| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 147 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet Enterprise Flow M636 HP LaserJet Enterprise M611, M612, M635, M636 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 10500 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Menşe ülkesi | Çin, Japonya |
| HP segmenti | İş |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Genişlik | 380 mm |
| Derinlik | 180 mm |
| Yükseklik | 270 mm |
| Ağırlık | 1,43 kg |
| Ambalaj genişliği | 380 mm |
| Ambalaj derinliği | 180 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 270 mm |
| Paket ağırlığı | 2,1 kg |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 9,9 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 16 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Katman başına karton sayısı | 15 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 12 adet |
| Paletteki karton sayısı | 60 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 adet |
| Palet başına miktar | 60 adet |
| Euro pallet sayısı | 36 adet |
| Palet ağırlığı | 147 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 114 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194441304671 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | HP 147A Siyah Orijinal LaserJet Toner; Geri dönüşüm kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1146 x 946 x 1224 mm |
| Aplet ağırlığı | 146,1 kg (322 lbs) |
| Palet boyutu (EU) | 1128 x 746 x 959 mm |
| Ağırlık | 1,43 kg |
| Ambalaj derinliği | 180 mm |
| Ambalaj genişliği | 380 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 270 mm |
| Aplet ağırlığı | 146,1 kg (322 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 180 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 114 kg |
| Euro pallet sayısı | 36 adet |
| Genişlik | 380 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194441304671 |
| HP segmenti | İş |
| Katman başına karton sayısı | 15 adet |
| Kutu içeriği | HP 147A Siyah Orijinal LaserJet Toner; Geri dönüşüm kılavuzu |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 16 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin, Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Paket ağırlığı | 2,1 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 147 kg |
| Palet başına miktar | 60 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1146 x 946 x 1224 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1128 x 746 x 959 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 12 adet |
| Paletteki karton sayısı | 60 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 adet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Siyah toner sayfası verimi | 10500 Sayfa |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 9,9 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 147 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet Enterprise Flow M636 HP LaserJet Enterprise M611, M612, M635, M636 |
| Yükseklik | 270 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 22.209,44 TL | 22.209,44 TL |
| 2 | 11.104,72 TL | 22.209,44 TL |
| 3 | 7.403,15 TL | 22.209,44 TL |
| 4 | 5.552,36 TL | 22.209,44 TL |
| 5 | 4.441,89 TL | 22.209,44 TL |
| 6 | 3.701,57 TL | 22.209,44 TL |
| 7 | 3.172,78 TL | 22.209,44 TL |
| 8 | 2.776,18 TL | 22.209,44 TL |
| 9 | 2.467,72 TL | 22.209,44 TL |
| 10 | 2.220,94 TL | 22.209,44 TL |
| 11 | 2.019,04 TL | 22.209,44 TL |
| 12 | 1.850,79 TL | 22.209,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 22.209,44 TL | 22.209,44 TL |
| 2 | 11.104,72 TL | 22.209,44 TL |
| 3 | 7.403,15 TL | 22.209,44 TL |
