| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP LaserJet Tank MFP 1602a Printer, HP LaserJet Tank MFP 1602w Printer, HP LaserJet Tank MFP 1604w Printer, HP LaserJet Tank MFP 2602dn Printer, HP LaserJet Tank MFP 2602sdn Printer, HP LaserJet Tank MFP 2602sdw Printer, HP LaserJet Tank MFP 2603dn Printer, HP LaserJet Tank MFP 2603sdn Printer, HP LaserJet Tank MFP 2603sdw Printer, HP LaserJet Tank MFP 2604dn Printer, HP LaserJet Tank MFP 2604sdn Printer, HP LaserJet Tank MFP 2604sdw Printer, HP LaserJet Tank MFP 2605dsw Printer, HP LaserJet Tank MFP 2606dc Printer, HP LaserJet Tank MFP 2606dn Printer, HP LaserJet Tank MFP 2606dw Printer, HP LaserJet Tank MFP 2606dn Printer, HP LaserJet Tank MFP 2606dw Printer, HP LaserJet Tank MFP 2606sdn Printer, HP LaserJet Tank MFP 2606sdw Printer |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 2500 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | W1540A |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Menşe ülkesi | Vietnam |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 54 mm |
| Derinlik | 92 mm |
| Yükseklik | 150 mm |
| Ağırlık | 70 g |
| Ambalaj genişliği | 107 mm |
| Ambalaj derinliği | 60 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 173 mm |
| Paket ağırlığı | 120 g |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 0,7 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Mastır karton başına miktar | 12 adet |
| Katman başına karton sayısı | 156 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 120 adet |
| Paletteki karton sayısı | 936 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Palet başına miktar | 0 adet |
| Euro pallet sayısı | 600 adet |
| Palet ağırlığı | 90 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 90 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195697898297 |
| UNSPSC kodu | 44103116 |
| Kutu içeriği | Toner dolum seti; Geri dönüşüm kılavuzu; Kurulum kılavuzu; Garanti broşürü |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1155,7 x 988,1 x 1181,1 mm (45.5 x 38.9 x 46.5") |
| Aplet ağırlığı | 128,8 kg (284 lbs) |
| Palet boyutu (EU) | 1155 x 758 x 1014 mm |
| Ağırlık | 70 g |
| Ambalaj derinliği | 60 mm |
| Ambalaj genişliği | 107 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 173 mm |
| Aplet ağırlığı | 128,8 kg (284 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 92 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 90 kg |
| Euro pallet sayısı | 600 adet |
| Genişlik | 54 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195697898297 |
| Katman başına karton sayısı | 156 adet |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Kutu içeriği | Toner dolum seti; Geri dönüşüm kılavuzu; Kurulum kılavuzu; Garanti broşürü |
| Marka | HP |
| Mastır karton başına miktar | 12 adet |
| Menşe ülkesi | Vietnam |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | W1540A |
| Paket ağırlığı | 120 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 90 kg |
| Palet başına miktar | 0 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1155,7 x 988,1 x 1181,1 mm (45.5 x 38.9 x 46.5") |
| Palet boyutu (EU) | 1155 x 758 x 1014 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 120 adet |
| Paletteki karton sayısı | 936 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Siyah toner sayfası verimi | 2500 Sayfa |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 0,7 |
| UNSPSC kodu | 44103116 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP LaserJet Tank MFP 1602a Printer, HP LaserJet Tank MFP 1602w Printer, HP LaserJet Tank MFP 1604w Printer, HP LaserJet Tank MFP 2602dn Printer, HP LaserJet Tank MFP 2602sdn Printer, HP LaserJet Tank MFP 2602sdw Printer, HP LaserJet Tank MFP 2603dn Printe |
| Yükseklik | 150 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.090,11 TL | 1.090,11 TL |
