| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 117 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP Laser 150, 178, 179 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli toner sayfası verimi | 700 Sayfa |
| Renkli toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | W2071A |
| Menşe ülkesi | Çin |
| HP segmenti | Küçük ve orta ölçekli işletmeler |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 30 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 288 mm |
| Derinlik | 124 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Ağırlık | 430 g |
| Ambalaj genişliği | 387 mm |
| Ambalaj derinliği | 181 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 79 mm |
| Paket ağırlığı | 830 g |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 3,9 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 30 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Paletteki karton sayısı | 360 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 30 adet |
| Palet başına miktar | 360 adet |
| Palet genişliği | 117,3 cm |
| Palet uzunluğu | 73,6 cm |
| Palet yüksekliği | 2,37 m |
| Palet ağırlığı | 303 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193424172818 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1173 x 736 x 2372 mm |
| Aplet ağırlığı | 303,5 kg (669 lbs) |
| Ağırlık | 430 g |
| Ambalaj derinliği | 181 mm |
| Ambalaj genişliği | 387 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 79 mm |
| Aplet ağırlığı | 303,5 kg (669 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 124 mm |
| Genişlik | 288 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193424172818 |
| HP segmenti | Küçük ve orta ölçekli işletmeler |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 30 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | W2071A |
| Paket ağırlığı | 830 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 303 kg |
| Palet başına miktar | 360 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1173 x 736 x 2372 mm |
| Palet genişliği | 117,3 cm |
| Palet uzunluğu | 73,6 cm |
| Palet yüksekliği | 2,37 m |
| Paletteki karton sayısı | 360 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 30 adet |
| Renkli toner kartuşu miktarı | 1 |
| Renkli toner sayfası verimi | 700 Sayfa |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 3,9 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 117 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP Laser 150, 178, 179 |
| Yükseklik | 22 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.208,77 TL | 5.208,77 TL |
| 2 | 2.604,38 TL | 5.208,77 TL |
| 3 | 1.736,26 TL | 5.208,77 TL |
| 4 | 1.302,19 TL | 5.208,77 TL |
| 5 | 1.041,75 TL | 5.208,77 TL |
| 6 | 868,13 TL | 5.208,77 TL |
| 7 | 744,11 TL | 5.208,77 TL |
| 8 | 651,10 TL | 5.208,77 TL |
| 9 | 578,75 TL | 5.208,77 TL |
| 10 | 520,88 TL | 5.208,77 TL |
| 11 | 473,52 TL | 5.208,77 TL |
| 12 | 434,06 TL | 5.208,77 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.208,77 TL | 5.208,77 TL |
| 2 | 2.604,38 TL | 5.208,77 TL |
| 3 | 1.736,26 TL | 5.208,77 TL |
| 4 | 1.302,19 TL | 5.208,77 TL |
| 5 | 1.041,75 TL | 5.208,77 TL |
| 6 | 868,13 TL | 5.208,77 TL |
| 7 | 744,11 TL | 5.208,77 TL |
| 8 | 651,10 TL | 5.208,77 TL |
