| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 335 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet M42625, M438, M442 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 7400 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Dahili silindir ünitesi | Hayır |
| Menşe ülkesi | Çin |
| HP segmenti | İş |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 30 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 0 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 15 - 80% |
| Genişlik | 500 mm |
| Derinlik | 141 mm |
| Yükseklik | 213 mm |
| Ağırlık | 500 g |
| Ambalaj genişliği | 500 mm |
| Ambalaj derinliği | 141 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 213 mm |
| Paket ağırlığı | 990 g |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,3 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 11 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Katman başına karton sayısı | 16 adet |
| Paletteki karton sayısı | 64 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 adet |
| Palet başına miktar | 64 adet |
| Palet genişliği | 112,8 cm |
| Palet uzunluğu | 100 cm |
| Palet yüksekliği | 85,2 cm |
| Palet ağırlığı | 63 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194441101829 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1128 x 1000 x 852 mm |
| Aplet ağırlığı | 63 kg (138.9 lbs) |
| Ağırlık | 500 g |
| Ambalaj derinliği | 141 mm |
| Ambalaj genişliği | 500 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 213 mm |
| Aplet ağırlığı | 63 kg (138.9 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 15 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Dahili silindir ünitesi | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 0 - 35 °C |
| Derinlik | 141 mm |
| Genişlik | 500 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194441101829 |
| HP segmenti | İş |
| Katman başına karton sayısı | 16 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 11 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Paket ağırlığı | 990 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 63 kg |
| Palet başına miktar | 64 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1128 x 1000 x 852 mm |
| Palet genişliği | 112,8 cm |
| Palet uzunluğu | 100 cm |
| Palet yüksekliği | 85,2 cm |
| Paletteki karton sayısı | 64 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 adet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Siyah toner sayfası verimi | 7400 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,3 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 335 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet M42625, M438, M442 |
| Yükseklik | 213 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |





