| 2 | 545,06 TL | 1.090,11 TL |
| 3 | 363,37 TL | 1.090,11 TL |
| 4 | 272,53 TL | 1.090,11 TL |
| 5 | 218,02 TL | 1.090,11 TL |
| 6 | 181,69 TL | 1.090,11 TL |
| 7 | 155,73 TL | 1.090,11 TL |
| 8 | 136,26 TL | 1.090,11 TL |
| 9 | 121,12 TL | 1.090,11 TL |
| 10 | 109,01 TL | 1.090,11 TL |
| 11 | 99,10 TL | 1.090,11 TL |
| 12 | 90,84 TL | 1.090,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.090,11 TL | 1.090,11 TL |
| 2 | 545,06 TL | 1.090,11 TL |
| 3 | 363,37 TL | 1.090,11 TL |
| 4 | 272,53 TL | 1.090,11 TL |
| 5 | 218,02 TL | 1.090,11 TL |
| 6 | 181,69 TL | 1.090,11 TL |
| 7 | 155,73 TL | 1.090,11 TL |
| 8 | 136,26 TL | 1.090,11 TL |
| 9 | 121,12 TL | 1.090,11 TL |
| 10 | 109,01 TL | 1.090,11 TL |
| 11 | 99,10 TL | 1.090,11 TL |
| 12 | 90,84 TL | 1.090,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.090,11 TL | 1.090,11 TL |
| 2 | 545,06 TL | 1.090,11 TL |
| 3 | 363,37 TL | 1.090,11 TL |
| 4 | 272,53 TL | 1.090,11 TL |
| 5 | 218,02 TL | 1.090,11 TL |
| 6 | 181,69 TL | 1.090,11 TL |
| 7 | 155,73 TL | 1.090,11 TL |
| 8 | 136,26 TL | 1.090,11 TL |
| 9 | 121,12 TL | 1.090,11 TL |
| 10 | 109,01 TL | 1.090,11 TL |
| 11 | 99,10 TL | 1.090,11 TL |
| 12 | 90,84 TL | 1.090,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.090,11 TL | 1.090,11 TL |
| 2 | 545,06 TL | 1.090,11 TL |
| 3 | 363,37 TL | 1.090,11 TL |
| 4 | 272,53 TL | 1.090,11 TL |
| 5 | 218,02 TL | 1.090,11 TL |
| 6 | 181,69 TL | 1.090,11 TL |
| 7 | 155,73 TL | 1.090,11 TL |
| 8 | 136,26 TL | 1.090,11 TL |
| 9 | 121,12 TL | 1.090,11 TL |
| 10 | 109,01 TL | 1.090,11 TL |
| 11 | 99,10 TL | 1.090,11 TL |
| 12 | 90,84 TL | 1.090,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.090,11 TL | 1.090,11 TL |
| 2 | 545,06 TL | 1.090,11 TL |
| 3 | 363,37 TL | 1.090,11 TL |
| 4 | 272,53 TL | 1.090,11 TL |
| 5 | 218,02 TL | 1.090,11 TL |
| 6 | 181,69 TL | 1.090,11 TL |
| 7 | 155,73 TL | 1.090,11 TL |
| 8 | 136,26 TL | 1.090,11 TL |
| 9 | 121,12 TL | 1.090,11 TL |
| 10 | 109,01 TL | 1.090,11 TL |
| 11 | 99,10 TL | 1.090,11 TL |
| 12 | 90,84 TL | 1.090,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.090,11 TL | 1.090,11 TL |
| 2 | 545,06 TL | 1.090,11 TL |
| 3 | 363,37 TL | 1.090,11 TL |
| 4 | 272,53 TL | 1.090,11 TL |
| 5 | 218,02 TL | 1.090,11 TL |
| 6 | 181,69 TL | 1.090,11 TL |
| 7 | 155,73 TL | 1.090,11 TL |
| 8 | 136,26 TL | 1.090,11 TL |
| 9 | 121,12 TL | 1.090,11 TL |
| 10 | 109,01 TL | 1.090,11 TL |
| 11 | 99,10 TL | 1.090,11 TL |
| 12 | 90,84 TL | 1.090,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.090,11 TL | 1.090,11 TL |
| 2 | 545,06 TL | 1.090,11 TL |
| 3 | 363,37 TL | 1.090,11 TL |
| 4 | 272,53 TL | 1.090,11 TL |
| 5 | 218,02 TL | 1.090,11 TL |
| 6 | 181,69 TL | 1.090,11 TL |
| 7 | 155,73 TL | 1.090,11 TL |
| 8 | 136,26 TL | 1.090,11 TL |
| 9 | 121,12 TL | 1.090,11 TL |
| 10 | 109,01 TL | 1.090,11 TL |
| 11 | 99,10 TL | 1.090,11 TL |
| 12 | 90,84 TL | 1.090,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.090,11 TL | 1.090,11 TL |
| 2 | 545,06 TL | 1.090,11 TL |
| 3 | 363,37 TL | 1.090,11 TL |
| 4 | 272,53 TL | 1.090,11 TL |
| 5 | 218,02 TL | 1.090,11 TL |
| 6 | 181,69 TL | 1.090,11 TL |
| 7 | 155,73 TL | 1.090,11 TL |
| 8 | 136,26 TL | 1.090,11 TL |
| 9 | 121,12 TL | 1.090,11 TL |
| 10 | 109,01 TL | 1.090,11 TL |
| 11 | 99,10 TL | 1.090,11 TL |
| 12 | 90,84 TL | 1.090,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.090,11 TL | 1.090,11 TL |
| 2 | 545,06 TL | 1.090,11 TL |
| 3 | 363,37 TL | 1.090,11 TL |
| 4 | 272,53 TL | 1.090,11 TL |
| 5 | 218,02 TL | 1.090,11 TL |
| 6 | 181,69 TL | 1.090,11 TL |
| 7 | 155,73 TL | 1.090,11 TL |
| 8 | 136,26 TL | 1.090,11 TL |
| 9 | 121,12 TL | 1.090,11 TL |
| 10 | 109,01 TL | 1.090,11 TL |
| 11 | 99,10 TL | 1.090,11 TL |
| 12 | 90,84 TL | 1.090,11 TL |





