| 9 | 578,75 TL | 5.208,77 TL |
| 10 | 520,88 TL | 5.208,77 TL |
| 11 | 473,52 TL | 5.208,77 TL |
| 12 | 434,06 TL | 5.208,77 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.208,77 TL | 5.208,77 TL |
| 2 | 2.604,38 TL | 5.208,77 TL |
| 3 | 1.736,26 TL | 5.208,77 TL |
| 4 | 1.302,19 TL | 5.208,77 TL |
| 5 | 1.041,75 TL | 5.208,77 TL |
| 6 | 868,13 TL | 5.208,77 TL |
| 7 | 744,11 TL | 5.208,77 TL |
| 8 | 651,10 TL | 5.208,77 TL |
| 9 | 578,75 TL | 5.208,77 TL |
| 10 | 520,88 TL | 5.208,77 TL |
| 11 | 473,52 TL | 5.208,77 TL |
| 12 | 434,06 TL | 5.208,77 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.208,77 TL | 5.208,77 TL |
| 2 | 2.604,38 TL | 5.208,77 TL |
| 3 | 1.736,26 TL | 5.208,77 TL |
| 4 | 1.302,19 TL | 5.208,77 TL |
| 5 | 1.041,75 TL | 5.208,77 TL |
| 6 | 868,13 TL | 5.208,77 TL |
| 7 | 744,11 TL | 5.208,77 TL |
| 8 | 651,10 TL | 5.208,77 TL |
| 9 | 578,75 TL | 5.208,77 TL |
| 10 | 520,88 TL | 5.208,77 TL |
| 11 | 473,52 TL | 5.208,77 TL |
| 12 | 434,06 TL | 5.208,77 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.208,77 TL | 5.208,77 TL |
| 2 | 2.604,38 TL | 5.208,77 TL |
| 3 | 1.736,26 TL | 5.208,77 TL |
| 4 | 1.302,19 TL | 5.208,77 TL |
| 5 | 1.041,75 TL | 5.208,77 TL |
| 6 | 868,13 TL | 5.208,77 TL |
| 7 | 744,11 TL | 5.208,77 TL |
| 8 | 651,10 TL | 5.208,77 TL |
| 9 | 578,75 TL | 5.208,77 TL |
| 10 | 520,88 TL | 5.208,77 TL |
| 11 | 473,52 TL | 5.208,77 TL |
| 12 | 434,06 TL | 5.208,77 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.208,77 TL | 5.208,77 TL |
| 2 | 2.604,38 TL | 5.208,77 TL |
| 3 | 1.736,26 TL | 5.208,77 TL |
| 4 | 1.302,19 TL | 5.208,77 TL |
| 5 | 1.041,75 TL | 5.208,77 TL |
| 6 | 868,13 TL | 5.208,77 TL |
| 7 | 744,11 TL | 5.208,77 TL |
| 8 | 651,10 TL | 5.208,77 TL |
| 9 | 578,75 TL | 5.208,77 TL |
| 10 | 520,88 TL | 5.208,77 TL |
| 11 | 473,52 TL | 5.208,77 TL |
| 12 | 434,06 TL | 5.208,77 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.208,77 TL | 5.208,77 TL |
| 2 | 2.604,38 TL | 5.208,77 TL |
| 3 | 1.736,26 TL | 5.208,77 TL |
| 4 | 1.302,19 TL | 5.208,77 TL |
| 5 | 1.041,75 TL | 5.208,77 TL |
| 6 | 868,13 TL | 5.208,77 TL |
| 7 | 744,11 TL | 5.208,77 TL |
| 8 | 651,10 TL | 5.208,77 TL |
| 9 | 578,75 TL | 5.208,77 TL |
| 10 | 520,88 TL | 5.208,77 TL |
| 11 | 473,52 TL | 5.208,77 TL |
| 12 | 434,06 TL | 5.208,77 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.208,77 TL | 5.208,77 TL |
| 2 | 2.604,38 TL | 5.208,77 TL |
| 3 | 1.736,26 TL | 5.208,77 TL |
| 4 | 1.302,19 TL | 5.208,77 TL |
| 5 | 1.041,75 TL | 5.208,77 TL |
| 6 | 868,13 TL | 5.208,77 TL |
| 7 | 744,11 TL | 5.208,77 TL |
| 8 | 651,10 TL | 5.208,77 TL |
| 9 | 578,75 TL | 5.208,77 TL |
| 10 | 520,88 TL | 5.208,77 TL |
| 11 | 473,52 TL | 5.208,77 TL |
| 12 | 434,06 TL | 5.208,77 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.208,77 TL | 5.208,77 TL |
| 2 | 2.604,38 TL | 5.208,77 TL |
| 3 | 1.736,26 TL | 5.208,77 TL |
| 4 | 1.302,19 TL | 5.208,77 TL |
| 5 | 1.041,75 TL | 5.208,77 TL |
| 6 | 868,13 TL | 5.208,77 TL |
| 7 | 744,11 TL | 5.208,77 TL |
| 8 | 651,10 TL | 5.208,77 TL |
| 9 | 578,75 TL | 5.208,77 TL |
| 10 | 520,88 TL | 5.208,77 TL |
| 11 | 473,52 TL | 5.208,77 TL |
| 12 | 434,06 TL | 5.208,77 TL |





















