| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 136 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet M211, M234, M236 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 1150 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | W1360A |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 0,19% |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 25 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Genişlik | 364 mm |
| Derinlik | 109 mm |
| Yükseklik | 136 mm |
| Ağırlık | 480 g |
| Ambalaj genişliği | 364 mm |
| Ambalaj derinliği | 109 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 136 mm |
| Paket ağırlığı | 740 g |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,5 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 40 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Katman başına karton sayısı | 27 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 21 adet |
| Paletteki karton sayısı | 216 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| Palet başına miktar | 216 adet |
| Euro pallet sayısı | 147 adet |
| Palet ağırlığı | 180 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 129 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850587290 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1098 x 999 x 1232 mm |
| Yığınlanabilir palet sayısı | 32 adet |
| Aplet ağırlığı | 180,1 kg (397 lbs) |
| Palet boyutu (EU) | 1098 x 777 x 1001 mm |
| Ağırlık | 480 g |
| Ambalaj derinliği | 109 mm |
| Ambalaj genişliği | 364 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 136 mm |
| Aplet ağırlığı | 180,1 kg (397 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 25 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 109 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 129 kg |
| Euro pallet sayısı | 147 adet |
| Genişlik | 364 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850587290 |
| Katman başına karton sayısı | 27 adet |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 40 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | W1360A |
| Paket ağırlığı | 740 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 180 kg |
| Palet başına miktar | 216 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1098 x 999 x 1232 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 21 adet |
| Paletteki karton sayısı | 216 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| QD konektör | Evet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Siyah toner sayfası verimi | 1150 Sayfa |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,5 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 0,19% |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 136 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet M211, M234, M236 |
| Yığınlanabilir palet sayısı | 32 adet |
| Yükseklik | 136 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.713,59 TL | 4.713,59 TL |
| 2 | 2.356,79 TL | 4.713,59 TL |
| 3 | 1.571,20 TL | 4.713,59 TL |
| 4 | 1.178,40 TL | 4.713,59 TL |
| 5 | 942,72 TL | 4.713,59 TL |
| 6 | 785,60 TL | 4.713,59 TL |
| 7 | 673,37 TL | 4.713,59 TL |
| 8 | 589,20 TL | 4.713,59 TL |
| 9 | 523,73 TL | 4.713,59 TL |
| 10 | 471,36 TL | 4.713,59 TL |
| 11 | 428,51 TL | 4.713,59 TL |
| 12 | 392,80 TL | 4.713,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.713,59 TL | 4.713,59 TL |
| 2 | 2.356,79 TL | 4.713,59 TL |
