| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 3050 Sayfa |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Menşe ülkesi | Çin, Japonya |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 362 mm |
| Derinlik | 102 mm |
| Yükseklik | 198 mm |
| Ağırlık | 720 g |
| Ambalaj genişliği | 362 mm |
| Ambalaj derinliği | 102 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 198 mm |
| Paket ağırlığı | 1,07 kg |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 5,6 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Palet başına miktar | 105 adet |
| Palet ağırlığı | 165 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 133 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850663406 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | 1 toner; Geri dönüşüm kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1098 x 942 x 1134 mm |
| Aplet ağırlığı | 164,7 kg (363 lbs) |
| Palet boyutu (EU) | 1100 x 740 x 1139 mm |
| Ağırlık | 720 g |
| Ambalaj derinliği | 102 mm |
| Ambalaj genişliği | 362 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 198 mm |
| Aplet ağırlığı | 164,7 kg (363 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 102 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 133 kg |
| Genişlik | 362 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850663406 |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Kutu içeriği | 1 toner; Geri dönüşüm kılavuzu |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin, Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Paket ağırlığı | 1,07 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 165 kg |
| Palet başına miktar | 105 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1098 x 942 x 1134 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1100 x 740 x 1139 mm |
| Siyah toner sayfası verimi | 3050 Sayfa |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 5,6 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Yükseklik | 198 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.328,19 TL | 11.328,19 TL |
| 2 | 5.664,10 TL | 11.328,19 TL |
| 3 | 3.776,06 TL | 11.328,19 TL |
| 4 | 2.832,05 TL | 11.328,19 TL |
| 5 | 2.265,64 TL | 11.328,19 TL |
| 6 | 1.888,03 TL | 11.328,19 TL |
| 7 | 1.618,31 TL | 11.328,19 TL |
| 8 | 1.416,02 TL | 11.328,19 TL |
| 9 | 1.258,69 TL | 11.328,19 TL |
| 10 | 1.132,82 TL | 11.328,19 TL |
| 11 | 1.029,84 TL | 11.328,19 TL |
| 12 | 944,02 TL | 11.328,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.328,19 TL | 11.328,19 TL |
| 2 | 5.664,10 TL | 11.328,19 TL |
| 3 | 3.776,06 TL | 11.328,19 TL |
| 4 | 2.832,05 TL | 11.328,19 TL |
| 5 | 2.265,64 TL | 11.328,19 TL |
| 6 | 1.888,03 TL | 11.328,19 TL |
| 7 | 1.618,31 TL | 11.328,19 TL |
| 8 | 1.416,02 TL | 11.328,19 TL |
| 9 | 1.258,69 TL | 11.328,19 TL |
| 10 | 1.132,82 TL | 11.328,19 TL |
| 11 | 1.029,84 TL | 11.328,19 TL |
| 12 | 944,02 TL | 11.328,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.328,19 TL | 11.328,19 TL |
| 2 | 5.664,10 TL | 11.328,19 TL |
| 3 | 3.776,06 TL | 11.328,19 TL |
| 4 | 2.832,05 TL | 11.328,19 TL |