| 4 | 5.552,36 TL | 22.209,44 TL |
| 5 | 4.441,89 TL | 22.209,44 TL |
| 6 | 3.701,57 TL | 22.209,44 TL |
| 7 | 3.172,78 TL | 22.209,44 TL |
| 8 | 2.776,18 TL | 22.209,44 TL |
| 9 | 2.467,72 TL | 22.209,44 TL |
| 10 | 2.220,94 TL | 22.209,44 TL |
| 11 | 2.019,04 TL | 22.209,44 TL |
| 12 | 1.850,79 TL | 22.209,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 22.209,44 TL | 22.209,44 TL |
| 2 | 11.104,72 TL | 22.209,44 TL |
| 3 | 7.403,15 TL | 22.209,44 TL |
| 4 | 5.552,36 TL | 22.209,44 TL |
| 5 | 4.441,89 TL | 22.209,44 TL |
| 6 | 3.701,57 TL | 22.209,44 TL |
| 7 | 3.172,78 TL | 22.209,44 TL |
| 8 | 2.776,18 TL | 22.209,44 TL |
| 9 | 2.467,72 TL | 22.209,44 TL |
| 10 | 2.220,94 TL | 22.209,44 TL |
| 11 | 2.019,04 TL | 22.209,44 TL |
| 12 | 1.850,79 TL | 22.209,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 22.209,44 TL | 22.209,44 TL |
| 2 | 11.104,72 TL | 22.209,44 TL |
| 3 | 7.403,15 TL | 22.209,44 TL |
| 4 | 5.552,36 TL | 22.209,44 TL |
| 5 | 4.441,89 TL | 22.209,44 TL |
| 6 | 3.701,57 TL | 22.209,44 TL |
| 7 | 3.172,78 TL | 22.209,44 TL |
| 8 | 2.776,18 TL | 22.209,44 TL |
| 9 | 2.467,72 TL | 22.209,44 TL |
| 10 | 2.220,94 TL | 22.209,44 TL |
| 11 | 2.019,04 TL | 22.209,44 TL |
| 12 | 1.850,79 TL | 22.209,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 22.209,44 TL | 22.209,44 TL |
| 2 | 11.104,72 TL | 22.209,44 TL |
| 3 | 7.403,15 TL | 22.209,44 TL |
| 4 | 5.552,36 TL | 22.209,44 TL |
| 5 | 4.441,89 TL | 22.209,44 TL |
| 6 | 3.701,57 TL | 22.209,44 TL |
| 7 | 3.172,78 TL | 22.209,44 TL |
| 8 | 2.776,18 TL | 22.209,44 TL |
| 9 | 2.467,72 TL | 22.209,44 TL |
| 10 | 2.220,94 TL | 22.209,44 TL |
| 11 | 2.019,04 TL | 22.209,44 TL |
| 12 | 1.850,79 TL | 22.209,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 22.209,44 TL | 22.209,44 TL |
| 2 | 11.104,72 TL | 22.209,44 TL |
| 3 | 7.403,15 TL | 22.209,44 TL |
| 4 | 5.552,36 TL | 22.209,44 TL |
| 5 | 4.441,89 TL | 22.209,44 TL |
| 6 | 3.701,57 TL | 22.209,44 TL |
| 7 | 3.172,78 TL | 22.209,44 TL |
| 8 | 2.776,18 TL | 22.209,44 TL |
| 9 | 2.467,72 TL | 22.209,44 TL |
| 10 | 2.220,94 TL | 22.209,44 TL |
| 11 | 2.019,04 TL | 22.209,44 TL |
| 12 | 1.850,79 TL | 22.209,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 22.209,44 TL | 22.209,44 TL |
| 2 | 11.104,72 TL | 22.209,44 TL |
| 3 | 7.403,15 TL | 22.209,44 TL |
| 4 | 5.552,36 TL | 22.209,44 TL |
| 5 | 4.441,89 TL | 22.209,44 TL |
| 6 | 3.701,57 TL | 22.209,44 TL |
| 7 | 3.172,78 TL | 22.209,44 TL |
| 8 | 2.776,18 TL | 22.209,44 TL |
| 9 | 2.467,72 TL | 22.209,44 TL |
| 10 | 2.220,94 TL | 22.209,44 TL |
| 11 | 2.019,04 TL | 22.209,44 TL |
| 12 | 1.850,79 TL | 22.209,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 22.209,44 TL | 22.209,44 TL |
| 2 | 11.104,72 TL | 22.209,44 TL |
| 3 | 7.403,15 TL | 22.209,44 TL |
| 4 | 5.552,36 TL | 22.209,44 TL |
| 5 | 4.441,89 TL | 22.209,44 TL |
| 6 | 3.701,57 TL | 22.209,44 TL |
| 7 | 3.172,78 TL | 22.209,44 TL |
| 8 | 2.776,18 TL | 22.209,44 TL |
| 9 | 2.467,72 TL | 22.209,44 TL |
| 10 | 2.220,94 TL | 22.209,44 TL |
| 11 | 2.019,04 TL | 22.209,44 TL |
| 12 | 1.850,79 TL | 22.209,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 22.209,44 TL | 22.209,44 TL |
| 2 | 11.104,72 TL | 22.209,44 TL |
| 3 | 7.403,15 TL | 22.209,44 TL |
| 4 | 5.552,36 TL | 22.209,44 TL |
| 5 | 4.441,89 TL | 22.209,44 TL |
| 6 | 3.701,57 TL | 22.209,44 TL |
| 7 | 3.172,78 TL | 22.209,44 TL |
| 8 | 2.776,18 TL | 22.209,44 TL |
| 9 | 2.467,72 TL | 22.209,44 TL |
| 10 | 2.220,94 TL | 22.209,44 TL |
| 11 | 2.019,04 TL | 22.209,44 TL |
| 12 | 1.850,79 TL | 22.209,44 TL |





