| 3 | 1.571,20 TL | 4.713,59 TL |
| 4 | 1.178,40 TL | 4.713,59 TL |
| 5 | 942,72 TL | 4.713,59 TL |
| 6 | 785,60 TL | 4.713,59 TL |
| 7 | 673,37 TL | 4.713,59 TL |
| 8 | 589,20 TL | 4.713,59 TL |
| 9 | 523,73 TL | 4.713,59 TL |
| 10 | 471,36 TL | 4.713,59 TL |
| 11 | 428,51 TL | 4.713,59 TL |
| 12 | 392,80 TL | 4.713,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.713,59 TL | 4.713,59 TL |
| 2 | 2.356,79 TL | 4.713,59 TL |
| 3 | 1.571,20 TL | 4.713,59 TL |
| 4 | 1.178,40 TL | 4.713,59 TL |
| 5 | 942,72 TL | 4.713,59 TL |
| 6 | 785,60 TL | 4.713,59 TL |
| 7 | 673,37 TL | 4.713,59 TL |
| 8 | 589,20 TL | 4.713,59 TL |
| 9 | 523,73 TL | 4.713,59 TL |
| 10 | 471,36 TL | 4.713,59 TL |
| 11 | 428,51 TL | 4.713,59 TL |
| 12 | 392,80 TL | 4.713,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.713,59 TL | 4.713,59 TL |
| 2 | 2.356,79 TL | 4.713,59 TL |
| 3 | 1.571,20 TL | 4.713,59 TL |
| 4 | 1.178,40 TL | 4.713,59 TL |
| 5 | 942,72 TL | 4.713,59 TL |
| 6 | 785,60 TL | 4.713,59 TL |
| 7 | 673,37 TL | 4.713,59 TL |
| 8 | 589,20 TL | 4.713,59 TL |
| 9 | 523,73 TL | 4.713,59 TL |
| 10 | 471,36 TL | 4.713,59 TL |
| 11 | 428,51 TL | 4.713,59 TL |
| 12 | 392,80 TL | 4.713,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.713,59 TL | 4.713,59 TL |
| 2 | 2.356,79 TL | 4.713,59 TL |
| 3 | 1.571,20 TL | 4.713,59 TL |
| 4 | 1.178,40 TL | 4.713,59 TL |
| 5 | 942,72 TL | 4.713,59 TL |
| 6 | 785,60 TL | 4.713,59 TL |
| 7 | 673,37 TL | 4.713,59 TL |
| 8 | 589,20 TL | 4.713,59 TL |
| 9 | 523,73 TL | 4.713,59 TL |
| 10 | 471,36 TL | 4.713,59 TL |
| 11 | 428,51 TL | 4.713,59 TL |
| 12 | 392,80 TL | 4.713,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.713,59 TL | 4.713,59 TL |
| 2 | 2.356,79 TL | 4.713,59 TL |
| 3 | 1.571,20 TL | 4.713,59 TL |
| 4 | 1.178,40 TL | 4.713,59 TL |
| 5 | 942,72 TL | 4.713,59 TL |
| 6 | 785,60 TL | 4.713,59 TL |
| 7 | 673,37 TL | 4.713,59 TL |
| 8 | 589,20 TL | 4.713,59 TL |
| 9 | 523,73 TL | 4.713,59 TL |
| 10 | 471,36 TL | 4.713,59 TL |
| 11 | 428,51 TL | 4.713,59 TL |
| 12 | 392,80 TL | 4.713,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.713,59 TL | 4.713,59 TL |
| 2 | 2.356,79 TL | 4.713,59 TL |
| 3 | 1.571,20 TL | 4.713,59 TL |
| 4 | 1.178,40 TL | 4.713,59 TL |
| 5 | 942,72 TL | 4.713,59 TL |
| 6 | 785,60 TL | 4.713,59 TL |
| 7 | 673,37 TL | 4.713,59 TL |
| 8 | 589,20 TL | 4.713,59 TL |
| 9 | 523,73 TL | 4.713,59 TL |
| 10 | 471,36 TL | 4.713,59 TL |
| 11 | 428,51 TL | 4.713,59 TL |
| 12 | 392,80 TL | 4.713,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.713,59 TL | 4.713,59 TL |
| 2 | 2.356,79 TL | 4.713,59 TL |
| 3 | 1.571,20 TL | 4.713,59 TL |
| 4 | 1.178,40 TL | 4.713,59 TL |
| 5 | 942,72 TL | 4.713,59 TL |
| 6 | 785,60 TL | 4.713,59 TL |
| 7 | 673,37 TL | 4.713,59 TL |
| 8 | 589,20 TL | 4.713,59 TL |
| 9 | 523,73 TL | 4.713,59 TL |
| 10 | 471,36 TL | 4.713,59 TL |
| 11 | 428,51 TL | 4.713,59 TL |
| 12 | 392,80 TL | 4.713,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.713,59 TL | 4.713,59 TL |
| 2 | 2.356,79 TL | 4.713,59 TL |
| 3 | 1.571,20 TL | 4.713,59 TL |
| 4 | 1.178,40 TL | 4.713,59 TL |
| 5 | 942,72 TL | 4.713,59 TL |
| 6 | 785,60 TL | 4.713,59 TL |
| 7 | 673,37 TL | 4.713,59 TL |
| 8 | 589,20 TL | 4.713,59 TL |
| 9 | 523,73 TL | 4.713,59 TL |
| 10 | 471,36 TL | 4.713,59 TL |
| 11 | 428,51 TL | 4.713,59 TL |
| 12 | 392,80 TL | 4.713,59 TL |





















