 | 2.563,64 TL | 23.072,74 TL |
| 10 | 2.307,27 TL | 23.072,74 TL |
| 11 | 2.097,52 TL | 23.072,74 TL |
| 12 | 1.922,73 TL | 23.072,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.072,74 TL | 23.072,74 TL |
| 2 | 11.536,37 TL | 23.072,74 TL |
| 3 | 7.690,91 TL | 23.072,74 TL |
| 4 | 5.768,19 TL | 23.072,74 TL |
| 5 | 4.614,55 TL | 23.072,74 TL |
| 6 | 3.845,46 TL | 23.072,74 TL |
| 7 | 3.296,11 TL | 23.072,74 TL |
| 8 | 2.884,09 TL | 23.072,74 TL |
| 9 | 2.563,64 TL | 23.072,74 TL |
| 10 | 2.307,27 TL | 23.072,74 TL |
| 11 | 2.097,52 TL | 23.072,74 TL |
| 12 | 1.922,73 TL | 23.072,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.072,74 TL | 23.072,74 TL |
| 2 | 11.536,37 TL | 23.072,74 TL |
| 3 | 7.690,91 TL | 23.072,74 TL |
| 4 | 5.768,19 TL | 23.072,74 TL |
| 5 | 4.614,55 TL | 23.072,74 TL |
| 6 | 3.845,46 TL | 23.072,74 TL |
| 7 | 3.296,11 TL | 23.072,74 TL |
| 8 | 2.884,09 TL | 23.072,74 TL |
| 9 | 2.563,64 TL | 23.072,74 TL |
| 10 | 2.307,27 TL | 23.072,74 TL |
| 11 | 2.097,52 TL | 23.072,74 TL |
| 12 | 1.922,73 TL | 23.072,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.072,74 TL | 23.072,74 TL |
| 2 | 11.536,37 TL | 23.072,74 TL |
| 3 | 7.690,91 TL | 23.072,74 TL |
| 4 | 5.768,19 TL | 23.072,74 TL |
| 5 | 4.614,55 TL | 23.072,74 TL |
| 6 | 3.845,46 TL | 23.072,74 TL |
| 7 | 3.296,11 TL | 23.072,74 TL |
| 8 | 2.884,09 TL | 23.072,74 TL |
| 9 | 2.563,64 TL | 23.072,74 TL |
| 10 | 2.307,27 TL | 23.072,74 TL |
| 11 | 2.097,52 TL | 23.072,74 TL |
| 12 | 1.922,73 TL | 23.072,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.072,74 TL | 23.072,74 TL |
| 2 | 11.536,37 TL | 23.072,74 TL |
| 3 | 7.690,91 TL | 23.072,74 TL |
| 4 | 5.768,19 TL | 23.072,74 TL |
| 5 | 4.614,55 TL | 23.072,74 TL |
| 6 | 3.845,46 TL | 23.072,74 TL |
| 7 | 3.296,11 TL | 23.072,74 TL |
| 8 | 2.884,09 TL | 23.072,74 TL |
| 9 | 2.563,64 TL | 23.072,74 TL |
| 10 | 2.307,27 TL | 23.072,74 TL |
| 11 | 2.097,52 TL | 23.072,74 TL |
| 12 | 1.922,73 TL | 23.072,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.072,74 TL | 23.072,74 TL |
| 2 | 11.536,37 TL | 23.072,74 TL |
| 3 | 7.690,91 TL | 23.072,74 TL |
| 4 | 5.768,19 TL | 23.072,74 TL |
| 5 | 4.614,55 TL | 23.072,74 TL |
| 6 | 3.845,46 TL | 23.072,74 TL |
| 7 | 3.296,11 TL | 23.072,74 TL |
| 8 | 2.884,09 TL | 23.072,74 TL |
| 9 | 2.563,64 TL | 23.072,74 TL |
| 10 | 2.307,27 TL | 23.072,74 TL |
| 11 | 2.097,52 TL | 23.072,74 TL |
| 12 | 1.922,73 TL | 23.072,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.072,74 TL | 23.072,74 TL |
| 2 | 11.536,37 TL | 23.072,74 TL |
| 3 | 7.690,91 TL | 23.072,74 TL |
| 4 | 5.768,19 TL | 23.072,74 TL |
| 5 | 4.614,55 TL | 23.072,74 TL |
| 6 | 3.845,46 TL | 23.072,74 TL |
| 7 | 3.296,11 TL | 23.072,74 TL |
| 8 | 2.884,09 TL | 23.072,74 TL |
| 9 | 2.563,64 TL | 23.072,74 TL |
| 10 | 2.307,27 TL | 23.072,74 TL |
| 11 | 2.097,52 TL | 23.072,74 TL |
| 12 | 1.922,73 TL | 23.072,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.072,74 TL | 23.072,74 TL |
| 2 | 11.536,37 TL | 23.072,74 TL |
| 3 | 7.690,91 TL | 23.072,74 TL |
| 4 | 5.768,19 TL | 23.072,74 TL |
| 5 | 4.614,55 TL | 23.072,74 TL |
| 6 | 3.845,46 TL | 23.072,74 TL |
| 7 | 3.296,11 TL | 23.072,74 TL |
| 8 | 2.884,09 TL | 23.072,74 TL |
| 9 | 2.563,64 TL | 23.072,74 TL |
| 10 | 2.307,27 TL | 23.072,74 TL |
| 11 | 2.097,52 TL | 23.072,74 TL |
| 12 | 1.922,73 TL | 23.072,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.072,74 TL | 23.072,74 TL |
| 2 | 11.536,37 TL | 23.072,74 TL |
| 3 | 7.690,91 TL | 23.072,74 TL |
| 4 | 5.768,19 TL | 23.072,74 TL |
| 5 | 4.614,55 TL | 23.072,74 TL |
| 6 | 3.845,46 TL | 23.072,74 TL |
| 7 | 3.296,11 TL | 23.072,74 TL |
| 8 | 2.884,09 TL | 23.072,74 TL |
| 9 | 2.563,64 TL | 23.072,74 TL |
| 10 | 2.307,27 TL | 23.072,74 TL |
| 11 | 2.097,52 TL | 23.072,74 TL |
| 12 | 1.922,73 TL | 23.072,74 TL |





