| 5 | 2.265,64 TL | 11.328,19 TL |
| 6 | 1.888,03 TL | 11.328,19 TL |
| 7 | 1.618,31 TL | 11.328,19 TL |
| 8 | 1.416,02 TL | 11.328,19 TL |
| 9 | 1.258,69 TL | 11.328,19 TL |
| 10 | 1.132,82 TL | 11.328,19 TL |
| 11 | 1.029,84 TL | 11.328,19 TL |
| 12 | 944,02 TL | 11.328,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.328,19 TL | 11.328,19 TL |
| 2 | 5.664,10 TL | 11.328,19 TL |
| 3 | 3.776,06 TL | 11.328,19 TL |
| 4 | 2.832,05 TL | 11.328,19 TL |
| 5 | 2.265,64 TL | 11.328,19 TL |
| 6 | 1.888,03 TL | 11.328,19 TL |
| 7 | 1.618,31 TL | 11.328,19 TL |
| 8 | 1.416,02 TL | 11.328,19 TL |
| 9 | 1.258,69 TL | 11.328,19 TL |
| 10 | 1.132,82 TL | 11.328,19 TL |
| 11 | 1.029,84 TL | 11.328,19 TL |
| 12 | 944,02 TL | 11.328,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.328,19 TL | 11.328,19 TL |
| 2 | 5.664,10 TL | 11.328,19 TL |
| 3 | 3.776,06 TL | 11.328,19 TL |
| 4 | 2.832,05 TL | 11.328,19 TL |
| 5 | 2.265,64 TL | 11.328,19 TL |
| 6 | 1.888,03 TL | 11.328,19 TL |
| 7 | 1.618,31 TL | 11.328,19 TL |
| 8 | 1.416,02 TL | 11.328,19 TL |
| 9 | 1.258,69 TL | 11.328,19 TL |
| 10 | 1.132,82 TL | 11.328,19 TL |
| 11 | 1.029,84 TL | 11.328,19 TL |
| 12 | 944,02 TL | 11.328,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.328,19 TL | 11.328,19 TL |
| 2 | 5.664,10 TL | 11.328,19 TL |
| 3 | 3.776,06 TL | 11.328,19 TL |
| 4 | 2.832,05 TL | 11.328,19 TL |
| 5 | 2.265,64 TL | 11.328,19 TL |
| 6 | 1.888,03 TL | 11.328,19 TL |
| 7 | 1.618,31 TL | 11.328,19 TL |
| 8 | 1.416,02 TL | 11.328,19 TL |
| 9 | 1.258,69 TL | 11.328,19 TL |
| 10 | 1.132,82 TL | 11.328,19 TL |
| 11 | 1.029,84 TL | 11.328,19 TL |
| 12 | 944,02 TL | 11.328,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.328,19 TL | 11.328,19 TL |
| 2 | 5.664,10 TL | 11.328,19 TL |
| 3 | 3.776,06 TL | 11.328,19 TL |
| 4 | 2.832,05 TL | 11.328,19 TL |
| 5 | 2.265,64 TL | 11.328,19 TL |
| 6 | 1.888,03 TL | 11.328,19 TL |
| 7 | 1.618,31 TL | 11.328,19 TL |
| 8 | 1.416,02 TL | 11.328,19 TL |
| 9 | 1.258,69 TL | 11.328,19 TL |
| 10 | 1.132,82 TL | 11.328,19 TL |
| 11 | 1.029,84 TL | 11.328,19 TL |
| 12 | 944,02 TL | 11.328,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.328,19 TL | 11.328,19 TL |
| 2 | 5.664,10 TL | 11.328,19 TL |
| 3 | 3.776,06 TL | 11.328,19 TL |
| 4 | 2.832,05 TL | 11.328,19 TL |
| 5 | 2.265,64 TL | 11.328,19 TL |
| 6 | 1.888,03 TL | 11.328,19 TL |
| 7 | 1.618,31 TL | 11.328,19 TL |
| 8 | 1.416,02 TL | 11.328,19 TL |
| 9 | 1.258,69 TL | 11.328,19 TL |
| 10 | 1.132,82 TL | 11.328,19 TL |
| 11 | 1.029,84 TL | 11.328,19 TL |
| 12 | 944,02 TL | 11.328,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.328,19 TL | 11.328,19 TL |
| 2 | 5.664,10 TL | 11.328,19 TL |
| 3 | 3.776,06 TL | 11.328,19 TL |
| 4 | 2.832,05 TL | 11.328,19 TL |
| 5 | 2.265,64 TL | 11.328,19 TL |
| 6 | 1.888,03 TL | 11.328,19 TL |
| 7 | 1.618,31 TL | 11.328,19 TL |
| 8 | 1.416,02 TL | 11.328,19 TL |
| 9 | 1.258,69 TL | 11.328,19 TL |
| 10 | 1.132,82 TL | 11.328,19 TL |
| 11 | 1.029,84 TL | 11.328,19 TL |
| 12 | 944,02 TL | 11.328,19 TL |





















